از کار افتادن کرک در 3ds 2009 64bit لطفا راهنمایی کنید!

darbin

New Member
متاسفانه 3ds 2009 64bit در ویندوز 7 64bit نصب کردم اما بعد از مدتی از کار افتاده و اکتیو مجدد میخواد
هر چی با فایل crack اکتیو میکنم قبول نمیکنه و پیغام activation error میده لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟

pclord

کاربر متخصص
تاریخ کامپیوترت رو یک سال برگردون عقب ببین درست میشه ؟

darbin

New Member
یعنی غیر از عقب کشیدن تاریخ کامپیوتر راهی نداره الان اجرا شد اما متاسفانه بازم قبل از اینکه برنامه بیاد بالا یک اکتیویشن میده یک run product میگه 7 روز مهلت داری تا اکتیو کنی بعد از اون دوباره expierd میشی در ضمن من adsl دارم هر وقت میخوام اجرا کنم برنامه رو میره verifing license میکنه مجبورم مودم خاموش کنم تا بذار برنامه اجرا بشه البته با اون منوی activation و run product نمیدونم version برنامه آشغاله کلافه شدم باید چیکار کنم؟؟

pclord

کاربر متخصص
از یه کرک دیگه استفاده کن،ببین درست میشه،کرک زیر رو امتحان کنید.
موقع کرک کردن اینتر نت رو قطع کن.

آخرین ویرایش:

max.

New Member

ممنون از کمکی که کردی منم احتمال میدم با Hotfix مشکل حل بشه ، ، ولی باور کن با لحن بهتر میشه تاثیر گذارتر بود.

- Navidmilan

عزیز این hotfix ها رو نصب کن احتمالا کار می کنه !
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/index?siteID=123112&id=2334435&linkID=9241178

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
متاسفانه 3ds 2009 64bit در ویندوز 7 64bit نصب کردم اما بعد از مدتی از کار افتاده و اکتیو مجدد میخواد
هر چی با فایل crack اکتیو میکنم قبول نمیکنه و پیغام activation error میده لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟
دوست عزیز من همینو نصب کردم تو ویندوز 7 64 بیتی و مشکلی نداره.شما اطمینان دارید که مکستون کرک میشه و بعد مدتی کرکش اررور میده؟از یه فایل کرک دیگه استفاده کنید.این مشکل برا منم تو برنامه اتوکد پیش اومد تو xp که مجبور شدم ویندوزو عوض کنم.اگه دوباره نصب کردی کرکش کار نکرد ویندوزو عوض کن و از یه فایل کرک دیگه استفاده کن.در ضمن موقع نصب برنامه adsl خاموش کن.موفق باشی

این روشم درسته ولی وقتی که تاریخ کرکش تموم شده باشه، نه موقعی که کرکش اررور بده.

Navidmilan

Well-Known Member
احتملا با همون Hotfix که دوستمون گفت مشکلت حل بشه ، تست بکن و نتیجه رو بگو Thats All

pclord

کاربر متخصص
آخه ایشون گفتن کرک مجدد،منم فکر کردم یه بار کرک کردن،به خاطر همین اون پیشنهاد رو دادم.

جدیدترین ارسال ها

بالا