استفاده از فونتهای میر عماد در کورل

با سلام . از فونتهای میر عماد چطور می تونم در محیط کورل استفاده کنم . لطفا راهنماییم کنید. ممنون

ln.nazari

New Member
با سلام
با یکی از فونت هایی که پیشوند -wm دارد در محیط Word و یا Wordpad بنویسید سپس متن را Select کنید و کلید های Alt+C را همزمان بزنید و در پنجره خروجی گرافیکی فورمت Eps را انتخاب کنید و مربع سفید رنگ موجود در این پنجره را از طریق Drag & Drop وارد کرل کنید متن بصورت منحنی وارد کرل می‌شود و می‌توانید هر تغییری که لازم است روی آن انجام دهید.

با سلام
با یکی از فونت هایی که پیشوند -wm دارد در محیط Word و یا Wordpad بنویسید سپس متن را Select کنید و کلید های Alt+C را همزمان بزنید و در پنجره خروجی گرافیکی فورمت Eps را انتخاب کنید و مربع سفید رنگ موجود در این پنجره را از طریق Drag & Drop وارد کرل کنید متن بصورت منحنی وارد کرل می‌شود و می‌توانید هر تغییری که لازم است روی آن انجام دهید.

خیلی ممنون از راهنمایت ، من Alt+c رو زدم ولی اتفاقی نیوفتاد . تویه wordpad هم اینکارو کردم فایده ای نداشت . البته بعد از اینکه Alt+c رو زدم فونت رو حذف کردم paste کردم توی word از حالت فونت خارج شد بعد دراگش کردم تو کورل اما نوشته ام دورش zegzal مانند میشه . و همینطور نمیتونم curves کنم رنگ هم نمیخوره . چکار باید بکنم .

خیلی ممنون . مشکلم حل شد alt+c رو که میزدم با فرمت emf اکسبورت میگرفته . من متوجهش نشده بودم . همون فرمت بردم کرل حل شد . موفق باشید .

sadegh0074

New Member
دوستان؟ چطور میتونم دوتا خط مال دوتا شیع مختلف رو که رو هم ستشون کردم یکی کنم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا