استخدام و همکاری در سایت پشتیبان جوملا و فروش هاست و دامین و ... (حتما بخوانید)

reza_masterfull

New Member
با دروود و وقت بخیر
رضا سردشتی هستم کارشناس آی تی با سابقه 10 ساله در طراحی وب و راه اندازی کسب و کار اینترنتی - مسلط به شبکه - سئو کار و مشاور زاه اندازی کسب و کار
در حال حاظر مجموعه وب سایت هایی رو مدیریت میکنم و از هر کدوم به نحوه ای بهره برداری میکنم اما برای یکی از وبسایت هام که در حال رشد هست نیاز به همکار دارم که پایه کار باشه .
ابتدا کمی در مورد کار وبسایت شرح بدم:
وب سایت دیتادیزاین در زمینه ی ساخت فیلم های آموزشی جوملا و طراحی سایت با جوملا همینطور هم فروش افزونه های جوملا فعالیت میکنه
البته در حوزه های مختلفی توی این سایت وارد شدیم و تغریبا همه کارش کردیم مثل ساخت کلیپ های آموزشی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و مشاوره دادن
فروش هاست و دامین و البته به طور جدی طراحی وب سایت و سئو . البته این زیاد بودن بخش ها و موارد کاری هم دلیلی داره که ذکر میکنم . ما وب سایت های جدا و کاملا پراکنده و تک موضوعی برای این موارد داریم و البته قصد راه اندازی پروژه بزرگی رو در قالب یک وب سایت داریم که همین وب سایت دیتا دیزاین باشه ابته سایت دیتادیزاین در حال حاضر دایر میباشد و از جایگاه نسبتا خوبی برخوردار است .
از این رو به همکار یا همکاران خانم و آقا که مسلط به موارد زیر باشند نیاز داریم
1- جوملا کار حرفه ای
2 - تولید کننده محتوا به صورت حرفه ای برای مقاله های تخصصی در تمامی زمینه های بالا متن های بالای 2000 کلمه
3 - پاسخ دهنده و مدیریت کننده ی سفارشات هاستینگ و دامین و البته پاسخ دهنده ی تیک ت های پشتیبانی هاستینگ و مسلط به کار با whmcs
4- همکار و ایده پرداز جهت مشارکت در سه مورد بالا نیز قابل مذاکره است
لطفا برای فرستادن رزومه خود ابتدا به سایت ما سر بزنید به آدرس : طراحی وب سایت دیتادیزاین
دیتادیزاین,هاست,دامین,آموزش طراحی وبسایت
سپس پس از مشاهده دقیق قسمت های سایت و گستردگی کار و رویت موقعیت های سایت از هر نظر آمادگی خود را زیر همین پست اعلام کنید و البته رزومه خود را برای اینجانب در همین سایت بسیار خوب مجید آنلاین پیغام خصوصی کنید منتظر نظرات شما هستم . دوستدار شما رضا سردشتی

جدیدترین ارسال ها

بالا