استایل جدید! alpha 1.0

FashisT

Active Member
خب نمیدونم تو این شلوغی طرح ها ما رو هم میبینید یا نه:-?
خب بعد از اینکه استایل جدید avatar -- ID رو عوض کردم گفتم طرح اصلیشو بزارم تا جویای احوالاتش بشم!:)
ID-DA.jpg

http://www.deviantart.com/view/23924325/
چند وقتی بود میخواستم این ماسک رو بزنم یه عکسی هم ازش بگیرم و روش کار کنم ولی نشد ! امروز دیگه وقت کردم نشستم پشتش!
.....
تا میتوانی ماسک بزن در زندگی ********** قرن تازه تشنه بی رویی هست!:neutral:

فعلا
13.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
عکس قشنگی شده تبریک می گم ولی به نظر من تو این قرن بید ماسکتو برداری و دنیا رو با چشم واقعی ببینی!

mostafa_az

Well-Known Member
افتضاح شده . اون بال كلاغ چيه گذاشتي اونجا . چه كار كردي كه مجبور شدي ماسك بزني ؟

شهرام اگه بالا هم مثل ماسك بلور داشته باشه فكر كنم طبيعي تر بشه . باله ها هم نسبت به ماسك يه حالتي دارن . چون كوچيكترن خيلي تابلو شدن . حالا بلور بده ببينيم درست ميشه يا نه !!!

مخلصيم
مصطفي

mostafa_az

Well-Known Member
البته شهي اون پراي كلاغ سياهه رو آواتورت تابلو نيست ها ...

مخلصيم
مصطفي

FashisT

Active Member
اون بالها ربطی به من ندارن ...بلار ندادم که عقب دیده بشند تا معلوم بشه که از من جدان و ماله یکی دیگند!
32.gif

البته میدونستم که تو اینو نمیفهمی
34.gif

والله چي بگم ادم ياد قاتل ها مي افته
نظر لطفتونه!
27.gif

فعلا
13.gif

Gt-Max

Member
زنده موندیم و یه طرح دیگه از شهرام دیدم ... خودمونیم سرت واقعا شلوغه ها ! :D ( خبرها حاکی از بالا رفتن قیمت هاست !
24.gif
)
طرح روی لباس خیلی خوب و طبیعی کار شده نوشته های پشت و رنگ پشت صفحه یه جوری خوب تورو از صفحه جدا کردن... :)
ماسک به نظرم زیادی بلور خورده و خیلی مات شده .:neutral:
بال ها کوچیک و خیلی واضح هستند ...
بال ها از نظر من باید

1 - یا برداشته بشن
2 -بلور بخورن
3 - سایزشون بزرگ تر بشه
4 -نه ماسک و نه بال ها بلور بخورن !

در کل کار خوبی شده فقط انگاری زیاد حوصله نداشتی وقتی داشتی روش کار می کردی :wink:
ولی واقعا دستت درد نکنه سایبز گندش رو پست کردی من داشتم از فوضولی می کمردم تا همین 2 دقیقه پیش فکر می کردم اواتارت یه لوله تفنگه که رو یه بدن نصب شده ! :neutral:

راستی ماسکت رو از کجا گرفتی منم می خوام :)

FashisT

Active Member
ممنون جی تی خان!
در مورد بالها حالا که میبینم فکر میکنم اگه یه g.blur 1.5 میدادم بد نبود!
راست میگی
23.gif

ماسکم و کیفم رو تو جنگ ویتنام به یادگار مونده البته هنوز هم یکم شیمیایی داره از بمب باران شملچه!
...
راستی شما اگه میخوای کارهای منو ببینی تو امضام میتونی به اون سایتها رجوع کنی
27.gif

فعلا
13.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا