استخدام 2 کارمند در شرکت حامی سافت

hamisoft

New Member
با سلام ... قصد داریم برای ارتقاء سطح کیفی محصولات و انجام پروژه های پیشرفته تر از نیروهای متخصص برنامه نویسی استفاده کنیم ... به همین منظور به یک نفر نیروی حرفه ای برنامه نویسی ( آشنا به VB ) و مخصوصاً کار با برنامه AutoPlay Media Studio نیازمندیم ... در صورت نیاز قرارداد هم به صورت پروژه ای و هم به صورت حقوق ثابت ماهیانه بسته میشود و حدالمقدور کار در محل شرکت انجام میشود ... محل شرکت حوالی میدان انقلاب تهران است و ساعات کاری 10 صبح تا 5 بعد از ظهر می باشد ....
در ضمن یک نیروی کارآمد که مسلط به نصب ویندوز و نصب نرم افزار ها و کمی هم فتوشاپ و کلاً کارهای عمومی کامپیوتر از قبیل دانلود و سرچ و تایپ نیز به صورت ثابت نیازمندیم ...
علاقه مندان با پیغام شخصی به من اطلاع بدن که لینک های ارتباطی (شماره تلفن و ادرس ) رو برای انها تو همون پیغام خصوصی ارسال کنم ..
با تشکر

سلام .
دوست عزیز من و یکی از دوستام در زمینه ی برنامه نویسی ، در حد حرفه ای بلدیم .
همون vb .
فقط مشکلی که هست تهران نیستیم ( کرمانشاه )
اگه از طریق اینترنت میتونید کار کنید که بسم ا...

homedi

New Member
سلام ... ببخشید که تاپیک رو دوباره بالا میارم ...
همچنان منتظر نظرات دوستان هستم ...

برای 2 ماه آینده باید پروژه هارو آماده کنیم و دوستانی که مایل به همکاری فقط در 2 ماه هستند هم میتونن پیشنهاد بدن ... به خاطر حساسیت کار و کم بودن زمان ، کارمزد خوبی هم برای این شخص در نظر گرفته شده ...
لازم به ذکر هستش که فقط برنامه نویس محیط AutoPlay Media Studio مد نظر هست ....

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به صورت پروزه ای ما می تونیم انجام بدیم آخرین ورژن AutoPlay Media Studio هم تقریباً 7.4 فکر کنم

homedi

New Member
خوبی به دلیل ذیغ وقت و حساسیت پروژه های اگر تهران تشریف دارید یا مستونید بیایید ... میشه انجام دارد ... چون میبایست خودم بالای سر پروژه باشم تا کارهای دقیقاً همان جوری که مد نظر هست انجام بشه ...
قبلا تجربه کار به صورت پروژه ای رو داشتم ... در اینصورت اتلاف زمان حداکثر هستش ...
با تشکر

Dr_ace

New Member
سلام

من مسلط به نصب ویندوز و نصب نرم افزار ها و کمی هم فتوشاپ و کلاً کارهای عمومی کامپیوتر از قبیل دانلود و سرچ و تایپ هستم ...

چی کار کنم ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا