استفاده از مدل آماده در انیمیشن - درست یا غلط؟؟؟

amir-cg

Active Member
سلام دوستان عزیز....
یه سوال داشتم...
آیا استفاده از مدل سه بعدی آماده در انیمیشن مشکلی داره؟؟؟
از اعتبار انیمیشن کم نمیکنه؟؟؟؟

unknown_i3oy

Well-Known Member
بستگی داره , یه موقع هست شما داری یه اینمیشن رئال کار میکنی و مثلاً توی یک سکانس داستان داخل یک آشپزخونه اتفاق میوفته
خوب تو این محیط چه آبجکت هایی داریم ؟
یخچال ؟ کابینت , اجاق گاز و .....
زمانی که شما یه مدل آماده خیلی خوب از یخچال داری چه اجباریه که دوباره همون رو خودت مدل سازی کنی ؟
البته استثنا هم وجود داره , یه موقع هست که انیمیشن تبلیغاتیه و یخچال باید یخچال همون کارخونه ای باشه که براش این انیمیشن رو میسازی , خوب اینجا باید اون آبجکت رو از تصاویری که اون کارخونه در اختیارت میذاره مدلسازی کنی
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
در کل بازم همه چیز بر میگرده به تیمی که قراره انیمیشن رو بسازه
به نظر خود من خیلی بهتره که تماماً همه چیز از 0 تا 100 ساخت خود گروه باشه
من مثال بالا رو در مورد خودم و شما که یه جورایی فعلاً تنهایی انیمیشن میسازیم عرض کردم

amir-cg

Active Member
بستگی داره , یه موقع هست شما داری یه اینمیشن رئال کار میکنی و مثلاً توی یک سکانس داستان داخل یک آشپزخونه اتفاق میوفته
خوب تو این محیط چه آبجکت هایی داریم ؟
یخچال ؟ کابینت , اجاق گاز و .....
زمانی که شما یه مدل آماده خیلی خوب از یخچال داری چه اجباریه که دوباره همون رو خودت مدل سازی کنی ؟
البته استثنا هم وجود داره , یه موقع هست که انیمیشن تبلیغاتیه و یخچال باید یخچال همون کارخونه ای باشه که براش این انیمیشن رو میسازی , خوب اینجا باید اون آبجکت رو از تصاویری که اون کارخونه در اختیارت میذاره مدلسازی کنی
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
در کل بازم همه چیز بر میگرده به تیمی که قراره انیمیشن رو بسازه
به نظر خود من خیلی بهتره که تماماً همه چیز از 0 تا 100 ساخت خود گروه باشه
من مثال بالا رو در مورد خودم و شما که یه جورایی فعلاً تنهایی انیمیشن میسازیم عرض کردم
ممنونم...بله منظورتون رو بسیار کامل فهمیدم...مونده به خود انیمیشن...
-----------
حالا اگه تو یه انیمیشن که مثلا صبا ساخته ، از یه مدل آماده استفاده شده....حالا ما هم میایم از همون مدل آماده که تو اینترنت هست ، تو انیمیشن خودمون استفاده می کنیم....اونوقت چیمیشه؟؟؟؟

Matin.B

Member
ممنونم...بله منظورتون رو بسیار کامل فهمیدم...مونده به خود انیمیشن...
-----------
حالا اگه تو یه انیمیشن که مثلا صبا ساخته ، از یه مدل آماده استفاده شده....حالا ما هم میایم از همون مدل آماده که تو اینترنت هست ، تو انیمیشن خودمون استفاده می کنیم....اونوقت چیمیشه؟؟؟؟

برای تمرین اشکالی نداره به نظرم
بهتره همه چیز ایده ی خودت باشه
خودت هر طور فکر میکنی همون میشه

unknown_i3oy

Well-Known Member
در کل اگر از مدل , تکسچر , یا هر چیز آماده دیگه ای که استفاده کنی باعث میشه تنبل بار بیای و هیچ وقت هم کارات به دید یه کار حرفه ای دنبال نمیشه , چون نمیتونی بگی این انیمیشن ساخت من بوده !!!
اگر اوّل راهی خودتو عادت بده که همه چیزو خودت بسازی .

amir-cg

Active Member
در کل اگر از مدل , تکسچر , یا هر چیز آماده دیگه ای که استفاده کنی باعث میشه تنبل بار بیای و هیچ وقت هم کارات به دید یه کار حرفه ای دنبال نمیشه , چون نمیتونی بگی این انیمیشن ساخت من بوده !!!
اگر اوّل راهی خودتو عادت بده که همه چیزو خودت بسازی .
:cool:
حالا فهمیدم...پس کلا اگه از مدل آماده استفاده کنم ، تنبل میشم....

:cool:
حالا فهمیدم...پس کلا اگه از مدل آماده استفاده کنم ، تنبل میشم....
ببین دوست عزیز. اگه واسه شغل و کار میگی که وقتی یه پروژه بهت میدن دگه نباید وقتو هدر بدی. تا اونجایی که خودشون میخوان دقیق مثل همون نظر خودشون باید بسازی اما اگه واسشون مهم نبود میتونی از مدلای اماده استفاده کنی
کلا بستگی به شرایط داره

جدیدترین ارسال ها

بالا