ارور عجیب

ehsanml

Member
سلام وقتی که وارد یکی از پوشه های داخل هاردم می شم ارور زیر رو میده و هنگ میکنه و مجبور میشم پوشه رو ببندم…مشکل کجاست؟خیلی فوریه کمکم کنید
7-21-2013 3-22-03 PM.jpg
:shock:

rrss

Active Member
این خطا مربوط به ویندوزت میشه ، یه بار با آنتی ویروس چک کن ببین ویروسی نشده باشه؟

X-EAGLE

Member
برای غیر فعال کردن
[h=1]error reporting[/h]در ویندوز XP به این صفحه مراجه نمایید

http://www.windowsnetworking.com/ar...e-Error-Reporting-Windows-XP-Server-2003.html

اگر باز هم مشکل حل نشد می تونی به جای اینکه از My Computer وارد پوشه مورد نظرت بشی ، Windows Explorer رو باز کنی و با کمک تب سمت چپ برای رسیدن به پوشه مورد نظرت یکی یکی روی علامت های + کلیک کنی ( نه روی پوشه ها ) شاید افاقه کنه

موفق باشی

ehsanml

Member
برای غیر فعال کردن
error reporting

در ویندوز XP به این صفحه مراجه نمایید

http://www.windowsnetworking.com/ar...e-Error-Reporting-Windows-XP-Server-2003.html

اگر باز هم مشکل حل نشد می تونی به جای اینکه از My Computer وارد پوشه مورد نظرت بشی ، Windows Explorer رو باز کنی و با کمک تب سمت چپ برای رسیدن به پوشه مورد نظرت یکی یکی روی علامت های + کلیک کنی ( نه روی پوشه ها ) شاید افاقه کنه

موفق باشی

خیلی ممنون به صفحه ای گفتید رفتم ولی یه ارور جدید میده :

11.jpg

من چکار کنم؟:-?

ehsanml

Member
برای غیر فعال کردن
error reporting

در ویندوز XP به این صفحه مراجه نمایید

موفق باشی

از راه دوم هم رفتم ولی باز هنگ میکنه...یکی به داد من برسه

the_king

مدیرکل انجمن
اره فایل ویدئویی داره خیلی هم زیاده

مشکل مربوط به نمایش تصویر بند انگشتی (Thumbnail) اون فایل ها در Explorer ویندوز ئه. Explorer درخواست تصویر می کنه اما چون Codec ویدئویی همکاری نمی کنه
یا ایراد داره با خطا متوقف میشه.

دو راه بیشتر ندارید، یا نمایش Thumbnail ها رو از کار بندازید تا دیگه خطا نده :

ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید (
WinR.gif
) و عبارت regsvr32 /u shmedia.dll را در پنجره Run بنویسید و OK کنید.

یا اینکه تمامی Codec های ویدئویی نسخه جدید و سالم نصب بشوند تا موقع ایجاد کردن تصویر بند انگشتی خطا ایجاد نشه.
توصیه می کنم که آخرین نسخه K-Lite Codec Pack رو نصب کنید. از ویژگی هاش اینه که بعد از نصب کردن Codec ها براتون اولویت ها رو تنظیم می کنه
و امکان انتخاب فرمت هایی که تصویر Thumbnail شون نمایش داده میشه هم داره.
نسخه Basic اش برای شما کفایت می کنه، نیازی به نسخه Standard یا Full اش ندارید. تنظیمات پیشفرض اش رو بکار ببرید.

Downloads for K-Lite Codec Pack Full, Standard and Basic

ehsanml

Member
مشکل مربوط به نمایش تصویر بند انگشتی (Thumbnail) اون فایل ها در Explorer ویندوز ئه. Explorer درخواست تصویر می کنه اما چون Codec ویدئویی همکاری نمی کنه
یا ایراد داره با خطا متوقف میشه.

دو راه بیشتر ندارید، یا نمایش Thumbnail ها رو از کار بندازید تا دیگه خطا نده :

ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید (
WinR.gif
) و عبارت regsvr32 /u shmedia.dll را در پنجره Run بنویسید و OK کنید.

یا اینکه تمامی Codec های ویدئویی نسخه جدید و سالم نصب بشوند تا موقع ایجاد کردن تصویر بند انگشتی خطا ایجاد نشه.
توصیه می کنم که آخرین نسخه K-Lite Codec Pack رو نصب کنید. از ویژگی هاش اینه که بعد از نصب کردن Codec ها براتون اولویت ها رو تنظیم می کنه
و امکان انتخاب فرمت هایی که تصویر Thumbnail شون نمایش داده میشه هم داره.
نسخه Basic اش برای شما کفایت می کنه، نیازی به نسخه Standard یا Full اش ندارید. تنظیمات پیشفرض اش رو بکار ببرید.

Downloads for K-Lite Codec Pack Full, Standard and Basic

خیلی خیلی ممنون با راه حل اول مشکلم حل شد

جدیدترین ارسال ها

بالا