از اینجا هاست نخرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

neptonn

New Member
سلام دوستان:می خواستم بهتون هااست قبلیم رو معرفی کنم و هشدار بدم که جدا قبل از خریدن هاست تحقیقات کامل بکنید من از جایی که در پایین می نویسم هاست خریدم به سختی تمام تونستیم phpرو بر روش نصب کنیم بعد نصب برای عضو شدن میل فرستاده نمی شد برای کاربران بهشون گفتم گفتین برای جلوگیری از spam بسته است حالا فکر می کنیم چیکار کنیم بعد گشتن زیاد در سایت نیوک انگلیسی کد برای از کار انداختن میل رو پیدا کردم و در سایت گذاشتم 1هفته همه چی درست بود وقتی اومدم به سایت سر بزنم سایت ارورDNS می داد که تماس گرفتم گفتن داریم سرور عوض می کنیم ناراحت نباشید همه چی هم بر می گرده بعد 2 روز تعطیل بودن سایت گفتن این اشکال از کد شماست و سرور رو عوض کردن و تمام مطالب قبلی پاک شد این هاست محترم زحمت نکشیده بود قبلش یک پشتیبان بگیره و فقط معذرت خواستن از اون روز روزی 4-5 بار سایت down می شد که گفتیم رسیدگی کنید اگرنه شکایت می کنیم که گفتن ما پدرمون در اطلاعات هست خودمون شکایت می کنیم که کدی که گذاشتی مورد داشته 8O (خیلی عجیبه اون کد در 100 ها سایت داره کار می کنه از جمله سایت کنونی)و خلاصه بعد اینها 2ساعت اصلا هاست رو بست و گفت ما اصلا هاست نمی دیم(با وجود گرفتن پول) مدتس گذشت یک روز اومدیم دیدیم سایت اصلا بالا نمی یاد و سفید هست فکر کردم شاید اشکال از نیوک هست که دوست عزیز و گل آقای zone کمک کردن و کلی وقت گذاشتن دوباره نیوک رو نصب کردن و ارتقا دادن ولی باز سایت بالا نمی یومد و من مجبور شدم هاستم رو عوض کنم و الان یکی از هزار مشکلاتی که با هاست قبلی داشتم رو ندارم و معلومه اشکال از سرور بوده.
و حال دامنه خودم رو می خواستم انتقال بدم رو سرور جدید ولی قفل بود گفتم بازش کنید گفتن باید بیای امضا بدی اگه حک شد با خودت :( و خدایی من می ترسم این کار رو کنم چون شاید خودشون دومین رو بالا بکشن
www.hostingir.com
اینم جایی که ازش هاست خریده شد در ضمن هیچ وقت تلفنهای ثابت جواب نمی ده و پشتیبان هم در حد 0 هست و هر وقت مشکلی مطرح می شه یا فحش می دن یا می گه من 17 سالمه

اینم آدرس(البته آدرسی که خودشون دادن)
نشانی:تهرانپارس فرجام شرقی بالاتر از تقاتع اتوبان باقری 172 غربی کوچه ی شهید تجریشی پلاک 34 زنگ1

شرکت هاستینگ ایران ساعات مراجه 8صبح الی 8 شب

اینها هم تلفن

تلفن های شرکت :77861665 --77292483 ساعات تماس 8 صبح الی 8 شب

تلفن سیار بخش فروش :-09122971483---09122433287 ساعات تماس 8 الی 10 شب

تلفن سیار پشتیبانی شرکت: 09122971483 ساعات تماس 10 الی 10 شب

تلفن سیار مدیر شرکت: 09122971483 ساعات تماس 10 الی 10 شب

izone

Active Member
واقعا که جای تاسف است که هنوز هم برخی ها میخواهند به هر گونه که شده پول در بیاورند.

من پیشنهاد میکنم که شما با این شرکت در مورد دامنه تماس بگیرید و بگویید که از آنها از نظر قانونی شکایت خواهید کرد. اگر دامنه را باز نکردند بفرمایید تا با شرکت آمریکایی که به اینها دامنه داده Onlinenic, Inc تماس بگیریم و حتی با خود سازمان Icann هم تماس بگیریم تا جلوی اینگونه کلاهبرداریها را بگیرند.

من از مدیران و دوستان این انجمن هم خواهشمندم که اگر کمکی از دستشان بر می آید بفرمایند.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
پيشنهادي كه من دارم اينه كه درخواست Unlock شدن دومين خودتون رو بدين ... و بعدش سريعا دومين خودتون رو به يك سرويس دهنده ديگه انتقال بدين كه از اكانت اونها خارج بشه...

ضمنا اين نكته رو هم توجه داشته باشيد اونها دارن شما رو بازي ميدن چون اگر دومين در سايت OnlineNIC باشه در هر صورت چه پسورد به شما بدن چه ندن دومين توي اكانت اونها هست و بهش دسترسي دارن !

ضمنا فكر نميكنم اين سايتي كه گفتي شركت باشه چون تا اونجايي كه من اطلاع دارم اداره ثبت شركتها اجازه ثبت شركتي با نام هاستينگ رو نميده ! :wink:

مجيد

neptonn

New Member
سلام

سلام:ممنون از نظراتون آقا مجید گفتم unlock کنن می گن خطر هک شدن می ره بالا بیا امضا بده ولی می ترسم برم امضا بدم هونجور که خودتون گفتین دومین رو بالا بکشن بعد بگن هک بود

oxygenws

Active Member
خطر هک شدن؟؟؟؟ :))
بیخیال، برو امضا بده، باز شدن اون قفل ***هیچ*** ربطی به هک شدن نداره.

bache +

Well-Known Member
لطفا دوستانی که با این جور سرورها مواجهه میشن به همه بگن که دیگه اینجور مشکلات پیش نیاد

bache +

Well-Known Member
يزباني وب

از اينكه ما را جهت راه اندازي سايت خود انتخاب كرده ايد متشكريم . ما نيز خود را متهد مي دانيم اين اعتماد و حسن انتخاب شما را با ارائه خدمات مطلوب ارج نهاده و اعتماد شما را پاس بداريم . سرويسهاي ما در 7 پلن مختلف و متناسب با نوع سليقه شما عرضه مي گردند . همچنين شما نيز مي توانيد پلن هاي مختلف ما را به مدت يك هفته امتحان كنيد . جهت كسب اطلاعات بيشتر به قسمت هاستينگ سايت مراجعه كنيد

چرا ارزان؟

حتما اين سوال براي شما پيش آمده است كه چرا ليست قيمتهاي سرويسهاي نمايندگي و پلن هاي هاستينگ ما نسبت به ديگر سايتهاي مشابه ارزانتر است . اين بدين علت است كه ما به ديتا سنتر خود در آمريكا دسترسي كامل داريم و هزينه سرور را مستقيما و بدون رابط پرداخت مي نماييم بدين علت قيمت كاهش مييابد و خدمات نيز افزايش ميابد
سرعت سرور

سرورهاي اختصاصي ما در ايالات متحده و در يكي از معتبرترين ديتا سنترهاي جهان با سرعت 10 مگابايت بر ثانيه به انتقال داده ها مي پردازند كنترل پنل سرورهاي ما از نوع سي پنل ايكس بوده كه قوي ترين مطمئن ترين و امن ترين كنترل پنل سرور محسوب مي گردد. ما بر خلاف اكثر شركت هاي ايراني كه قيمت را بر كيفيت ترجيح مي دهند بهترين و گرانبهاترين ها را براي سرور و خدمات خود انتخاب نموده ايم تا مشتريانمان با خيال آسوده تر از خدمات ما نيز بهره ببرند
----------------------------
عجب خالیهایی؟؟؟
تازه من قالب این رو تو یه سایت دیگه هم دیدم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
هك كه اصلا مطرح نيستش اينجا يعني خيالت از لحاظ هك شدن جمع باشه..

اما بعيد نيست كه بخوان اذيتت كنن و بعد از اينكه امضا دادي يكم اذيت بكننت..

بهتره به محض اينكه Unlock شد درخواست ترانسفر بدي كه نتونن كاري بكنن

مجيد

VAHID216

مدیر بازنشسته
سلام دوستان من هم از همین شرکته خریداری کردم ولی هنوز به مشکلی بر نخوردم ولی به هر حال پشتیبانی یکم حالیش نیست و من هر دفعه خواستم سوال کنم جوابم رو نمی داد ولی مشکل دیگه ای باهاش ندارم

narenj

Member
آقا من هم با neptonn موافقم. اصلا سرویس دهنده خوبی نیست. الکی هاست رو غیرفعال میکنه، میگه سرور ویروسی شده و .... . به نظر من هم اصلا از اینجا هاست نگیرید. اصلا به درد نمیخوره.

با مثال هایی که ایشون گفتن متوجه شدید که چه چیزهای مسخره ای میگه

VAHID216

مدیر بازنشسته
منظورم اینه که هیچی بارش نیست دومین من از اینا داشت (-) دش توی سی پنل نمی رفت احمق نمی گفت برای لوگین باید دش رو ورداری حالیش نمی شد

sayeh2222

Member
عزیزم به نظر من که این هاستیک فروش نیست اینها چند نفرن پول رو هم گذاشتن یک نمایندگی خریدن دارن میفروشن مثل خیلی از سایت ها که نمایندگی هستن من سایت هایی میشناسم که اسمشون رو گذاشتن هاستیک ولی وقتی میری نگاه میکنی اصلش نمایندگی اینم فکر میکنم نمایندگی این سایت هایی که گرون بیشتر خود هاستیک هستن مثل هاستیک
http://www.persianservices.com/ یاپارس یاهو یا پرسین تولس چون فکر نمیکنم اینقدر بتونن ارزون کنن تا مثلا 25 هزار تومان چون خودشون همه چیزشو درست کردن و یک چیز دیگه اگر هاست واقعی می خواید بهنظر من همین هاست
http://www.persianservices.com/
عالی هاست ایرن نیوکم هم از نظر اطمینان خوبه هم از نظر ارزونی عالی بهتر اگر می خواید هاست بگیرید اول ببینید چه چیز هایی داره برید پیش پشتیبانیش ادرس یک دو سایت رو بگیرید بعد برید با مدیران اصلی اون سایت ها صحبت کنید اگر گفتن مشکلی نیست برید بخرید اینتوری بهترین کار یا مثلا تا دیدید هاست 10 هزار تومان با تمامی امکانات نرید بخرید بگید هاست خوبه هاست خوبه این رو من میگم چون بجور سابقه داشتم

1portal

Member
شکایت علیه شرکت وب هاستینگ

سلام
دوست من جای نگرانی نیست شما میتونید براحتی از شرکتی که درخواست شما رو مبنی بر آزاد سازی دامین گوش نمیده بصورت ایمیل یا فاکس یا تیکت یک مدرک جمع آوری کرده و به سازمان نظام صنفی و رایانه ای کشور ارائه کنید .
پس از 7 روز براش اخطار ارسال میکنند و برای توضیحات باید برن اونجا..
این به شرطی هست که مشتری هاست و دامین بدهی نداشته باشه و پولش رو کامل پرداخت کرده باشه و بابت خرید هاست حتما فاکتور فروش دریافت کرده باشه .
شرکت هایی که عضو سازمان نظام صنفی هستند و خدمات هاست و دامین ارائه میکنند :
ایران هاست
فراکارانت
همکاران سیستم
پارس آنلاین
روند تازه
فاصدک
کاراهاست
این شرکت ها رو میتونید تو گوگل سرچ کنید و درباره اونها تحقیق کنید .
من بعد از کلی جابه جایی هاست سرویس هاست خودمو از کاراهاست خریداری کردم و رضایت کامل دارم ازشون .
الان تقریبا 2 سال که سرویس های من در کاراهاست هست و به هیچ مشکلی برخورد نکردم .
ولی یک اشکالش اینجاست که باید کمی فنی باشی و ازشون خرید کنی چون زیاد آموزش قوی ندارند ولی سرپرستی سرورشون واقعا حرف نداره ضمن اینکه 3 تا از هاست هام در کاراهاست چون تمدید نشده بود پاک شده بود ولی در کمال تعجب فکرشو هم نمیکردم با وجود اینکه 3ماه از تاریخش گذشته بود برام با هزینه برگردوندن.

با تشکر

pasargadteam

Active Member
بادرود

سایتشون بالا نمیاد الام.

دی ان اس هاشون به دی ان اس های :

ns1.peikcart.com. ['69.59.22.99'] [TTL=172800]
ns2.peikcart.com. ['69.59.22.100'] [TTL=172800]
است و نشون میده که نماینده هستند.

دوم اینکه به همین راحتی امضا نکن چون پس فردا هرچی بشه میگند که امضا کرده.
به نظرم قبل از هر کاری یه سری برو دادگستری همون سر فرجام (بین فرجام شرقی و غربی) سوار تاکسی بشو و بگو جلوی دادگستری (زیر پل قنات کوثر) دادگستری برو و قسمت جرائم اینترنتی و شکایتت رو تنظیم کن.
توی دادگاه مجبورش میکنند که دومینت رو با رضایتت به هر جایی که میخوای انتقال بدهند.

دوم اینکه بهتره قبل از خرید هر کالا یا هر چیزی چه از نت و چه خارج نت یه تحقیق یک ساعته حداقل بکنی.

چیز بعدی که وجود داره اینکه به قول آقا مجید شرکت رو اجازه نمیدهند که به اسم هاستینگ ثبت بشه.
کلمه های این چنینی بهش میگند کلمات لاتین و در نهایت اجازه نمیدهند و حتماً باید فارسی باشه.

این برای شما هم یک شکایت دوم میتونه محسوب بشه که ایشون ثبت نشده و ادعای ثبت شدن داره و در نهایت میتونی از این نظر هم حسابی بندازیشون توی دردسر چون مجبور به ثبت و سپس مجبور به پرداخت مالیات علل الراس میشند. مثلا کمترین و بالاترین رو بینش یه چیزی میزنند و براش میبرند.

در نهایت قبل از شکایت هیچ کاری نکن.
گاهی یک دومین واقعاً ارزش شکایت داره.

1portal

Member
در مورد شرکت هاستینگ

سلام
دوست من تو گوگل هر کدوم از این شرکت ها رو سرچ کنید سایتشون بالا میاد احتمالا جایی اشتباه سرچ کردید .
ایران هاست
فراکارانت
روند تازه
کاراهاست
و سایر شرکت هایی که در webhosting.info در رنکینگ بهترین شرکت های وب هاستینگ هستند رو میتونید چک کنید .
معمولا پیگیری در سازمان نظام صنفی و رایانه ای کشور بهتر جواب میده چون خودشون هم اگر به نتیجه نرسند به دادگستری جرایم رایانه ای ارجاع میدند .
در مورد برند و لوگو هم باید بگم /
ثبت اسم لاتین مجاز نیست ولی یک کارخونه مثل ایران خودرو محصولات و برند های متفاوتی داره بطور مثال شرکت پارس آنلین اسم محصولاتشو با برند پارس آنلاین میفروشه و یا گروه فراکارانت محصولات هاست شو با نام کاراهاست و طراحی وب رو با برند ایزی پیج بفروش میرسونه و ایران هاست و آریانیک و سایرین هم از همین کار استفاده میکنند بهمین دلیل زیاد با استفاده از نام نمیشه شکایت انجام داد .

یک راه خیلی سریع هم 124 هست
اگر به 124 زنگ بزنید راهنمایی تون میکنند برای گرونفروشی و یا هر تخلفی در هر صنفی میشه با این شماره تماس گرفت من امتحان کردم چون در مورد همه اصناف بازرس ارسال میکنند .

با تشکر

the_king

مدیرکل انجمن
خدا انصافتون بده که تاپیک پنج سال پیش رو بالا میارین.

تاپیک قفل گردید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا