ارور MAX.NET UNHANDLED EXCEPTION in 3DS MAX 2014

ali7848

Member
سلام من تازه ویندوز رو عوض کردم و شروع کردم به نصب برنامه ها اولش همه چی خوب بود و بدون ارور کار میکرد اما حالا که مجددا اومدم سراغ مکس ارور MAX.NET UNHANDLED EXCEPTION میده :mad:
Net Framework هم نصب هست رو سیستمم . چیکار باید کنم حالا :cry:

آخرین ویرایش:

ali7848

Member
سر این ارور هرکاری کردم درست نشد اومدم دوباره ویندوز نصب کردم و این بار مکس 2015 رو نصب کردم که از این به بعد با وی ری 3 کار کنم . آخرین ورژن Net Framework نصب کردم و شروع کردم به نصب برنامه مکس بعد هم اتوکد دیگه برنامه ای نصب نکردم همه چی 24 ساعت اوکی بود تا اینکه دیشب آفیس و فوتوشاپ رو نصب کردم امروز که دوباره اومدم سراغ مکس این ارور رو مجددا داد ! دیگه نمیدونم چیکارش کنم !! و اصلا چی داره باعث این ارور میشه . الانم سرویس پک های مکس 2015 رو نصب کردم بازم فاییده نداشت :mad::cry:

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام نمی دونم این مشکل تاحالا برام پیش نیومد.ببین مکس یه سری پیش نیاز داره که اگه حجم فایل نصبی 8 گیگ باشه یعنی همه چی توش هست.میخواد نصب بشه شاید 17 تا آیتم نصب بشه.برات اینها رو داره>؟
نت ورک فریم ورک 3.5 برای ویندوز 8 یا 8.1 رو نصب بکن

ali7848

Member
سلام نمی دونم این مشکل تاحالا برام پیش نیومد.ببین مکس یه سری پیش نیاز داره که اگه حجم فایل نصبی 8 گیگ باشه یعنی همه چی توش هست.میخواد نصب بشه شاید 17 تا آیتم نصب بشه.برات اینها رو داره>؟
نت ورک فریم ورک 3.5 برای ویندوز 8 یا 8.1 رو نصب بکن

هر کاری کردم درست نشد و اومدم سراغ ویندوز 8.1 ... تا الان که خدارو شکر اروری نداده و به نظر همه چی خوب میاد اما هر دفعه با کلی استرس نرم افزار رو باز میکنم ! :mad:

tusk

New Member
Files\Autodesk\3ds Max 2015\bin\assemblies\Autodesk.Max.StateSets.dll) and Rename it Autodesk.Max.StateSets.dll.back به اینجا برید فایل رو تغییر اسم بدید درست میشه

ehsanfathabadi

New Member
When you are starting 3dsmax 2015 / Windows 8 /Windows 10 with Error – max.net Unhandled Exception with this message:

The solution in this case could be:

C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2015\bin\assemblies\Autodesk.Max.StateSets.dll) and Rename it Autodesk.Max.StateSets.dll.back

جدیدترین ارسال ها

بالا