استفاده از قالبهای آماده

foroozan

Member
سلام امیدوارم که خوب باشید.
من چند تا سوال دارم که امیدوارم دوستان جواب بدن.میخواستم ببینم چطوری میتونیم از قالبهای وب رایگان استفاده کنیم؟
مثلا من یه وب سایت درست کردم ولی میخوام شکل ظاهری صفحه هام مثل یکی از اون قالبهای آماده باشه.
و یکی هم اینکه میشه با فرانت پیج تو صفحه یه اسکرول بار گذاشت؟
طوری که بشه باهاش متن رو مرور کرد.
ممنون میشم اگه جواب بدین.

Pooriya_Online

Active Member
foroozan گفت:
سلام امیدوارم که خوب باشید.
من چند تا سوال دارم که امیدوارم دوستان جواب بدن.میخواستم ببینم چطوری میتونیم از قالبهای وب رایگان استفاده کنیم؟
مثلا من یه وب سایت درست کردم ولی میخوام شکل ظاهری صفحه هام مثل یکی از اون قالبهای آماده باشه.
و یکی هم اینکه میشه با فرانت پیج تو صفحه یه اسکرول بار گذاشت؟
طوری که بشه باهاش متن رو مرور کرد.
ممنون میشم اگه جواب بدین.
جواب سوال اول: شما ميتوني به سايتهايي كه قالب مجاني ميدن مراجعه كنيد و اون صفحه رو دانلود كنيد بعدش سورچشو بزارين تو سايت. يكي از اين سايتها مثل : www.freewebtamplates.com
راستي چرا شما از برنامه خوب و قوي Yahoo! SiteBuilder اسفاده نميكنيد. هم قالباش خوب و متنوع هستن هم رايگان.

جواب سوال دوم: من فكر كنم شما ميخواي غير از اسكرول بار اصلي يه اسكرول بار هم بزارين كه توش متن بنويسيد و خلاصه بلا و پايين بشه. اونم با فرانت پيج نميشه اونايي كه شما ميبيني فقط يك جاوا اسكريپ ساده كه بازم از سايتهايي كه جاوا اسكريپ ميدن اسفاده كنيد. مثل : http://explorer.blogsky.com كه فعلا به دليل خرابي بلاگ اسكاي بسته هستش متاسفانه سايته ديگه اي سراغ نداشتم.

موفق و پيروز باشيد...

Pooriya_Online

Active Member
راستي شما منو در ياهو اد كردين؟ الا اب-ديتون يادم نيست چون آي-ديم هك شده ولي فكر كنم بودش forozan20.

iwd_admin

Member
قالب هاي آماده براي سايت چند نوع هستن.
ميتونن گرافيكي باشن مثل قالب هاي psd كه با تغيير دادن اونا تو محيط گرافيكي به حالت دلخواه در ميارين و بعد با برنامه هاي طراحي وب اونارو به شكل صفحاتتون در ميارين.

يا ميتونن به صورت صفحات آماده باشن مثل قالب هاي HTML , PHP, ASP و... كه شما با تغيير تكست ها و تغيييرات جزپي تو گرافيك ميتونين استفادو كنين از اونا.

و يا به صورت قالب هايي براي برنامه اي خاص مثلا قالبهاي Frontpage يا dreamweaver يا flash و ... كه بر اساس ابزار ها و قابليت هاي اون نرم افزار طراحي شدن و شما با باز كردن اون توي برنامه مربوطه ميتونيد به راحتي استفاده كنيد.

و چند نوع ديگه ...

foroozan

Member
سلام.ممنون از راهنماییهاتون.
ظاهرا من نتونستم مشکلم رو خوب توضیح بدم.
من این قالبها رو دانلود میکنم.ولی وقتی یه خورده تغییرش میدم تو internetexplorerوقتی صفحه لود میشه
اسم طراح صفحه هم ظاهر میشه.
من کلا میخوام فقط از شکل ظاهری صفحه استفاده کنم و بقیه موارد رو خودم تنظیم کنم.
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

Pooriya_Online

Active Member
foroozan گفت:
سلام.ممنون از راهنماییهاتون.
ظاهرا من نتونستم مشکلم رو خوب توضیح بدم.
من این قالبها رو دانلود میکنم.ولی وقتی یه خورده تغییرش میدم تو internetexplorerوقتی صفحه لود میشه
اسم طراح صفحه هم ظاهر میشه.
من کلا میخوام فقط از شکل ظاهری صفحه استفاده کنم و بقیه موارد رو خودم تنظیم کنم.
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.
يعني ميخواين اسم طراحش نباشه؟

اگه اين منظورتونه كه خوب راحت ميشه ديليتش كرد.

درضمن ببخشيدا ولي نگفتين شما منو تو ياهو اد كردين؟ با آ-دي forozan20 (البته فكر كنم اين بود ولي چون اي-ديم هك شده نميتونم ببينمش.)

موفق و پيروز باشيد...

iwd_admin

Member
اگه اسم طراح به صورت تكست باشه كه خيلي راحت نيتونين حذفش كنين.
ولي اگه image باشه فايلشو از پوشه مربوطه پيدا كنين و تو يه محيط گرافيكي اديت كنين.

foroozan

Member
سلام ممنون از راهنماییتون.
اسم طراح تو نوار منو ظاهر میشه.و هر کجا میگردم نمیتونم سورسش رو پیدا کنم نا حذف یا ادیتش کنم.

Pooriya_Online

Active Member
foroozan گفت:
سلام ممنون از راهنماییتون.
اسم طراح تو نوار منو ظاهر میشه.و هر کجا میگردم نمیتونم سورسش رو پیدا کنم نا حذف یا ادیتش کنم.
شما كدش رو به من بديد تا ببينم ميتونم درستش كنم اگه تونستم براتون ارسالش ميكنم.

راستي iwd_admin اين قالبهاي PSDرايگان رو بايد از كجا گير بياريم؟

موفق و پيروز باشيد...

iwd_admin

Member
پس احتمالا به صورت اسكريپت وارد كد ها كرده.
بريد قسمت كد فرانت پيج و اونجا Find and Replace رو باز كنيد (ctrl+f) . اسم طرف رو كه اونجا ميگين هست بنويسين تو پنجره اي كه باز شده و find next رو بزنين.
ميتونين پيدا كنين و اگه به صورت اسكريپته از اول تا آخر اسكريپتو پاك كنين.

Pooriya_Online

Active Member
iwd_admin گفت:
راستي iwd_admin اين قالبهاي PSDرايگان رو بايد از كجا گير بياريم؟
منظورتون PSD هاي سايت منه يا كلا ؟
نه ماله سايت شما رو منظورم همون نوع قالبهاي PSD هستش. (خودتون گفتين قالبهاي آماده چند مدل داره يه نوعشم نوشته بوديد PSD)

iRWEBDES

Active Member
Pooriya_Group گفت:
راستي شما منو در ياهو اد كردين؟ الا اب-ديتون يادم نيست چون آي-ديم هك شده ولي فكر كنم بودش forozan20.
سلام
آقا پوريا ببخشيد فضولي ميكنم اما جاي اين سپوال بايد در پيغام خصوصي باشه نه اينجا

مهرداد كوهي

iwd_admin

Member
قالب هاي PSD خيلي زياده ولي معمولا قالب هاي خوب پوليه . البته بعضي جاها قالبهاي نسبتا خوب free هم مثل: myfreetemplates.com و ...
راستي منم منظورم قالب خود سايتم نبود همون قالب هاي PSD رو تو سايت ميگفتم.

رئوف

New Member
سلام
برو تو قسمت html در frontpage وبعد این تکستی که گفتی سرچ کن و بعدش دلیت

m_ziba

Member
سلام.

ببخشيد ! آقاي poorya-online شما يه چيزي گفتين راجع به Yahoo! SiteBuilder .
مي شه بيشتر توضيح بدين؟

iRWEBDES

Active Member
كسي تا حالا از برنامه طراحي وي ياهو استفاده كرده؟
به ما هم بگيد ارزش داره بشينيم دانلود كنيم يا نه؟

مهرداد كوهي

Salar

Active Member
آره خيلي چيزه جالبه...مشكلش اينه كه نميشه به سورسها دسترسي داشت...در كل خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا