ارور در هنگام اجرا مکس 13

سلام الان چند وقته وقتی میخوام مکس رو وا کنم این ارور میاد و مانع از باز شدنش میشه قبلا همچین اروری نمیداد راهنمایی لطفا

Untitled.jpg

rmreza

Well-Known Member
با سلام
شما یک پلاگینی نصب کردید که با مکس 2013 همخوانی نداره . فایل : filelink.dlu ور از توی stdplugs حذف کنید مشکل حل میشه.
اگر حذف هم نکنید باز هم مکس بالا میاد فقط فرقش اینه که در هنگام بالا اومدن ارور میده.
موفق باشید.

با سلام
شما یک پلاگینی نصب کردید که با مکس 2013 همخوانی نداره . فایل : filelink.dlu ور از توی stdplugs حذف کنید مشکل حل میشه.
اگر حذف هم نکنید باز هم مکس بالا میاد فقط فرقش اینه که در هنگام بالا اومدن ارور میده.
موفق باشید.

سلام دوست عزیز
حذفش کردم اما بازم مکس باز نمیشه قبل از اینکه پاکش هم کنم باز نمیشد
خود مکس رو دوباره ریختم بازم این ارور رو میده این filelink.dlu

rmreza

Well-Known Member
توی قسمت پلاگین ها برید و ببینید که همچین اسمی اونجا وجود نداره.
در ضمن درسته که ارور میده ولی اگه صبر کنید مکس باز میشه یکم طول میکشه. من قبلا چنین مشکلی داشتم ببینید چه پلاگینی روی مکس این اواخر نصب کردید.
امیدوارم مشکلتون حل بشه.

luvinex

New Member
دوستان منم یه مشکل با مکس دیزاین 2013 دارم...گفتم همین جا بپرسم...

-------------------------------------------------------------------------------------
مکس 2013 رو که نصب کردم دیدم قسمت انتخاب صحنه های فعال توش نیست! گقتم شاید پیش فرض ورش دتشته باشن..اما هر چه کردم نتونستم بیارمش...قضیش چیه ؟؟؟
مکس من ایراد داره ؟

اینم عکسش....Untitled-2.jpg

-----------------ممنون میشم اگه دوستان لطف کننو منو راهنمایی کنن...

madmaster_3d

Well-Known Member
با یک برنامه مخصوص پاک کردن برنامه ها پاک کنید و دوباره بریزید. ویندوز رو عوض کنید چه بهتر. شما هم یک سی دی دیگه استفاده کن

luvinex

New Member
با یک برنامه مخصوص پاک کردن برنامه ها پاک کنید و دوباره بریزید. ویندوز رو عوض کنید چه بهتر. شما هم یک سی دی دیگه استفاده کن

ممنون..من خواستم اگه کسی مورد مشابه براش پیش امده راه حل بده وگرنه این راهنمایی های کلی رو که خودمم بلدم..اگرم اینا جواب نداد لابد باید برم سیستممو عوض کنم ؟؟؟؟

مشکل از حالت nitrous کارت ati لپ تاپ بود(radeon hd 4650)..حالا به هر دلیل با آپدیت درایور کارت گرافیک و بالا بردن تنظیمات 3d گرافیک برای نرم افزار مکس از محیط کارت گرافیک ، مشکل حل شد...
گفتم عنوان کنم شاید دوستان به مشکل مشابه بر بخورند.

آخرین ویرایش:

rmreza

Well-Known Member
وقتی ارور میده و شما ok میکنید 5 دقیقه صبر کنید. کمتر نشه مکس باز میشه
اگه برید توی task manager توی پروسس ها میبینید که 3ds max در حال بالا امدن است . صبر و صبر و صبر.
موفق باشید.

وقتی ارور میده و شما ok میکنید 5 دقیقه صبر کنید. کمتر نشه مکس باز میشه
اگه برید توی task manager توی پروسس ها میبینید که 3ds max در حال بالا امدن است . صبر و صبر و صبر.
موفق باشید.

ساعت ها صبر کردم اما باز نشد . وقتی که ارور رو میده و اوکی میکنم بعدش پنجره ریپورت وا میشه

rmreza

Well-Known Member
لیست مواردی که توی stdplugs هست رو بگو
من مکس 2013 x64 دارم .
لیست رو بگو تا من پوشه stdplugs خودم رو برات آپ کنم تا جایگزین stdplugs خودت بکنی .
شاید فرجی شد و مشکلت حل شد.

لیست مواردی که توی stdplugs هست رو بگو
من مکس 2013 x64 دارم .
لیست رو بگو تا من پوشه stdplugs خودم رو برات آپ کنم تا جایگزین stdplugs خودت بکنی .
شاید فرجی شد و مشکلت حل شد.

خیلی ممنون داداش
من 32 بیت دارم مشکلی نداره ؟

Untitled-1.jpg

rmreza

Well-Known Member
از من x 64 ولی توی مدیا فایر برات آپ میکنم یک امتحانی بکن
قبلش یک بک آپ از قبلی ها بگیر.
آپ کردم اطلاع میدم

جدیدترین ارسال ها

بالا