از دوستان کسی نرم افزار طراحی بنر gif سراغ داره ؟

parhampalang

New Member
سلام دوستان ؛

در مورد معرفی یک نرم افزار برای ساخت بنر ها و تصاویر GIF راهنمایی می خواستم.

شما برای طراحی بنر های GIF از چه نرم افزاری استفاده می کنید؟؟

می خوام نرم افزاری غیر از فتوشاپ و image ready باشه و بشه هر افکتی به تصویر داد.

از نرم افزار های زیر استفاده کردم ، ولی هیچ کدوم بدرد نمی خورن :

IconCool GIF Animator 5.2 و bannershop و Easy GIF Animator و Ulead GIF Animator و
Flex GIF Animator و Beneton Movie GIF 1.1.2 و bannermaker2 و GIF text effect .

اگر محبت کردید و نرم افزاری که با اون کار کردید و فارسی رو هم ساپورت می کنه ، معرفی کردید ،
لینک دانلود خود نرم افزار و کرکش رو هم معرفی کنید.

یه دنیا از شما ممنون می شم. :rose:

DANG3R

Member
من نرم افزار Gif Movie Gear رو پیشنهاد می کنم ...
فوق العاده سبک ، کاربردی و خلاصه توپ و اینا دیگه :D

parhampalang

New Member
سلام و ممنون از توجه شما دوستان مهربان ؛

خدمت EMIRATES عزیز باید بگم که banner shop که الان دارم ازش استفاده می کنم و کرکش هم کردم ، فقط چند تا از فونت هایی که با B شروع می شن رو ساپورت می کنه و فونت های Arial و Tahoma رو با فارسی پشتیبانی نمی کنه.در ضمن این برنامه چرا تصاویر خروجی رو این قدر بی کیفیت ذخیره می کنه؟؟

خدمت DANG3R عرض می کنم که اگه می شه لینک دانلود نرم افزار مذکور و کرکش رو هم ارائه کنید و آیا فارسی رو ساپورت می کنه ؟؟

ممنون می شم از پاسخ شما عزیزان.

parhampalang

New Member
سلام دوباره ؛

این نرم افزار Gif Movie Gear رو با کرکش دانلود کردم ، اما نمی شه روی عکس متن نوشت.

در خواستم رو واضح تر می گم.

اگر مثلا بخوام به این کلمه : « parham » افکتی بدم روی یه عکس که حروف از چپ به راست دونه دونه ظاهر و نوشته بشن و این کار تکرار هم بشه و بتونم عکس رو با پسوند GIF ذخیره کنم ، از چه نرم افزاری باید استفاده کنم؟؟

ممنون می شم از راهنمایی شما.

سلام دوباره ؛

این نرم افزار Gif Movie Gear رو با کرکش دانلود کردم ، اما نمی شه روی عکس متن نوشت.

در خواستم رو واضح تر می گم.

اگر مثلا بخوام به این کلمه : « parham » افکتی بدم روی یه عکس که حروف از چپ به راست دونه دونه ظاهر و نوشته بشن و این کار تکرار هم بشه و بتونم عکس رو با پسوند GIF ذخیره کنم ، از چه نرم افزاری باید استفاده کنم؟؟

ممنون می شم از راهنمایی شما.

عزیزم این نرم افزار که شما با کرکش دانلود کردید که برای ساخت بنر gif نیست عزیزم. این برنامه عکس هایی که شما در اختیار دارید و برایتون به gif یا ... تبدیل می کنه!
با این نرم افزار هم فکر نکنم بشه متن و اینا داد به عکس !

موفق و پیروز باشید ... :rose:

EMIRATES

Active Member
خوب دوست عزیز و عاقل من - بیا برور کارتو با Swish MAx ( FLASH .SWّF) بزن - بعد با یه برنامه به GIF تغییرش بده - نه کیفیت میاد پائین نه افکتات کم میشه و نه فونت ات بد میشه.

آره اینم میشه اما خوب انگار ایشون دنبال یک برنامه در حد Photoshop هستند که باهاش از همون اول طراحی کنند و افکت بهش بدن!
اما من میگم کاری که همه گرافیست ها می کنند شما هم بکن: اول با فتوشاپ عکس هاتو تمام و کمال طراحی کن بعد با فرمت png همرو جدا جدا سیو کن و بعد با برنامه Ulead gif animator اونا رو به گیف تبدیل کن!
---
یا به قول این دوستمون، اگه میخوای افکت و اینا بدی بهتره از فلش استفاده کنی که هیچ چیزی بهتر از این نیست! هم کارت زیبا تر میشه و هم خودت خوشت میاد!
بهترین برنامه برای ساخت فلش برای شما swish Max هست که آخرین ورژنشم 2007 هست! و اما برای حرفه ای ها Macromedia flash رو پیشنهاد می کنم.

موفق و پیروز باشید ... :rose:

parhampalang

New Member
سلام ؛

باز هم ممنون از توجه شما دوستان.

در پاسخ EMIRATES عزیز باید عرض کنم اتفاقا همچین فکری به ذهنم رسید ، اون طرحی رو که می خواستم با فلش ساختم و برای تبدیل هم نرم افزار 1 SWF-AVI-GIF Converter دانلود کردم اما رجیستر شده نیست و نمی ذاره عکس خروجی رو save کنم. شما کرک این برنامه رو سراغ دارید ؟؟

در پاسخ alex_michael عزیز هم باید عرض کنم که شما راست می گی ، فلش عالیه ، چون باهاش کار می کنم و هر طرحی رو می خوام می سازم ، اما سوالم اینه که تمام بنر های GIF که توی این فروم ها یا هرجایی دیده می شه ، با کدوم نرم افزار می سازن که این قدر کیفیت داره ؟؟

ممنون می شم از راهنمایی دوباره شما عزیزان.

LORD TEN SAI

New Member
سلام دوستان ایا کسی نرم افزار image ready ورژن پایین را دارد مثلا ورژنهای 7 یا 8 یا 9 را مخیواهم اگر دوستان دسترسی دارند لطفا اپلود کنند چون خودم هر چی گشتم نتونستم
پیدا کنم ممنونم و باتشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا