از کدام مرورگر بیشتر استفاده می کنید؟

از کدام نمایشگر (Browser) بیشتر استفاده میکنید؟

• نت سکیپ - Netscape

رای: 0 0.0%
  • غیره

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    28

S4DEGH

Well-Known Member
همه حرف هاتون رو توي 4 صفحه زديد !

ولي آخرش به همين نتيجه ميرسيم فقط :

Ie

در ضمن !

اين فايرفكس وقتي حجمش لودش زياد بشه يكباره همه صفحات رو مي بنده و همه چيز رو خراب ميكنه !!

در كل چيز مذخرفيه !:D

zfarhad2003

Member
همه حرف هاتون رو توي 4 صفحه زديد !

ولي آخرش به همين نتيجه ميرسيم فقط :

Ie
بله حرفتون کاملا درسته نظرسنجی بالای صفحه هم همین حرف شما رو تائید می کنه.
فقط دو تا رای برای IE یکیش که خود شما هستین می مونه یک دیگه. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را؟؟؟

oxygenws

Active Member
قرار نشد الکی غیرتی بشیم و بدون ذکر دلیل حرف بزنیم.... (صادق؟؟؟؟ خودتی یا اکانتت هک شده؟؟؟)

arashonline

Well-Known Member
درسته فكر نكنم خودش باشه !
اينرنت اكپسپلورر خوبه ولي فاير فاكس هم جايه خودش

VAHID216

مدیر بازنشسته
صادق جان خودشه بود من آدرس رو بهش دادم طبق :d به نظر من فاير فاكس خوبه هست ولي خوبيش بيشتر از Ie هست

StarSoheil

Member
من هم با Opera هم با IE و هم با FireFox کار کردم و به دور از هرگونه تعصبی میگم جای هیچ گونه شکی نیست که در حال حاضر FireFox بهترینه.سرعت لودش که واقعا خداست.

فقط میمونه یک مطلب و اون اینکه از اونجایی که اکثر سایتها از جمله سایتهای خودم استانداردشون متاسفانه با استاندارد جهانی خیلی مغایرت داره و از اون جایی که مرورگر FireFox از استاندارد جهانی پیروی میکنه بنابراین در بعضی سایتها اصلا مرورگر FireFox قابل استفاده نیست و قالب صفجه رو بهم میریزه و در اینجا هست که باید به IE مراجعه کنیم.

در ضمن IE v7.0 که واقعا مزخرفه.سرعتش خیلی افتضاح شده!!! 100 رحمت به v6.0

zfarhad2003

Member
برای اینکه بتونین تویه firefox سایتهایی رو که فقط با IE سازگارن ببینین می تونین extension مربوط یعنی IE tab رو نصب کنین که به کلی دیگه از دست IE مسخره راحت بشین.

tabib_m

Member
البته ناگفته نماند که استفاده از IE Tab همون خطرات استفاده از IE رو داره.
منظورم اینه که کار IE Tab چیزی نیست جز اجرای خود IE و لذا همون مسائلی که تو IE وجود داره ، اینجا هم هست.
ولی هر چی باشه ، بهتر از استفاده از خود IE ه ;) :)

amirlol

Well-Known Member
maxton که از هسته IE استفاده می کنه
IE 7 رو نصب کن بعد مکستون یا aven رو بریز می ترکونه
یه 2 ماهی هست از aven استفاده می کنم
قبلشم از maxton

VAHID216

مدیر بازنشسته
بالاخره نسخه جديد فاير فاكس اومد البته RC اشكالاتی كه هم دوستان غيرتی IE مي گفتن هم رفع شده ديگه حالا Java رو ساپورت مي كنه به قول بعضي ها هم كه دير مي ياد ديگه تو اين يكی دير نمي ياد و كلي بهتر شده:D
لينك داونلودش هم اينه
کد:
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/2.0rc1/win32/en-US/Firefox%20Setup%202.0%20RC%201.exe
:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا