ارور mstask32

mahdikalantari

New Member
وقتي ويندوز 98 من بالا مي آيد ارور زير را مي دهد
در پوشه ي سيستم هم گشته ام و اين فايل با شمايل نت پد وجود دارد و پسوندش اپليكيشن است
كمكم كنيد
همچنين از وقتي ارور داده پوشه هاي با نام ويندوز به محض باز شدن بسته مي شوند و رجديت هم باز نشده و پيغام مي دهد
erorr2.bmp

ghoghnuse

Member
سلام دوست عزيز
سيستم شما به ويروسي با نام PWSteal.Bamer.A. آلوده شده . كامپيوتر را در safe mode راه اندازي كن و با يك ويروس كش update شده كل سيستم را چك كن تا مشكل حل بشه .
بدرود .

mahdikalantari

New Member
آقا ققنوس
من با مك آفي 2005 جست و جو كردم چيزي پيدا نكردم و اين ارور را در حدود 1 سال است كه دارم

ghoghnuse

Member
دوست من ممكن است ويروسي توسط يك آنتي ويروس پيدا بشود و در آنتي ويروس ديگر يافت نشود . من سال قبل مشكل شما را با يكي از سيستمهاي اداره داشتم كه پس از مدتي جستجو و پيدا نكردن اطلاعات در سايتها مانند microsoft به روش زير حل شد . پيشنهاد من نصب نورتون 2006 و چك كردن سيستم با آن است . موفق باشيد . بدرود .

سلام
ققنوس جان نورتون 2006 نسخه بتاش است يا نسخه نهايي؟ يعني تو بازار نهايي آن است يا همه بتا است الكي مي‌گن نهاييه
موفق باشي

ghoghnuse

Member
نهايي 2006 هنوز نيومده دوست من . نسخه آزمايشي چند هفته اي كه تو سايتها وجود داره . من كه با مراجعه به سايت norton.com هم چيزي پيدا نكردم . موفق باشي . بدرود .

جدیدترین ارسال ها

بالا