استفاده از دو تا دوربين

mha1368

Active Member
سلام دوستان
خسته نباشيد

ما مي خواهيم مراسم هيئتمون رو با دو تا دوربين فيلم برداري كنيم.

مي خواستم در مورد ميكسش آموزشي چيزي قرار بدهيد و
يا راهنماييمون كنيد؟

ailarali

New Member
با سلام خدمت دوست عزيز خدا وكيلي اين سومين باري است كه مي خوام كمكت كنم كه يه بار اينترنت قطع شد يه بار برق رفت وايندفعه كه خدا كنه ...... بگذريم دوست عزيز اولا در حين فيلمبرداري براي اينكه ميكس راحتر انجام بشه از قطع كردن پرهيز كنيد يعني با هم شروع و در آخر كار با هم قطع كنيد دوما از يه برنامه ميكس و تدوين من در اينجا مي خوام در مورد اديوس توضييح بدم استفاده كنيد بعد از اينكه برنامه اديوس رو باز كردين فيلمهاي دو دوربين رو در تايم لاين برنامه در دو لايه بالاي هم بنداز حالا صداي اين دو فيلم رو با هم ميزون كن و بعد از ميزون كردنشون صداي يكي رو قطع كنيد حالا اگه صدا برداري هم اگه كرده با شيد با صدا اصلي هماهنگ كن و بعد صداي فايلهاي تصويري رو قطع كن حالا با زدن كليد f8 كيبرد متوجه ميشين كه در مانيتور برنامه اديوس 4 تصوير وجود دارد بزرگتر تصوير خروجي و3 تا كوچكتر هر كدوم يك لايه رو نشون ميده شماره 1 لايه 1 شماره 2......... همينطور تا اخر حالا با پلي كردن فيلمتون از اول به تصاوير كوچك مانيتور نگاه كن هر كدومو دوست داشستي با زدن شماره 1 و 2 كي برد تصاويرتو انتخاب كنيد يعني اگه در حين پلي فيلم يك رودوست داشتي 1 رو بزن اگه دو رو دوست داشتي شماره 2 كي برد رو بزن اديوستم بايد از ورژن 4.6 به بالا باشه اميدوارم كه تونسته باشم بهت كمك كرده باشم

massuod-q2

New Member
سلام
من همین سوال برام هست
توضیح شما کافی بود اما من متوجه نشدم درست یه کم واظح تر میگین

جدیدترین ارسال ها

بالا