استفاده از یک اسکریپت (فروشگاه ساز) باکاربری رزرو

dexted

Active Member
سلام خدمت همه دوستان :)
مدت زمان بسیار زیادی هست که فعالیت چندانی نداشتم تو سایت که البته دلیلش تا حدی دور شدن از دنیای طراحی وب هست... اما به تازگی تصمیم دارم یه پروژه جدید شروع کنم که کمی نیاز به راهنمایی دارم... ممنون میشم اگه اساتید و دوستان راهنمایی کنن :wink:

1- بهترین و معروفترین سیستم های فروشگاه ساز کدام ها هستند؟؟ چرا؟؟
2- کسی هست که بلد باشه حرفه ای باهاشون کار کنه؟؟؟ با من تماس میگیری لطفا حرف برنیم؟؟ :green:
3- یکی از کاربری های اصلی که مد نظر من هست امکان رزرو کردن هست برای این کار یه اسکریپت خیلی قوی اپن سورس وجود داره؟؟؟
4- این سیستم های فروشگاه ساز پلاگین یا ... رزرو هم دارن؟؟؟ به درد میخوره؟؟
5- اگر کسی هست که با سیستم های فروشگاه ساز آشنایی داشته باشه و بتونه واسشون کدنویسی کنه به صورت حرفه ای و تاحدی جوابی واسه سوالای من داره می تونم ازش بخوام با من تماس بگیره با هم همکاری کنیم؟؟ (میدونم جای ای اینجا نیست ولی ... :green:)

امید من به شما مجید آنلاینی هاست :green:
پیشاپیش بسیار ممنونم :rose:

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام خدمت شما
1.از نظر من پرستاشاپ، اوپن کارت و تومیتو کارت همم به خاطر اوپن سورس بودنشون هم کاربری نسبتا آسون و آمار جهانی
2.حرفه ای که نه ولی در سطح متوسط در خدمتتون هستم
3.رزرو رو به اون صورت حرفه ای ندارن، ولی شاید بشه با تغییراتی نیازتون رو برآورده کرد
شاید هم سیستم اوپن سورسی برای اینکار وجود داشته باشه اما بنده اطلاعی ندارم، اما سیستم های هواپیمایی که برای رزرو بلیط هست یا اتوبوس و قطار به این شکل هستن اما نمیدونم اوپن سورس هستن یا خیر، احتمالا نیستن!
4.شاید باشه ولی بنده بی اطلاع هستن با یه جستجو توی سایت های مادر میتونید از این بابت مطمئن شید
5.بنده تا حدد کد نویسی نمیتونم کمکتون کنم (چون هرکدوم هسته های مربوط به خود رو دارند و یه سیکل خاص) اما میتونید به انجمن های هرکدوم مراجعه کنید، کمکی اگه از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمک کنم...
موفق باشیــــــــــــــــــــــــــــ:rose:

dexted

Active Member
سلام دوست عزیز :)
خیلی خیلی ممنون که پاسخ دادین به سوالاتم
امکانش هست باهاتون در ارتباط باشم تا یه کم کار برام روشن تر بشه؟؟
آیدی یاهو شما رو اد کردم
باز هم ممنون
:rose:

dexted

Active Member
سلام مجدد بر دوستان و اساتید عزیز:)

به جواب های خوبی رسیدم واسه سوالاتم
فقط حالا میخوام سوال رو طور دیگری مطرح کنم:
من اگر بخوام یه سایت مثل tafrih.ir بسازم چه سیستمی از همه بهتره؟؟ و البته بتونم امکان رزرو را هم در نظر بگیرم در سایت

کسی هست از عهده برنامه نویسی کار بر بیاد؟؟

پیشاپیش ممنونم
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا