از كجا ميشه فهميد سايتي از وي بي نال استفاده مي كنه؟

kambiz-g

Member
سلام
آيا راهي هست برايه تشخيصه اين كه سايتي از وي بي نال شده استفاده مي كنه

kambiz-g

Member
من كلي گفتم
سايتي در ذهن ندارم
به طوره كلي برايه هر سايتي چطور ميشه فهميد ؟

bia2pc

Member
برای منم جالبه بدونم. چون واقعا این همه انجمن فارسی vb هست یعنی همه لایسنس خریدن ؟

kambiz-g

Member
خوب شما به هر سایتی مشکوکی میتونی بری به این آدرس

http://www.vbulletin.com/piracy.php

و سایت مورد نظر رو گزارش کنی. اگر از وی بی نال شده باشه به احتمال زیاد بعد از یک مدت درش تخته میشه
:lol:
بابا من كه زير آب زن نيستم
همينجوري مي خواستم خودمم مي خوام وي بي نال استفاده كنم اونوقت برم زير آب كسي ديگه رو برم

Y@TA

New Member
خسته نباشید ...

اگه راهی جز فروختن دوستان وجود داره بگید تا ما هم بدونیم که کسی یه موقع چهار تایی نید که فلان دلار پول Vb دائمی دادم

منسور باشید

remigolian

Member
جريان اين لايسنس چيه ؟؟؟
چطوري نسخه نال شده رو اصلي كنيم
به نسخه نال شداش چكار كنيم تا اين سايت خارجي وي بي نفهمه كه ما از وي بي نال شده استفاده مي كنيم ؟؟؟؟؟

siavashmusic

Active Member
برای فهمیدن اینکه کدوم سایت اصلی هست یا نه فقط یک راه هست:
توی خود سایت وی بی یک صفحه مربوط به مشتریان هست که لیست کلیه سایت های مجازی که لاینسس خرید دارند در این صفحه گفته شده از اونجا میشه فهمید
دقیقا لینکش یادم نیست اما میدونم هست من اسم پرسین تولز و مجید آنلاین رو توش دیده بودم

IranPardakht

Well-Known Member
تکمیل و فهرست کردن سایت در اون بخش کاملاً اختیاریه و عدم وجودش دلیل بر لایسنس دار بودن نیست! :)

لایسنس می خوای چیکار رو یه هاست ایرانی راه اندازی کن چون شامل قانون کپی رایت نیست خوب نمی تونه کاری بکنه

AMIR-ASHERI

Member
لایسنس می خوای چیکار رو یه هاست ایرانی راه اندازی کن چون شامل قانون کپی رایت نیست خوب نمی تونه کاری بکنه
175.gif

اشتباه می کنی !
هاست ایرانی دیتا سنترش کجاست؟یا تو آمریکاست یا کانادا یا اروپا!که همشون قانون کپی رایت دارن!البته اگه یوزراتون کم با شه در حد 40 تا jelsoft نمیره شکایت کنه !ولی اگه بیشتر داشتید !در سایتتون تخته میشه و زحماتتون هدر میره!!!
اگه می خواید وی بی نال نصب کنید می تونید از هاست های روسی استفاده کنید!
ولی توصیه نمی شه !گروه هایی که وی بی رو کرک می کنن !توش یه سری باگ ها و کدها ایجاد می کنن !که موجب میشه فروم به راحتی دیفیس بشه و کلا نا امن هست!دوما نمی تونید آپدیت کنید
242.gif

hidensoft

Member
فکر می کنم این دوستمون منظورش استفاده از سرور هایه ایرانی که در خود ایران هستند باشه

Pedi7Khat

Member
هر کسی سیستم نال بریزه تا توی ادمین وی بولتین لوگین کنه یه پکیج برای سازندگانش ارسال میشه که حاوی اطلاعات سایتتون هست.دیگه یه حالی به خودتون و انجمنتون میدن.

جدیدترین ارسال ها

بالا