از کجا سرور مجازی بگیرم؟

samanil

Member
من یک سرور مجازی میخوام هم برای چیز پی ان و هم دانلود که این مشخصات رو داشته باشه:
سرعت بالا
پهنای باند و ترافیک حداقل 5 ترابایت
پایدار
بک آپ گیری هر 24 ساعت
قعطی داشته باشه دیگه سمت شرکتش نمیرم.
پاسخگویی سریع
آپ تایم 100% - (این خیلی خیلی مهمه!!)
قیمتش اصلا مشکلی نیست!!!
خلاصه اینکه یک سرور خیلی خیلی شاخ بخوام از کجا باید بگیرم؟
راهنمایی کنید؟
همیشه وصل بودن و قعطی نداشتن خیلی مهمه!!
امکانات مثل ip و ... زیاد مهم نیست ولی باشه خیلی عالیه!!!
منتظر نظرات عزیزان همکار هستم.
اسپم هم آزاد:-?

دوست عزیز به سایت ما یه سری بزنید و از سرویس های ما دیدن کنید :www.padsanhost.com
پشتیبانی خوب و گارانتی 30 روز بازگشت در صورت عدم رضایت داریم .
موفق باشید

msaeedmp

Member
چند مورد رو خدمتتون عرض کنم
1- آپتایم 100 درصد هیچگاه وجود نخواهد داشت.
2- هیچ شرکتی از سرور مجازی پشتیبان گیری نمی کند. دلیل آن هم عدم دسترسی به فایل های موجود در آن است. این کار همواره توسط خود کاربر می بایست انجام شود.
نکته مهم: با توجه با انتظارات تقریبا بالای شما، توصیه میکنم از شرکت های خیلی مطرح در این زمینه بهره بگیرید. چون مطمئن باشید به هیچ عنوان از خدمات شرکت های معمولی (با توجه به انتظاراتی که قید کرده ایید) رصایت نخواهید داشت.
بنده هم در این زمینه و در رده شرکت های خوب که به صورت تخصصی در زمینه سرورهای مجازی و اختصاصی فعالیت دارند، شرکت پارس پک را به شما معرفی می کنم.

samanil

Member
2- هیچ شرکتی از سرور مجازی پشتیبان گیری نمی کند. دلیل آن هم عدم دسترسی به فایل های موجود در آن است. این کار همواره توسط خود کاربر می بایست انجام شود.
نکته مهم: با توجه با انتظارات تقریبا بالای شما، توصیه میکنم از شرکت های خیلی مطرح در این زمینه بهره بگیرید. چون مطمئن باشید به هیچ عنوان از خدمات شرکت های معمولی (با توجه به انتظاراتی که قید کرده ایید) رصایت نخواهید داشت.
بنده هم در این زمینه و در رده شرکت های خوب که به صورت تخصصی در زمینه سرورهای مجازی و اختصاصی فعالیت دارند، شرکت پارس پک را به شما معرفی می کنم.
پارس پک واقعا عالیه؟
شما سرور گرفتید تاحالا ازونجا؟

Cisco

مدیر انجمن

خوشم اومد این دوستمون خودشون رو نگفت با اینکه هاستینگ معتبری هستند.
در مورد چیز پی ان هم تو ایران هم چیم سرور گیر نمیاری. باید از سرور های خارجی مثل چین و روسیه بگیری که در این مسایل سخت گیری نمی کنند زیاد.
به قول دوستمون آپتایم هم 100% نیست. حتی سرورهای گوگل هم داون می شن.
بک آپ رو هم معمولا به صورت فضای ftp می دن.
موفق باشید.

samanil

Member
خوشم اومد این دوستمون خودشون رو نگفت با اینکه هاستینگ معتبری هستند.
در مورد چیز پی ان هم تو ایران هم چیم سرور گیر نمیاری. باید از سرور های خارجی مثل چین و روسیه بگیری که در این مسایل سخت گیری نمی کنند زیاد.
به قول دوستمون آپتایم هم 100% نیست. حتی سرورهای گوگل هم داون می شن.
بک آپ رو هم معمولا به صورت فضای ftp می دن.
موفق باشید.
مرسی.
سایت ها رو معرفی می کنید؟

msaeedmp

Member
پارس پک واقعا عالیه؟
شما سرور گرفتید تاحالا ازونجا؟

خیر، تاکنون با این شرکت همکاری نداشته ایم ولی با شناختی که در این مدت با این شرکت داشتم به نظرم در این زمینه خوب کار کرده اند. ضمن اینکه تاکنون مورد بدی رو هم ازشون سراغ ندارم.
خیلی حرفه ایی تر میتونید سراغ ایران هاست، هاست ایران ... برید.

موفق باشید

samanil

Member
خیر، تاکنون با این شرکت همکاری نداشته ایم ولی با شناختی که در این مدت با این شرکت داشتم به نظرم در این زمینه خوب کار کرده اند. ضمن اینکه تاکنون مورد بدی رو هم ازشون سراغ ندارم.
خیلی حرفه ایی تر میتونید سراغ ایران هاست، هاست ایران ... برید.

موفق باشید
بعد از گفته های شما من کمی تحقیق کردم.
گفتند پاسخگویی فوق العاده ضعیف دارند.
و سرور هاشون پایدار نیست.
هاست ایران یا ایران هاست امن هستند ؟
ما بخوایم چیز پی ان راه بندازیم باز فیلم در نیارن و ما با پای خودمون بریم تو دهان تمساح؟:snap:

Cisco

مدیر انجمن
الان ایران هاست برترین هاستینگ ایران هست . بهتره به این لینک نگاهی بیندازید :
http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/ir
باز هم می گم . برای پی ان سرور نمیدن بیشتر جاها. مگر اینکه از هاستینگ هایی که سایت هایی مثل سایت های موزیک رو ساپورت می کنند بپرسین.
موفق باشید.

nima s

Member
سلام دوست عزیز ،
اصلآ آپتایم 100 درصد وجود نداره ، البته به نظر من :wink: چون خودتون یک ذره فکر کنید ببینید کانفیگ مدیر سرور در حد عالی ، مشکلات سخت افزاری !!! این خودش یک عامل مهم هستش !

فکر نکنم شما بتونید وی پی اس عالی پیدا کنید که به شما اجازه بدن اسپم کنید :neutral: اگر از اسپم صرف نظر کنید من وب میزبان رو به شما پیشنهاد می کنم !

www.webmizban.com

پشتیبانی : 24 ساعته ( واقعی ) ،
-----
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا