از Maxwell Render اين موتور رندر فوق حرفه ايي غافل نشويد

+plus

Member
از کجا باید محیط پرامونی یا داخلی رو انتخاب کند وفقط یه قوری توی محیط امپورت کردم دیگه به گزینه ای دست نزدم اگه منظورت تب environment رو گزینه sky هست .
هیچ نور ی هم توی صحنه نزاشتم ولی متریال آلمنیوم و طلا با استفاده از خود wizard به درستی در رندر نمایش داده می شوند .با تشکر

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام اگه میشه فقط کرک Maxwell 2.7.20 رو آپ کن نسخه ی 64ممنون از زحماتت

Mehdi_44

Well-Known Member
با سلام / به روز رسانی پست 205

در تاریخ 18-11-91 لینکها را شخصا آپلود کردم / فایلها دارای پسورد هستند

موضوع:
Next Limit Maxwell Render v2.7.20 32/64bit & Plug-in
http://forum.majidonline.com/threads/75217/Maxwell-Render/205

برای راحتی شما پلاگینها را تک تک آپلود کردم
فایلها پسورد دارد
Password : www.majidonline.com

LinkinForEver

لطفا بگید به چه صورت در مگسول میتونم انیمیت بگیرم؟ممنون میشم؟

دوست عزیز مکسول اینقدر سخت هست که نیمتویند رندر رو انجام بدید چه برسه به انیمیت ، اول پیشنهاد میکنم قوانین نور و فیزیک نور رو مطالعه بفرمایید .

Mehdi_44

Well-Known Member
دوست عزیز مکسول اینقدر سخت هست که نیمتویند رندر رو انجام بدید چه برسه به انیمیت ، اول پیشنهاد میکنم قوانین نور و فیزیک نور رو مطالعه بفرمایید .

سلام دوست عزیز
حرکت اشیا : در مورد ساختن انیمیشن باید با نرم افزاری که پلاگین مکسول را نصب کردید کار کنید.
حرکت نور : ولی در مورد خاموش و روشن کردن و تغییر رنگ نور ها میتوانید با خود مکسول این کار را انجام بدید.

meysam2020

New Member
سلام منون از پاسخ هایی که دادید؟آقا مهدی در مورد خاموش و روشن کردن و تغییر رنگ نور ها رو بلد هستم؟فقط میخوام همون هارو به صورت انیمیت در بیارم؟و بله میدونم وقتی مگسول رو نصب میکنید.تولبار انیمیشن هم نصب میشه؟فقط به بنده بگید به چه صورت میتونم انیمیت از خاموش و روشن کردن نورها بگیرم ممنون میشم و سوال دیگه داشتم؟دوربین گذاری در مگسول به چه صورت هست؟یعنی وقتی بنده از فضای اتاق خواب میخوام از سقف به پایین به اتاق دوربین بذارم و رندر بگیرم به چه صورت میتونم دوربین بزارم و رندر بگیرم یا در نقاط مختلف دوربین گذاری کنم.ممنون میشم بگید.

khatam.0761

Well-Known Member
سلام دوستان
شنیدم maxwell برای Archicad هم اومده
کسی پلاگینش رو داره؟

LinkinForEver

شما فقط مکسول رو کرک میکنید این ها کرک نمیخواند و فقط تبدیل صحنه انجام میدهند .

Mehdi_44

Well-Known Member
سلام دوستان
شنیدم maxwell برای Archicad هم اومده
کسی پلاگینش رو داره؟

با سلام دوست عزیز برای دانلود پلاگین برای هر نرم افزار 64 و 32 برای مک و ویندوز / والبته دانلود دموی مکسول استودیو اگر دوست داشتید/ به لینک زیر بروید.
و بعد از وارد کردن ایمیل و نوع کار و طریقه آشنایی
http://www.maxwellrender.com/index.php?try_/mx

آخرین ویرایش:

khatam.0761

Well-Known Member
با سلام دوست عزیز برای دانلود پلاگین برای هر نرم افزار 64 و 32 برای مک و ویندوز / والبته دانلود دموی مکسول استودیو اگر دوست داشتید/ به لینک زیر بروید.
و بعد از وارد کردن ایمیل و نوع کار و طریقه آشنایی
http://www.maxwellrender.com/index.php?try_/mx
یعنی کرک شدش نیست؟
نمیشه جایی تهیه کرد؟

Mehdi_44

Well-Known Member
یعنی کرک شدش نیست؟
نمیشه جایی تهیه کرد؟

دوست عزیز بهتره بجای زدن پست صفحه اول تاپیک را مطالعه میکردی / همه چی در پست اول قرار داده شد. آموزش ، نرم افزار ، پلاگین
ضمنا در این تاپیک چک مارک یا تیک "نمایش امضا " را بردارید / تمام پست ها را خودتان ویرایش کنید./ *حذف امضا*
برای چت کردن! از پیام خصوصی استفاده کنید.

مکسول یک محیط جدا داره که مکسول استودیو نام داره / نیاز به کرک کردن داره.
ولی پلاگین که برای نرم افزار سه بعدی یا دیگر نرم افزارها نصب میشود کرک نیاز ندارد.

Mehran coyote

Well-Known Member
مکسول یک محیط جدا داره که مکسول استودیو نام داره / نیاز به کرک کردن داره.
ولی پلاگین که برای نرم افزار سه بعدی یا دیگر نرم افزارها نصب میشود کرک نیاز ندارد.
هم حمید گفت هم مهدی
به جونه من دارن فارسی میگن

چیزی که شما میخوای کرک لازم نداره رایگان میتونی کار کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا