از نظر شما مزیت یک Reseller خوب چیست ؟

atk

Active Member
با سلام
می خواستم بپرسم که در خرید یک پلن Reseller باید چه آیتم هایی را در نظر گرفت ؟

با تشکر

kianonline

Member
با سلام

- فضا متناسب با پهنای باند کافی باشد
- سرور از قدرت بالایی برخوردار باشد.
- از همه مهمتر ، پشتیبانی خوب
- امنیت بالا

این موارد ، ستون های اصلی یک خرید مناسب است.

atk

Active Member
من چندتا پلن Reseller پیدا کردم که یکی از آنها را که با دیدن آن تعجب کردم براتون میزارم لطفا نظرتون را بنویسید .
راستی در این پلن فضا و خیلی از چیز ها را بی نهایت نوشته آیا همچین چیزی امکان دارد . :shock::shock::eek::eek:

با قیمت سالینه 800$

--------------------------------------------------------------------------------

UNLIMITED Disk Space
UNLIMITED Reseller Web Space
Unlimited Email Space
Unlimited My SQL Space

UNLIMITED Domains
Unlimited Sub Domains
UNLIMITED Transfer/Mo.
Unlimited Email Accounts
Private Name Servers
Unlimited FTP Accounts
Spam Assassin®
CPanel/WHM Control Panel
--------------------------------------------------------------------------------

Unlimited Domains
Java Tomcat 4.1 Support
Unlimited Sub Domains
PostgresSQL Databases
Webalizer Web Site Statistics
Domain Forwarding Unlimited
Unlimited MY SQL 5.0
Private Name Servers
FTP accounts /Ano Access
FrontPage 2002 exten.
Mambo CMS 4.5.2
Coppermine Photo Image
Custom error pages
Shared 128 bit SSL Certificate
Apache ASP Support
Adult Contents OK***
Unlimited Park Domains
PHP 5.0 & 4.4 / Zend
Optimizer 3.2
Python Support
Shockwave and Flash Support
Server Side Includes (SSI)
Own cgi-bin Directory
Password Protected Directories
CGI-Perl Support
WAP Support
PERL 5.8 Support
MS Access Database
Cron Jobs Management
Reseller & Client Summary Reports

DNS restoration feature
Localized Skin Selection new
Fantastico 2 Deluxe
Free MX Record Modifications
Dreamweaver Compatible
OS Commerce 2.2
ZenCart 1.3
DB Backup Restores
PostNuke (PNSF)
AWstats Analyzer ™
Imagemagick™ Software
Ruby on Rails® new
Apache Handlers
Web Log File Access
SNMP, XML, HTTP, DHTML
Website Backup Software
E-mail Services:
Unlimited E-mail accounts
E-mail protocols: SMTP, POP3
Mailing Lists
Web-Based Email- Horde 3.1
Catch-All Emails
Unlimited E-mail forwarding-
mail aliases
SpamAssassin Anti-SPA
Virus Scanning
Everyone.Net Support
BigMailbox.Com Support
DrWeb - Antivirus
Email Autoresponders
Server Specifications
& Technical Support:
RedHat Linux Enterprise 4.0
Dual Xeon 3.6 Processor, 4 GB RAM RedHat Linux 4.0
Apache , 4-OC-12 Network Connectivity
99.99% Uptime Per Year
UPS Power Backup
24x7 Phone/Chat/Email Support
Redundant OC-3 / OC-12
Network Monitoring
System Weekly Server Backups​

hypermatrix

Member
ریسلر.. بایدها و نبایدها

عنوان نا محدود، یک عنوان غیر واقعی ، اما بدون مشکل هست!

در واقع یک شرکت بر اساس تجربیاتش میدونه که مشتریها در سال اول توانایی پر کردن چه مقدار فضا و پهنای باند و ... رو دارند و بر همون اساس به شما اعلام میکنه "نا محدود!"
مثل شرکتی که ADSL 64 میده ، اما میگه ترنسفر ماهانه ی نا محدود! .. عملاً مگه شما با این بهنای باند چه مقدار ترنسفر میتونید داشته باشید که اونها اعلام می کنند "نا محدود" ؟!

در ضمن، در ریسلری وی پی اس، به دلیلی محدودیت سهم شما از سی پی یو و همینطور پورتهای خاص ، به محض اینکه به بقیه ی یوزرها و مشتریها فشار بیاد، شما رو بازخواست خواهند کرد و به بهانه های واهی، مثل اسکریپت غیر مجاز، ایراد در برنامه های نصب شده توسط شما و ... ، یه جوری از شر شما خلاص میشن!

اما در ریسلری از همه چیز مهمتر ، سوابق اون سایت و شرکت، تعداد مشتریها و میزان ساپورت و البته اطلاعات بخش ساپورت اونها هست.
گاهی یک شرکت، حتی ساعتها وقت میذاره تا ایراد شما در نصب یک برنامه رو برطرف کنه یا از خورده شدن پهنای باند توسط یک باگ جلوگیری کنه...

...
هیچ وقت اینها رو فدای قیمت نکنید.
unlimite هم فقط برای فریب ضمیر ناخوداگاه شماست!

PadinaWebGroup

Active Member
بله شركت هاي خارجي پلن نامحدود ارائه ميدن ، اما طبق گفته دوستمون هايپر ماتريكس مگه شما چقدر اول كارتون ميتونيد استفاده كنيد ؟‌پس هزينه الكي نديد ..

شما براي اول كارتون با فضاي كم هم ميتونيد شروع كنيد و در صورت نياز‌‌ آپگريد كنيد ..
براي انتخاب سرويس مناسب هم اون چيزايي كه كيان عزيز گفتن را در نظر بگير ..

ارادتمند ..شمشاد

• Like
Reactions: atk

atk

Active Member
خیلی ممنون از پاسخ های شما دوستان :)

می خواستم بدونم بغیر از آن چیز های که کیان آنلاین عزیز فرمودند باید چه چیزهای دیگری داشته باشد
چون شما دوستان تجربه زیادی در امر هاستینگ دارید من انقدر از شما سوال می کنم بالاخره شما چندتا سرور بیشتر از ما سوزوندید .:d

iranads

Active Member
خب تقریبا همون شرایط مهمه. چون رسلر کنترل سرور دستش نیست و دسترسی محدودی داره و در نتیجه امنیت سرور به عهده مدیر سرور هستش.در ضمن سرور از لحاظ سخت افزاری باید شرایط مناسبی داشته باشه. البته من در کل با رسلر و افزایش روز افزون اون موافق نیستم. بعضا قیمت های جالبی دیدم که خودم وسوسه شدم خرید کنم :دی

hypermatrix

Member
ملزومات ریسلر !

توی چند خط مونده به آخر پست قبلی، چند مورد مهم رو گفتم، که اگه جایی اونها رو داشت، همه ی شرایط لازم دیگه رو هم داره! پس باز هم تکرار می کنم، کیفیت رو فدای قیمت نکنید، چون فردا نمی تونید جواب مشتریهاتون رو بدید و اعتبارتون از دست میره!

..

با شما "ایران ادز" عزیز هم کاملاً موافقم! .. متاسفانه، کثرت ریسلرهای فاقد تجربه و تخصص، عده ی زیادی رو متضرر و فراری از وب میکنه!
البته حتماً atk عزیز از اون دسته تازه واردهایی هستند که با تمام توان در پی یادگیری و افزودن اطلاعات هستند تا مبادا به جازبه ی سرویسهاشون لطمه ای وارد بشه

iranads

Active Member
میتونم بپرسم چرا موافق نیستید ؟

دلایل زیاد:
1: فنی
وقتی دسترسی نا محدود به مدیریت سرور ندارید پس در نتیجه در قبال هرگونه مشکل امکان برطرف کردن سریع و ... رو ندارید
2: مادی:
متاسفانه خیلی از قیمت ها شکسته میشن خیلی وقتا دیدم مثلا یه گیگ هاست رو میدن 4 هزار تومان :دی
دیگه کسی نمیاد بگیره 100هزار تومان یا ...
3: معنوی: در صورت ازدیاد رسلر و بر هم خوردن نظم قیمت ها اکثر مدیران سرور با توجه به کم شدن درآمد و همچنین قیمت بالای اجاره و نگهداری سرور دیگه میلی به ادامه کار نخواهند داشت.

atk

Active Member
دلایل زیاد:
وقتی دسترسی نا محدود به مدیریت سرور ندارید پس در نتیجه در قبال هرگونه مشکل امکان برطرف کردن سریع و ... رو ندارید
متاسفانه خیلی از قیمت ها شکسته میشن خیلی وقتا دیدم مثلا یه گیگ هاست رو میدن 4 هزار تومان :دی
3: معنوی: در صورت ازدیاد رسلر و بر هم خوردن نظم قیمت ها اکثر مدیران سرور با توجه به کم شدن درآمد و همچنین قیمت بالای اجاره و نگهداری سرور دیگه میلی به ادامه کار نخواهند داشت.

iranads جان من با شما موافقم به نظر من در حال حاضر فکر کنم کمتر کسی بتواند برای ۱ گیگ ۱۰۰ هزار تومان پرداخت کند .

iranads

Active Member
خب این یکی از دلایلی هست که گفتم.. قیمت ها شکسته شدن و دیگه اینجوری کسی نمیره پول زیاد واسه خرید هاست بده.. متاسفانه همیشه کیفیت فدای قیمت میشه
ولی چند نکته در قیمت ها مهمه که اصلی ترینشون هزینه اجاره سرور اختصاصیه. دومیش هزینه نگهداری( امنیت و... ) سومیش هزینه پشتیبانی هست که باید 24 ساعته مراقب سایت--سرور و سایت مشتریان باشی. یه دوست و همکار داشتم ( سرور اختصاصی هم داشت ) گفت برای افزایش مشتری قیمت ها رو کم میکنم. :دی.. نتیجه بعد 4ماه این شد که حدود 1تومن از جیب داد و فرار کرد..

atk

Active Member
به نظر من بهترین راهکار برای مبارزه با این قیمت ها این است که در داخل کشور سرور داشته باشی که این هم برای هر کسی غیر ممکن است .
ولی متاسفانه کاربران عقلشون به چششونه هر جا قیمت پایین تری بدن میرن اونجا (البته این موضوع برای کسایی صدق می کنه که برای اولین بار می خواهند وارد این وادی بشوند. ) .

PadinaWebGroup

Active Member
توی چند خط مونده به آخر پست قبلی، چند مورد مهم رو گفتم، که اگه جایی اونها رو داشت، همه ی شرایط لازم دیگه رو هم داره! پس باز هم تکرار می کنم، کیفیت رو فدای قیمت نکنید، چون فردا نمی تونید جواب مشتریهاتون رو بدید و اعتبارتون از دست میره!

..

با شما "ایران ادز" عزیز هم کاملاً موافقم! .. متاسفانه، کثرت ریسلرهای فاقد تجربه و تخصص، عده ی زیادی رو متضرر و فراری از وب میکنه!
البته حتماً atk عزیز از اون دسته تازه واردهایی هستند که با تمام توان در پی یادگیری و افزودن اطلاعات هستند تا مبادا به جازبه ی سرویسهاشون لطمه ای وارد بشه

با تمام حرف هاي هايپرماتريكس عزيز به خصوص خط قرمز به شدت موافقم .. :oops:

دلایل زیاد:

اين نكته را هم در نظر بگيريد كه اگر ميخواهيد ريسلر بگيريد از شركت معتبري بگيريد كه مستقيما ريسلر از سرور اختصاصي بده نه از وي پي اس ، زيرا هرچه مستقيما خريد كنيد امنيت ميره بالاتر يعني اگر اطلاعات مهمي داشتيد روي سرور دزديده و يا .. نشه !
متاسفانه اين شكست قيمت ، ضرر هاي زيادي به افراد تازه كار زده ! كه قول قيمت را خوردند و .. :)

موفق باشيد ..

atk

Active Member
با تشکر از همه کسانی که در این تاپیک شرکت کردند . :)
ولی بیشتر دوست داشتم همه ی کاربران فعال در انجمن وب هاستینگ در این تاپیک شرکت می کردند و اطلاعات کمیتی و عددی می دادند تا اطلاعات کلی به هر حال من تا به حال به خیلی از سوالات خودم رسیدم .
و همچنان منتظر بقیه پاسخ های شما نیز هستم . :wink:

mostafa_xm

New Member
به نظر من اولین چیزی که باید توجه کنی اینه که اول از پشتیبانی اون شرکتی که می خای ازش ریسلر بگیری مطمئن بشی بعد در مورد امکاناتش فکر کنی چون معمولا مشابه هستند البته منظورم امکانات کلیش هستش . در ضمن هیچ وقت گول پهنای باند نامحدود را نخور البته نمی گم همش دروغه ، نه ، ولی خوب نیاز به تحقیق داره.

موفق باشی.

atk

Active Member
به نظر من اولین چیزی که باید توجه کنی اینه که اول از پشتیبانی اون شرکتی که می خای ازش ریسلر بگیری مطمئن بشی بعد در مورد امکاناتش فکر کنی چون معمولا مشابه هستند البته منظورم امکانات کلیش هستش . در ضمن هیچ وقت گول پهنای باند نامحدود را نخور البته نمی گم همش دروغه ، نه ، ولی خوب نیاز به تحقیق داره.

موفق باشی.

به نظر من اولین چیزی که باید توجه کنی اینه که اول از پشتیبانی اون شرکتی که می خای ازش ریسلر بگیری مطمئن بشی

ببخشید منظورتون از این جمله چی بود ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا