استخدام ویدئو ادیتور با حقوق

nad3rshah

New Member
سلام دوستان به یک ویدئو ادیتور نیازمندیم برای ساخت دمو ی بازی های کانتر استرایک و وارکرافت کار بسیار اسان است فقط نیاز به سلیقه ی خوب داره و بتونه با برنامه های adobe after effect و sony vegas کار کنه

بزای ساخت هر دمو مبلغی از 10 تا 15 هزار تومان بهش میدیم

[email protected]

Xgames.ir

ilia3d

New Member
سلام.
فکر نمیکنی داری زیاد میدی؟
البته قصد توهین ندارم رفیق

*تا اونجایی که دستم توی کاره با 10 ،15 تومان کاتالوگ :)mad:تجدید نظر: کارت ویزیت )هم به زور طراحی میکنن!!!*
شاید یکی رو پیدا کردی!
موفق باشی

آخرین ویرایش:

mohammad50

Member
1- چند تا کاره؟
2- هر فیلم 50000 تومن. اگر بالای ده تاست انجام می دم. نصف مبلغ رو اول می گیرم بعد شروع می کنم.
اگه موافقید pm بدید.

آخرین ویرایش:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
سلام.
فکر نمیکنی داری زیاد میدی؟
البته قصد توهین ندارم رفیق

*تا اونجایی که دستم توی کاره با 10 ،15 تومان کاتالوگ هم به زور طراحی میکنن!!!*
شاید یکی رو پیدا کردی!
موفق باشی

کاتالوگ ؟!!:shock:

میگفتی کارت ویزیت یه چیزی

کاتالوگ دیگه زیر 40 50 کی میزنه ؟! تو این اوضا

aakooma

Member
داداش من از قیمت خبر ندارم ولی چند روز پیش یه کارگر افغانی اومد خونمون 1 ساعت کارکرد 10 تومن گرفت.

این چیزی که شما میگی خیلی فحشه !

همیشه عده ای پیدا میشن که قدر کار آدما رو نمی دونن. یکی چند سال پیش به من پیشنهاد کرد زیرنویس فیلم براش ترجمه کنم حدودا با 2000 تومن! (میتونین به عنوان لطیفه اینو برای دوستاتون تعریف کنین)

آخرین ویرایش:

nad3rshah

New Member
داداشه من چرا شلوغش میکنی این کار واسه من هیچ درامدی نداره دارم از پول تو جیبیم میدم فقط بخاطر علاقه.... تا همین جا هم 2نفر اماده باش گفتن دارن یه کلیپ واسه تست امده میکنن شما هم اگه می خوای همکاری کنی راحت میتونی اعلام کنی دیگه چرا جوک میگی؟؟؟؟

اینکارو خیلیا دارن واسه سایت های دیگه انجام میدن بدون پول...گفتم که اینکار علاقس اینم که دارم پول میدم به خاطر معرفت خودمه چون سایت های دیگه هیچ پولی نمیدن

جدیدترین ارسال ها

بالا