استاد شجریان

dr.mohammad

Member
سلام خدمت دوستان محترم انجمن
تصویر زیر رو چند روز پیش طراحی کردم. عکس رو از بین یکی از تصاویر کنسرت امسال آقای شجریان انتخاب کردم.
خوشحال میشم نظرات دوستان رو بدونم

Shajarian_V_2_by_gray2red.jpg

Saeed-masih

Member
من خودم یکی از طرفداران استاد هستم.....
خیلی زیبا شده.........
کلی باهاش حال کردم.......
موفق باشی

dr.mohammad

Member
از همه عزیزان به خاطر نظرات ممنونم.
با نظر مهسافت موافقم، تصویر خیلی شارپ شده ولی به نظرم این نمیتونه ایراد تصویر به حساب بیاد. راستش من به تصاوری شارپ بیشتر علاقه داره.

در ضمن، نقوشی که از پشت سر استاد شعله ور شده یکی از مینیاتورهای استاد فرشچیان است که به صورت خطوط در اومده و اونجا استفاده شده.

memol_515

Active Member
بسيار زيباست ! انتخاب عكس و طراحي، عالي و ساده است !

به نظر من هم صورت يكم شفاف تر ميبود، بهتر بود

موفق باشي

memol_515

Active Member
بسيار زيباست ! انتخاب عكس و طراحي، عالي و ساده است !

به نظر من هم صورت يكم شفاف تر ميبود، بهتر بود

موفق باشي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار قشنگی شده تبریک میگم.

شارپ بودنش نمیتونه ایراد خاصی باشه. هر چند که اگر یکمی تصویر نرم تر بود بیشتر به موضوع میخورد ولی الان هم خیلی زیبا شده.

موفق باشی.

dr.mohammad

Member
بسیار ممنون از دوستان
راستش در انتخاب تصویر یک مقدار دستم بسته بود چون عکس رو از یک سایت خبری گرفتم، علاوه بر اینکه اندازش خیلی کوچک بود، عکسها هم اصلا جالب نبود.
به نظرم مشکلی که این کار داره اینه که چون نگاه استاد به طرف بیرونه، جهت دید رو به بیرون کادر منحرف میکنه. و خوب مسلما دلیلش ضعف عکسه.
اگر کار من هم به جایی میرسید که استادیو میزدم و از استاد دعوت میکردم که بیاد و ازش عکس بگیرم کار هم بهتر میشد :d
.
.
سارا خانم حق با شماست یک همچین کار بهتره که اینقدر شارپ نباشه، راستش نسخه اصلی که دو یا سه برابر اندازه این تصویره حال رو روز بهتری داره.

dr.mohammad

Member
بسیار ممنون از دوستان
راستش در انتخاب تصویر یک مقدار دستم بسته بود چون عکس رو از یک سایت خبری گرفتم، علاوه بر اینکه اندازش خیلی کوچک بود، عکسها هم اصلا جالب نبود.
به نظرم مشکلی که این کار داره اینه که چون نگاه استاد به طرف بیرونه، جهت دید رو به بیرون کادر منحرف میکنه. و خوب مسلما دلیلش ضعف عکسه.
اگر کار من هم به جایی میرسید که استادیو میزدم و از استاد دعوت میکردم که بیاد و ازش عکس بگیرم کار هم بهتر میشد :d
.
.
سارا خانم حق با شماست یک همچین کار بهتره که اینقدر شارپ نباشه، راستش نسخه اصلی که دو یا سه برابر اندازه این تصویره حال رو روز بهتری داره.

جدیدترین ارسال ها

بالا