استثنا برای یک المان خواص در طراحی قالب و افزودن خودکار منو

سلام بچه ها ! یه خواهش !!
فرض کنیم یک قالب وردپرس رو که خودم طراحی کردم به این صورت است که تمام پستها کنارشان یک تصویر است ...مانند شکل ....حالا اگر بخواهم یک پست رو استثنا قائل بشم و اون تصویر نباشه و به جاش کل صفحه متن باشه باید چیکار کنم ......

72940665006362988347.gif

2- سوال دوم /// که البته نمیتونم واضح سوال رو بپرسم اما امیدوارم منظورمو متوجه بشین// و اون اینکه چیکار کنم که اگر خواستم یک منو به سایدبارم اضافه کنم خودش به طور اوماتیک اضافه بشه و دیگه نرم تو فایل index و یک دیو تعریف کنم و منو رو توش اضافه کنم ....ممنون از پاسخ قشنگتون

sheisebaboo

Active Member
س 1)
شما میتونید دوتا کار انجام بدید:
الف: یا استایل رو طوری تعریف کنید و حلقه ی مطالب رو طوری داخل این css قرار بدید که اگر عکس نبود، دایو متن بزرگ بشه
ب: میتونید برای این یک مطلب، یه دایو با یه استایل جدا بسازید و این مطلبتون رو به یه دسته جدا اختصاص بدید.

س 2)
من سوال رو تقریبا متوجه شدم ولی اگه میشه مثال بزنید که چه منوهایی قراره اضافه بشه، راحتتر میتونم بگم

با تشکر

VAHID216

مدیر بازنشسته
2- سوال دوم /// که البته نمیتونم واضح سوال رو بپرسم اما امیدوارم منظورمو متوجه بشین// و اون اینکه چیکار کنم که اگر خواستم یک منو به سایدبارم اضافه کنم خودش به طور اوماتیک اضافه بشه و دیگه نرم تو فایل index و یک دیو تعریف کنم و منو رو توش اضافه کنم
یعنی از مدیریت وردپرس ایجاد کنید ؟ منو شما حاوی شاخه ها هست یا صفحات یا هر دو یا جدا از این مورد ؟

سلام ..sheisebaboo عزیز در جواب پاسخ س شماره یک :: این راه ها رو هم خودم میدونستم داداش گلم ولی نمیدونم چطوری باید این کار رو کرد .. لطفا هر کدوم که راحت تره برات رو بهم بگو

....VAHID216 عزیز بله وردپرس -- منوی من حاوی دسته ها و برگه ها یی است که خودم درستشون کردم ..(راستی شما جواب سوال یک منو نمیدونید چطوریه؟ من حتی برگه هایی هم که دارم توشون همین پست با همین عکس کنارشون هست

جدیدترین ارسال ها

بالا