استخدام طراح سایت

hamid987

Member
با سلام

بنده نیاز مند یک طراح سایت هستم که بتواند یک سایت طراحی کند .

دوستانی که تمایل دارند با هم همکاری کنیم نمونه سایت های که طراحی کردنند با ذکر آدرس سایت و همراه با توضیح مختصر و ایمیل خودشون برایم من ارسال کنند.

در ضمن الویت با کسانی است که در شهر همدان باشند.

pouyajabbarisan

New Member
با سلام

بنده نیاز مند یک طراح سایت هستم که بتواند یک سایت طراحی کند .

دوستانی که تمایل دارند با هم همکاری کنیم نمونه سایت های که طراحی کردنند با ذکر آدرس سایت و همراه با توضیح مختصر و ایمیل خودشون برایم من ارسال کنند.

در ضمن الویت با کسانی است که در شهر همدان باشند.

به نام خدا
در خدمت ام با بهترین گرافیک ممکن و بالاترین کیفیت طراحی وب ما از 100 هزار شروع میشه و تا 10 میلیون تومان ادامه داره این رنج قیمت ماست شما هر چقدر بیشتر بتونید خرج کنید و سرمایه تون هر چه بیشتر باشه ما بیشتر روی طرح کار می کنیم و طرح نهایی بهتر و با کیفیت تر خواهد بود اما این به این معنی نیست که کار هایی رو که با بودجه کم انجام می دهیم کیفیت اشون پایینه این ب این معنیه که کار های گرون مون کیفیتشون در سطح کشور یدونه است
:)
اینو بدون هرگونه اغرق عرض می کنم کد نویسی ما با اچ تی ام ال 5 و سی اس اس 3 و جی کوئری هست و اکیدا توصیه می کنم وردپرس کار کنید. زیرا تجربه کاربری وردپرس بسیار بهتر از جوملا است البته برای ما فرقی ندارد و برای هر دو سیستم کار می کنیم. وبسایت ما خودش بارز ترین نمونه کار است picapixlab.com اما اگه می خواهید سفارش خود را به ما بدهید بهتر است دنبال نمونه کار نباشید چون هر کار ما یک طرح و ایده جدید و خاصی دارد و شبیه سایر نمونه کار ها نیست :)
اگه تمایل داشتید بودجه و سایر جزئیات رو بفرستید تا با هم همکاری داشته باشیم.

aftereffect

New Member
سلام دوستان خسته نباشید
من هم در خدمتم
من مدیر گروه هستم
سایتمون هنوز طرحش کامل نشده و داریم کار میکنیم
نمونه کار های زیادی تو سایت های دولتی ، شخصی ، بین المللی ، شرکتی و.... داریم
در صورت موافقت می تونید بهم بگید
ای دی یاهوی بنده : [email protected]
ممنون

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها