استفاده از ديتا بيس اكسس در مولتي مديا بيلدر

با سلام
دوستان عزيز من به تازگي در اين انجمن ثبت نام كرده ام و با مقررات و روش كار آن آشنا نيستم ببخشيد
لطفا در مورد روش استفاده از فايل اكسس در داخل برنامه مولتي مديا بيلدر بنده را راهنمايي بفرماييد
به نحوي كه فقط خود برنامه ساخته شده با ام ام بي اجرا شود و نه برنامه اكسس
از پلاگين SQlite هم نمي خواهم استفاده نمايم
با تشكر
:rose:

سلام با تشكر از راهنمايي شما اما من چند سال قبل مثالي را پيدا كردم كه نويسندة آن با استفاده از شء Binding Object
مستقيما با يك فايل اكسس در ارتباط بود اما حيف كه تعداد فيلد هاي آنرا نمي شد افزايش داد

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
بله درسته، بخاطر همین هم گفتم بطور کامل این امکان وجود نداره.
درواقع پلاگینهایی مثل Inea و MMDB و... برای کار با دیتابیس اکسس ایجاد شدن ولی هیچگاه کامل نشدن و عملاً کارایی ندارن.
محتمل ترین راه برای انجام اینکار اینه که شما هم متناسب با نیازتون یه برنامه رو طراحی کنید و با استفاده از شئ بایندر نمایشش بدید.
اگر واقعاً نیاز دارید که با دیتابیس اکسس کار کنید که عرض کردم، ولی اگه دیتابیس فقط توسط برنامه ی خودتون استفاده میشه و اصرار شما بر استفاده از اکسس بخاطر آشنایی قبلیتون با این برنامه هست، توصیه میکنم تجدید نظری بفرمایید، چون مثلاً شما میتونید دیتابیس اکسس رو به فرمت SQLite تبدیل کنید و براحتی در MMB ازش استفاده کنید.

Samtx

New Member
آقای وحید آنلاین شما می تونین از نمونه دفتر تلفن آقای محمود حسینی استفاده کنین که اون از دیتابیس اکسس استفاده می کنه

جناب Samtx با تشكر از راهنمايي شما ، لطفا در صورت امكان سورس آن دفترچه تلفن را در اينجا بگذاريد با تشكر

silvercover

کاربر متخصص
جناب Samtx با تشكر از راهنمايي شما ، لطفا در صورت امكان سورس آن دفترچه تلفن را در اينجا بگذاريد با تشكر

جهت اطلاع عرض کنم که ایشان ( Samtx ) به دلیل تخطی از قوانین، دسترسیشون به سایت برای مدتی بسته شد.

جناب ناصر خان سلام از لطف شما متشكرم در سايت خودتان هم بارها راهنماي بنده بوديد باز هم متشكرم اين سورس همان برنامه اي بود كه گفتم چند سال پيش ديده بودم كار اصلي را همان فايل exe بنام db انجام مي دهد برنامه بسيار خوبي است كه جناب محمود خان تغييرات زيادي در آن داده است اما اگر نياز به فيلدهاي بيش از 8 تا وجود داشته باشد چه بايد بكنم متشكرم

آخرین ویرایش:
سلام ظاهرا دوستان زياد مايل به شركت در اين مبحث نيستند معذرت مي خواهم اما من مدتها است كه بدنبال ساخت يك ديتا بيس برمبناي اكسس هستم (با استفاده از mmb) اگر امكان دارد راهنمايي بفرماييد متشكرم

M.A.D.S

Banned
سلام ظاهرا دوستان زياد مايل به شركت در اين مبحث نيستند معذرت مي خواهم اما من مدتها است كه بدنبال ساخت يك ديتا بيس برمبناي اكسس هستم (با استفاده از mmb) اگر امكان دارد راهنمايي بفرماييد متشكرم

فکر کنم با مثالی که بچه ها گذاشتن باید کارت راه افتاده باشه

silvercover

کاربر متخصص
برای چندمین بار عرض می کنم:

راه مطمئنی برای استفاده از دیتا بیس های Access در حال حاضر برای بیلدر وجود نداره. راه حل های ارائه شده هیچ وقت تمام و کمال ارائه نشدند که بشه صد در صد روشون حساب کرد...

جدیدترین ارسال ها

بالا