استفاده از مدلهای سه بعدی (3D) در Animo 6

MHD_animation

New Member
من قصد دارم تا از مدلهای سه بعدی در Animo استفاده کنم. ولی هنگامی که از node سه بعدی (3D Word) استفاده می کنم پیغامی در خصوص اینکه شما اجازه نامه (license) مربوط به Sence III را فعال نکرده اید دریافت می کنم .

اگر کسی از Animo 6 استفاده می کند و راه حل را می داند به من کمک کند.

متشکرم.​

iman_kiany_neja

New Member
سلام
من با انیمو 5 کار می کنم و از ساین 3دی و 3دی ورد استفاده می کنم . البته یه پلاگ این به برنامه اضافه کردم . فقط بلد نیستم انیمو 6 رو لایسنز کنم . اگه بلد هستی به من به گو تا من هم بفهمم چه پلاگینی احتیاج داره و دانلودش کنم و برات بفرستم . مرسی . شماره من 09166193017 و ایمیل من [email protected] منتظرتم . ایمان .

MHD_animation

New Member
آقا ایمان جوابش رو روی ایمیلت فرستادم می تونی چک کنی

آخرین ویرایش:

ghelarang

New Member
دوستان سلام
من هم با نصب و لایسنس کردن نرم افزار انیمو مشکل دارم البته فایل کرک را دارم و تمام مراحل را به درستی طی می کنم و حتی در مرحله آخر sucesssfull را هم نمایش می دهد ولی در کادر مشخص چیزی نمایش نمی دهد که آن را save کنم لطفا به ایمیل من
جواب را بفرستید متشکرم مریم احمدی [email protected]

آخرین ویرایش:

MHD_animation

New Member
من این فایل زیپ را که طریقه کراک کردن انیمو را در آن آموزش داده ام را قرار می دهم میتوانید آنرا دانلود کرده و استفاده نمایید و اگر دلتون خواست یک کمکی هم به ما بکنید.

پیوست ها

• Guide_for_animo Lisense.zip
    85.7 کیلوبایت · بازدیدها: 75

MHD_animation

New Member
سلام،
عزیزم من که یک فایل زیپ برای راهنمایی گذاشته ام می تونید از آن استفاده کنید.

shiytonak

New Member
salam .manam ba ANIMO 5.0 kar kardam .cd ANIMO 6.0 ro ham daram valii hanooz natonestam crackesho rah bendazam.
age filter vase ANIMO soragh dariin begiin ............me30

MHD_animation

New Member
این بار این فایل را امتحان کنید شاید دانلود بشه.

پیوست ها

• Guide_for_animo Lisense.zip
    85.7 کیلوبایت · بازدیدها: 33

MHD_animation

New Member
در ضمن یادتون باشد که اعضایی که میخواهند دانلود کنند باید اولش به انجمن وارد شده باشند بعد دانلود کنند.

polo1234

New Member
سلام

نمیشه همون توری که گفتید انجام دادم ولی نشد

refresh که میکنم ip سیستم add نمیشه ؟؟؟؟؟؟

چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لطفا عزیزان به من کمک کنید ممنونم

polo1234

alizadeh1173

New Member
با سلام
لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سیستم رنگ animo 6 در رایانه من غیر فعال است؛ چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باتشکر فراوان!!!!!!!!!!!!!!!

danyal_minavi

New Member
ink paint

با سلام دوست عزیز

فعال شدن قسمت ink paint و بخش رنگ آن به مرحله قبلی مربوط می شود و آن process فایل انیمه شده شماست

اگر فایل شما در خود animo بعد از مرحله اسکن process نشود بخش رنگ شما فعال نخواهد شد

alizadeh1173

New Member
با سلام
من با Toon Boom Studio کار کردم و به مراحل شدهئخ آشنائی ندارم لطفا اگه میشه کمک کنید
باتشکر

alizadeh1173

New Member
با سلام
من با Toon Boom Studio کار کردم و به مراحل Animo آشنائی ندارم لطفا اگه میشه کمک کنید.
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا