استایل برای پرینت گرفتن

o_real_love

Well-Known Member
سلام
من میخوام یک استایل تعریف کنم برای پرینت گرفتن از صفحه
چند تا سوال دارم:
1- این استایل چه زمانی لود میشه؟؟ وقتی که کاربر در خواست پرینت کنه یا نه؟؟ هر وقت صفحه فراخوانی بشه؟؟
2- یک نمونه از این استایل میشه بزارین!!
3-چکار کنم که موقع پرینت گرفتن شماره صفحه ، تاریخ و ساعت و ادرس فایلی که پرینت میشه در چاپ دیده نشه و حذف بشه
فقط اون اطلاعاتی که من می خوام توی پرینت بیاد!!!

از دوستانی که جواب میدن خواهش میکنم منو ریدایرکت به صفحه ای که اطلاعات خیلی خلاصه داده راهنمایی نکنن
و کمی وقت بذارن و راهنمایی کنن
ممنون:rose:

sharktech

کاربر فعال
برای پرینت گرفتن باید سایتت رو یه بار دیگه با تیبل طراحی کنی و اگه کسی دکمه پرینت رو زد صفحه مورد نظر با تیبل برای طرف بیاد که با همون Js کار پرینت رو انجام بدی.

o_real_love

Well-Known Member
برای پرینت گرفتن باید سایتت رو یه بار دیگه با تیبل طراحی کنی و اگه کسی دکمه پرینت رو زد صفحه مورد نظر با تیبل برای طرف بیاد که با همون js کار پرینت رو انجام بدی.
ممنون
ولی من می خوام ادرس فایل ، تاریخ وساعت نیفته....
چیکار کنم؟؟؟

sharktech

کاربر فعال
باید با php این کار رو بکنی.

چطوری یه سایت طراحی میکنی که اون اطلاعاتی که خودت میخوای رو از دیتابیس میکشی بیرون, اینم همون طوری هست.

باید یه کدی با php بنویسی که بیس کدهای html اون با تیبل باشه و بعد آی دی یا لینک اون صفحه رو که بهش دادی, php بیاد و اطلاعات مربوط به اون آی دی رو از db بخونه و بعد توسط js ببینی که اگه صفحه کاملا لود شد اون صفحه رو بدون اینکه کاربر کاری بکنه پرینت کنه.

o_real_love

Well-Known Member
نه عزیزم
شما متوجه نشدی
ببین شما الان از یکی از صفخات باز شده در مرورگر خودت یک print preview بگیر
دیدی؟؟؟
خود مرورگر میاد تاریخ و ساعت و ادرس فایل و عنوان فایل رو در چهار گوشه پرینت میذاره
یه راهی هست که بری توی page setup تنظیمات پرینت رو انجام بدی
من می خوام بدونم میشه بدون اینکه تنظیمات رو انجام بدی با جاوا اسکریپت یا CSS اینکارو انجام داد
همین...

sharktech

کاربر فعال

o_real_love

Well-Known Member
خیلی ممنون
دارم به یه جاهایی میرسم
اگه چیزی پیدا کردم حتما می ذارم تا بقیه استفاده کنن

جدیدترین ارسال ها

بالا