استفاده از یک کلاس ساخته شده در پروژه دیگر

m_mx2009

Member
سلام مجدد (علی الخصوص خدمت آقای سعید)

یک لایبرری دانلود کردم واسه رسم گرافیک و حالا میخوام ازش توی پروژه خودم استفاده کنم...منتها مشکلی که هست اینه که کلی فایل و فرم در قالب یک کلاس ساخته شده و من نمیدونم اینو چجوری به پروژه خودم اضافه کنم...

94506443271875425235.png[MIUC][/MIUC]

اگه میشه در این مورد بنده رو راهنمایی بفرمایید...
از قبل سپاسگزارم...

the_king

مدیرکل انجمن
سلام مجدد (علی الخصوص خدمت آقای سعید)

یک لایبرری دانلود کردم واسه رسم گرافیک و حالا میخوام ازش توی پروژه خودم استفاده کنم...منتها مشکلی که هست اینه که کلی فایل و فرم در قالب یک کلاس ساخته شده و من نمیدونم اینو چجوری به پروژه خودم اضافه کنم...

مشاهده پیوست 103951[MIUC][/MIUC]

اگه میشه در این مورد بنده رو راهنمایی بفرمایید...
از قبل سپاسگزارم...

خود پروژه اش رو به پروژه تون اضافه نکنید، مگر اینکه بخواهید یک تغییر اساسی در کتابخانه اش بدهید.
ظاهرا این کتابخانه A simple C# library for graph plotting است که Zimmermann Stephan نوشته.
در مثال های این کتابخانه یک GraphLib.dll هست که نتیجه کامپایل شدن کتابخانه است.
اون فایلی ئه که باید به پروژه تان اضافه کنید. پروژه تان و یکی از فرم های برنامه تان را باز کنید. این GraphLib کنترل هایی برای اضافه شدن روی فرم داره،
در پنجره Toolbox که از داخلش کنترل های روی فرم را انتخاب می کنید راست کلیک کرده و گزینه Add Tab را انتخاب کنید و برای Tab جدید اسمی تایپ
و تایید نمایید، مثلا GraphLib . در داخل کادر درونی اون Tab راست کلیک کرده و ...Choose Items را انتخاب کنید.
با اندکی تاخیر لیست موارد قابل انتخاب نمایش داده می شود.
از دکمه Browse استفاده کرده (زبانه Net Framework Components. ) و فایل GraphLib.dll را انتخاب کنید.
بصورت پیشفرض تمامی کنترل های داخل کتابخانه تیک می خورند. پنجره را OK کنید.
اکنون کنترل ها در Tab ایجاد شده قابل انتخاب اند، بردارید و روی فرم قرار دهید.

m_mx2009

Member
:rose:بله درسته خودشه...خیلی ممنونم از پاسختون...بله درست شد....

پیوست ها

• 85054077110877889885.png
    85054077110877889885.png
    1.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا