استخدام برنامه نویس Flash جهت ساخت مالتی مدیا مسلط به as3 (لطفا فقط حرفه ای ها)

vahidmomen

New Member
سلام

موسسه پویش افزار مدیا واقع در تهران جهت تکمیل کادر فنی خود نیازمند یک برنامه نویس action script 3 میباشد.لطفا جهت همکاری (تمام وقت) رزومه خود را به [email protected] ارسال کنید و یا با شماره تماس 88316365 تماس بگیرید.

با تشکر.

سلام

موسسه پویش افزار مدیا واقع در تهران جهت تکمیل کادر فنی خود نیازمند یک برنامه نویس action script 3 میباشد.لطفا جهت همکاری (تمام وقت) رزومه خود را به [email protected] ارسال کنید و یا با شماره تماس 88316365 تماس بگیرید.

با تشکر.

برای ساخت مالتی مدیا بهتره از برنامه دایرکتور استفاده کنید . به سایت ادوب مراجعه کنید و تفاوت بین فلش و دایرکتور رو ببینید شرکت ادوب دایرکتور رو برای ویندوز و فلش رو برای اینترنت
توصیه کرده. برای دیدن نمونه کار من به سایت www.mmiran.com مراجعه کنید

mohammad.sub7

کاربر فعال
برای ساخت مالتی مدیا بهتره از برنامه دایرکتور استفاده کنید . به سایت ادوب مراجعه کنید و تفاوت بین فلش و دایرکتور رو ببینید شرکت ادوب دایرکتور رو برای ویندوز و فلش رو برای اینترنت
توصیه کرده. برای دیدن نمونه کار من به سایت www.mmiran.com مراجعه کنید
این حرف رو اصلا قبول ندارم دایرکتور از خیلی جهات به گرد پای فلش نمیرسه مخصوصاً اتیمیشن. مالتی مدیای شرکت های بزرگ یا فول فلش هستن یا ترکیب فلش با دات نت. ادوب واسه درآمد خودش اون حرف رو زده خیلی جدی نگیر.

این حرف رو اصلا قبول ندارم دایرکتور از خیلی جهات به گرد پای فلش نمیرسه مخصوصاً اتیمیشن. مالتی مدیای شرکت های بزرگ یا فول فلش هستن یا ترکیب فلش با دات نت. ادوب واسه درآمد خودش اون حرف رو زده خیلی جدی نگیر.

شما دایرکتور رو نمیشناسی و خوشبختانه از خوده ادوب هم بیشتر سرت میشه که حرفشون رو قبول نداری
من با هر دوی این برنامه ها کار میکنم و از کار کردشون اطلاع دارم.
برای مالتی مدیا دایرکتور بهتره حالا نمیخوای قبول کنی به خودت مربوطه.
در ضمن شما میتونی فلش رو مستقیم ببری تو دایرکتور و هر کاری خواستی روش انجام بدی. این نشون میده که دایرکتور رو فلش مسلطه.

mohammad.sub7

کاربر فعال
3 سال با دایرکتور کار کردم فهمیدم نرم افزار خوبیه واسه مالتی مدیا اما خوب به فلش نمیرسه. اینکه فلش رو ببریم که تو بیلدر و ... هم میشه برد. پس اونا هم قویترن؟ بحث بیهوده هستش ادامه نمیدم فقط اینکه من از روی تعصب به فلش نگفتم اینا رو. برنده های چند ساله مسابقات جشنواره های رسانه دیجیتال بخش مالتی مدیا همه کارهاشون فلش بوده یا ترکیب فلش+دات نت.

جدیدترین ارسال ها

بالا