استخدام رسمی php کار

toomaj

Member
برای تکمیل تیم برنامه نویسی خود به چند نفر مسلط به زبان برنامه نویسی php نیاز داریم.
پذیرش تنها با ارائه نمونه کار درخواستی ما مقدور می باشد.
حقوق ثابت و بیمه در نظرگرفته شده است.

لطفا تنها افراد کاملا مسلط پاسخ بدهند

YTERROR

Active Member
با چقدر حقوق ؟

از طریق اینترنت هم بصورت آنلانی میشه یا نه ؟

من هم هستم

نمونه کار آنلاین هم ندارم ولی اگه بخواهی می تونم عکس ازش بگیرم بفرستم

کار هم زیاد کردم

قیمت هم می گم 50

پایه ام شدید

maso

Member
سلام من در تبریزم و دانشجوی نرم افزار کامپیوترم و به پی اچ پی و جاوا اسکریپت و سی اس اس و فلاش تسلط دارم و کارم طراحی وب است و خیلی هم دوست دارم که با شما همکاری کنم و مبلغش هم زیاد مهم نیست نمونه کاره هایم:
www.masphp.info
www.whoam.info
www.7ebazar.info
اگر خواستید به من ایمیل بزنید من آماده انجام کلیه کارهای طراحی سایت به صورت سفارش ان لاین هستم اگر خواستید با ایمیل من به آدرس
[email protected]
تماس بگیرید و مطمئن باشید با کارهام شما را راضی می کنم
خدا حافظ

سلام من محمد حسین حدادیان پور هستم متولد 1368 (16 سال بیشتر ندارم) ولی خوب همانطور که شما می خواهید بنده در زمینه برنامه نویسی 5.5 سال کار کردم که 4.5 سال آن برنامه نویسی تحت وب بوده و 4 سال آن هم برنامه نویسی PHP و MYSQL هست.
من مدیر سایت بیتکده دات نت (www.Bitkadeh.net) هستم و سیستم مدیریت محتوای Cut News را در اولین پروژه برای مدیریت محتوای سایتمان تغییرات گسترده ای دادم
در مرحله بعد دانلود سنتر بیت را طراحی و برنامه نویسی کردم.
http://download.Bitkadeh.net
که البته این پروژه کوچک بود پروژه ای که هم اکنون در دست طراحی وئ برنامه نویسی هست پروژه ای هست که 1.5 سال هست که روش دارم کار می کنم برای جشنواره خوارزمی سال دیگر احتمالا شرکتش می دهم همین بس که برای اولین بار هست بهترین شکل ممکن هست بهترین گرافیک را دارد و البته به 12 زبان زنده دنیا فعلا به کمک دوستان خارجی ام ترجمه شده است!!

من وب سایت سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان رفسنجان (تیزهوشان) را طراحی و برنامه نویسی کردم 1 سال پیش:
www.Sampaderafsanjan.com

همچنین وب سایت پژوهشسرای رفسنجان
www.Pajooheshsara.org

را طراحی و برنامه نویسی کردم

از نظر گرافیک هم فکر کنم نگم عالی ولی خیلی مسلطم به طوری که اگر الان بگید یک Tv رو شبیه سازی کن اونم با فتوشاپ براتون شبیه سازی می کنم!
و البته همانطور که می دانید گرافیک وب به دیلیل محدودیت های حجمی و فرهنگی داره نوع خواصی را می طلبد که باید بگم فکر کنم اونو دیگه خیلی بیشتر بلدم.

DHTML,HTML,CSS<,JavaScript,PHP,MySQl, Apache WebServer,IIS
کارکردم و مسلط هستم و به
XHTML,ASP.net
را نه به صورت خیلی حرفی ولی کلی آشنایی دارم

Flash هم کار کردم.

به طور کلی فکر می کنم تمامی مواردی که گفتید را داشته باشم (فکر کنم)

فقط:
1-من رفسنجان (استان کرمان) زندگی می کنم با اینکه هم تهران هم مشهد خانه داریم به دلیل مدارس امکان رفت آمد تا تهران یا مشهد را به تعداد زیاد ندارم.(یعنی می خوام به صورت آنلاین کار کنم نه حضوری)
2-من 16 سال بیشتر ندارم امسال می رم پایه سوم دبیرستان ولی فکر کنم ربطی به سن نداشته باشد چرا که من حتی هنوز به خاطر سنم دیپلم هم ندارم!!!

در مورد قیمت ها هم باید بگم که از شما بعید که بگید قیمت تعیین کنید (آخه مگه میشه آدم روی پروژه ندیده قیمت بگذاره)
شما فکر می کنم بهتره به قول معروف تائیدیه رو بدهید بعد خوب اولین پروژه را که دادید بررسی می کنم و قیمتی رو به شما می گم شما آنموقع تصمیم می گیرید که قبول کنید با نه و اگر قبول کردید می ریم سراغ قرارداد.

اگر خواستید با من تماس بگیرید می توانید با شماره تلفن دفتر سایت بیتکده که داخل سایت هست روی بنر اصلی هم نوشته شده تماس بگیرید اگر هم نبودم مستقیما با شماره موبایلم که اون هم داخل سایت پایین صفحه سمت چپ نوشته شده است تماس بگیرید.

www.Bitkadeh.net

یا با ایمیل آدرس : [email protected] مکاتبه نمایید یا با یاهو آی دی Bitkadeh_net گفتگو نمایید.

چه جالب
من دقییییقاً شرایطم مثل توئه:lol:
فقط با این فرق که در تهران هستیم :wink:

اگه کار گیر اومد به ما هم بگو

راستی اون تلویزیون رو شبیه سازی کن ببینم چی کاره ای
شاید برای قسمت گرافیک سایتم خواستمت :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا