استخدام گرافیست و طراح وب

msaeedmp

Member
شرکت دیتاارقام، فعال در زمینه ارایه خدمات جامع وب، به منظور تکمیل بخش نرم افزار خود از یک متخصص گرافیست وب، مسلط به نرم افزار فتوشاپ و همچنین کدنویسی HTML و CSS3 و آشنا با jQuery که دارای رزومه کاری خوب هستند، دعوت به همکاری می نماید.

شرایط همکاری:
علاقمند به کار، خلاق و خوش ذوق، داشتن روحیه تیمی و مهمتر از همه علاقه به یادگیری​
توانمندی ها: مسلط به Photoshop، CSS، HTML​
آشنایی نسبی: jQuery​
حداقل سن: 20 سال​
ساعات کاری: ساعتی – 24 ساعت در هفته - حضور در محل شرکت

همراه با حقوق و مزایا
قرارداد اولیه به صورت سه ماهه بوده و ماه اول آن آزمایشی است. در صورت توافق و رضایت ادامه خواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های 44461577 تماس گرفته و همچنین رزومه های خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایید.

eye arman

Member
من همه ی این شرایط شاید بیشتر رو هم دارم ولی سنش رو ندارم :sad:
ببخشید فقط میشه بپرسم حقوقش چقدره :evil: ؟؟

Graphessional

Active Member
سلام،
من در زمینه های زیر می تونم در خدمتتون باشم:
1- طراحی قالب وب سایت: جوملا، وردپرس، اچ تی ام ال، فول سی اس اس (دیو بیس و کاملاً بدون جدول)
2- طراحی وب سایت بر پایه تکنولوژی های CSS, HTML, Joomla, ASP.NET
3- طراحی انواع پروژه های گرافیکی برای وب، افست، پلاتر و...
4- طراحی گرافیک داینامیک (فلش): انیمیشن، بنر، تیزر، وب سایت و وب پیج های فلش
5- تولید ماژول ها و پلاگین های جاوااسکریپت و جی کوئری

رزومه خودم رو اتچ کردم. لطفاً چک کنید.
در خصوص اینکه فرمودید حضور در شرکت باید عرض کنم که من ایران نیستم ولی می تونم 15 ساعت در روز از طریق اسکایپ، یهو! مسنجر، ایمیل و تلفن در تماس نزدیک باهاتون باشم. البته با شرکت های زیادی در ایران قرارداد دارم که فاصله برای این همکاری ها مشکلی ایجاد نکرده تابحال

در صورت تمایل به همکاری، برای بر آورد هزینه و هماهنگی جهت شروع کار لطفاً تماس بگیرید (ترجیجاً تلفنی).

پیوست ها

• Persian Resume.pdf
    468.2 کیلوبایت · بازدیدها: 23

msaeedmp

Member
من همه ی این شرایط شاید بیشتر رو هم دارم ولی سنش رو ندارم :sad:
ببخشید فقط میشه بپرسم حقوقش چقدره :evil: ؟؟

باسلام و تشکر از شما
در مورد سن، بفرمایید سن شما چقدر است؟ ( می توانید به صورت خصوصی ارسال کنید)
مورد سوال شما هم کاملا وابسته به تجربه و نمونه کارها و توانایی های شما دارد ولی یک پایه قابل قبول در نظر گرفته شده است.

با تشکر

msaeedmp

Member
سلام،
من در زمینه های زیر می تونم در خدمتتون باشم:
1- طراحی قالب وب سایت: جوملا، وردپرس، اچ تی ام ال، فول سی اس اس (دیو بیس و کاملاً بدون جدول)
2- طراحی وب سایت بر پایه تکنولوژی های css, html, joomla, asp.net
3- طراحی انواع پروژه های گرافیکی برای وب، افست، پلاتر و...
4- طراحی گرافیک داینامیک (فلش): انیمیشن، بنر، تیزر، وب سایت و وب پیج های فلش
5- تولید ماژول ها و پلاگین های جاوااسکریپت و جی کوئری

رزومه خودم رو اتچ کردم. لطفاً چک کنید.
در خصوص اینکه فرمودید حضور در شرکت باید عرض کنم که من ایران نیستم ولی می تونم 15 ساعت در روز از طریق اسکایپ، یهو! مسنجر، ایمیل و تلفن در تماس نزدیک باهاتون باشم. البته با شرکت های زیادی در ایران قرارداد دارم که فاصله برای این همکاری ها مشکلی ایجاد نکرده تابحال

در صورت تمایل به همکاری، برای بر آورد هزینه و هماهنگی جهت شروع کار لطفاً تماس بگیرید (ترجیجاً تلفنی).

باسلام و تشکر از شما
رزومه بررسی خواهد شد.
ولی موضوع مهم حضور در محل شرکت می باشد به دلیل اینکه تعامل برنامه نویسان و بخش گرافیک به صورت حضوری و مداوم ضروری می باشد.
در هر صورت امیدواریم بتوانیم در موارد دیگر و مواقع لازم با شما همکاری داشته باشیم.

با امید موفقیت شما دوست گرامی

جدیدترین ارسال ها

بالا