استخدام بازارياب - بدون محدوديت مكاني

ali_dad81

New Member
salam be hameye doostan

Lotfan be AGEHI e Estkhdami Zir Tavajjoh Konid!!

Bedin vasile az tamam e alaghemandani ke be internet tasallot darand va mayeland be onvane Bazaryab va Namayandeh sherkat ma (dar har jaye iran va jahan)
Faaliat konand DAvat Be Amal Miayad.

Mozooye Bazaryabi: Tarahie WEB SITE Va Multimedia hast.> WEB designing va WEB Programming.

Kasani ke mayeland dar in tarhe Bozorge Kari va Porsood ke dar sar ta sar e jahan be EJRA DAr Khahad Amad sherkat konnand ba ma tamas begirand.

Doostan e aziz mitavanad baraye Ashnayye ba nahveye Amalkarde ma be in Address Morajee Konand: http://aliproductions.com/portal/page.php?id=20

Baraye gereftan e chegoonegi e pardakht e dastmozd va Sayere mavared ba ma be email: [email protected] va mobile:09133435915 tamas begirid.

in sherkat eftekhar darad ba bahregiri az team ba tajrobe va KarAAMAD az tamame Technology haye Rooz dar zamineye web designing Estefade konad.> > >PHP, ASP.net,ASP ,Perl ,java,Flash ,Html ,SQL,mysql,oracle,...

Doostani ham ke dar zamineye WEB Faaliat mikonand mitavand jahat e hamkari ba ma tamas begirand.
Ba Tashakkor ,ALI DADGAR >website: www.aliproductions.com >tel:09133435915.

please forward this message to All

ali_dad81

New Member
آقايون عزيز لطفا با من به آدرس ايميلي كه دادم يا شماره تلفن 09133435915 تماس بگيرند.

مهم نيست كجاي اين كره خاكي هستيد!!!

اگر مي تونيد فعاليت كنيد درآمد خوبي خواهيد داشت.

aghahamidgol2

Active Member
رفيق من اينجا درس بازاريابي و تبليغات تحت وب خوندم مي تونم خيلي كمكتون كمك تو اين زمينه تبليغات و حاضرم با شما كار كنم

ali_dad81

New Member
مبلغ پرداختي بر اساس قراردادي است كه شما فراهم مي كنيد. و همينطور واحد پول.

aghahamidgol2

Active Member
من با چي تماس بگيرم با موبايل شما از اينجا؟ خيلي با حالي بابا شما بايد تماس بگيري با ايميل ما اگر مايلي نه ....

aghahamidgol2

Active Member
كسي حرف پول نزد فعلا قرارداد ببنديم چه كارايي مي خواي من كه روزي 4 ساعت تو برنامه هاي روزانه جاي خالي دارم

saman_sweden

Active Member
ali_dad81 گفت:
آقايون عزيز لطفا با من به آدرس ايميلي كه دادم يا شماره تلفن 09133435915 تماس بگيرند.

پس شما با من تماس بگيريد

تلفن من

001.418.412.2377

aghahamidgol2

Active Member
saman_sweden گفت:
ali_dad81 گفت:

پس شما با من تماس بگيريد

تلفن من

001.418.412.2377
:) خيلي باحالي سامان جان

saman_sweden

Active Member
aghahamidgol2 گفت:
سامان رفتي آمريكا كد اونجا رادادي؟؟

ديگه 3 نكن

نه عزيز اين شماره من كال بك براي عزيزان خوبي مانند شماها است كه زياد هزينه تلفن نداشته باشيد همه بپاي من حساب ميشه

ali_dad81

New Member
Ali Productions چگونه وب سايت شما را طراحي مي كند؟
روش پذيرش سفارش طراحي وب توسط Ali Productions به شرح زير مي باشد:

1- تكميل فرم سفارش
2- مشاوره رايگان مقدماتي
3- تهيه مقدمات و انتخاب دامين و ميزبان
4- انعقاد قرار داد
5- جمع آوري محتويات
6- طراحي لوگو، آرم و ساير تصاوير مورد نياز
7- طراحي و تاييد الگو
8- طراحي صفحات استاتيك، ديناميك و بانك اطلاعات
9- آزمايش نهايي
10- فعال كردن سايت
11- پشتيباني و به روز رساني

دوستان عزيز - توضيحات كامل مرحله فوق در آدرس زير مي باشد:
http://aliproductions.com/portal/page.php?id=20

يكسري توضيحات هم مربوط به چگونگي پرداخت دستمزدهاست كه با ارسال ايميل به من : [email protected]
مي توانيد از آنها مطلع شويد.

ali_dad81

New Member
لطفا كساني كه ايميل مي زنند يا علاقمند هستند به شركت در اين طرح بزرگ حتما > مشخصات كامل + شماره هاي تماس +عكس +تحصيلات براي ما ضميمه كنند تا براي آنها پرونده تشكيل بديم. مرسي بازم.

saman_sweden

Active Member
ali_dad81 گفت:
لطفا كساني كه ايميل مي زنند يا علاقمند هستند به شركت در اين طرح بزرگ حتما > مشخصات كامل + شماره هاي تماس +عكس +تحصيلات براي ما ضميمه كنند تا براي آنها پرونده تشكيل بديم. مرسي بازم.

پس شما نميخواهي كسي را استخدام كنيد
من شماره تلفن دادم چرا تماس نگرفتيد

EHSAN_J

Active Member
دوست عزيز ساست خيلي زيبايي داري و كارت هم خيلي قشنگه ولي از اين طريق فكر نميكنم بتوني بازار يابي كني عزيز من اين جور قرار دادها حتما بايد رو در رو باشه تا افراد همديگر رو بشناسن ما تو ايران زنگي ميكنيم و قرار داد بستن تو ايران يه خورده فرق داره
در هر صورت اميد وارم موفق باشي

ali_dad81

New Member
saman_sweden گفت:
ali_dad81 گفت:

پس شما نميخواهي كسي را استخدام كنيد
من شماره تلفن دادم چرا تماس نگرفتيد

دوست عزيز - سامان جان
من خيلي تلاش كردم اين شماره شما رو بگيرم ولي متاسفانه نشد .
درست همان لحظه كه شما شماره رو تو انجمن ارسال كردي من شروع به گرفتن كردم.
اگر شما تو اروپا هستي شماره اونجا رو بده . اين راحتره گرفتنش.

جدیدترین ارسال ها

بالا