ارسال پیام کوتاه و تماس با مخاطب در اندروید

سلام دوستان و اساتید و خبرگان فلش
بچه ها من از کدهای زیر جهت فرستادن پیام کوتاه و همچنین تماس با شماره تعریف شده در کدها استفاده نموده ولی میخام بعد از ارسال پیام کوتاه یا تماس دوباره اپلیکیشن من بالا بیاد ولی با این کدهای زیر فقط مینیمایز شده و برنامه کلا تعطیل میشه و دوباره باید از ابتدا بارگزاری کرد.:-?

HTML:
sms_btn.addEventListener(MouseEvent.CLICK, hamid1);
hamid1(event:MouseEvent):void
{
 navigateToURL(new URLRequest("sms:54000"));
}
phone_btn.addEventListener(MouseEvent.CLICK, hamid2);
hamid2(event:MouseEvent):void
{
 navigateToURL(new URLRequest("tel:54000"));
}

Fanous

Well-Known Member
سلام
آیا permision های مربوط به ارسال پیام و تماس گرفتن رو به فایل xml اضافه کردین ؟

سلام
آیا permision های مربوط به ارسال پیام و تماس گرفتن رو به فایل xml اضافه کردین ؟

سلام فانوس جان خیلی دوسِت دارم
نه فقط کدهای بالا را در فریم مورد نظر استفاده کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنی

آخرین ویرایش:
سلام من با این کد به این مشکل برنخوردم. یعنی با دکمه برگشت به عقب گوشی مشکل حل نمیشه. برای من که فقط به صفحه مربوط به تماس یا ارسال پیام منتقل میشم تا از طریق اون بقیه کار انجام بشه و برنامه ام اصلا بسته نمیشه برای همین میتونم برگردم عقب.

حالا یه سوال دارم؟؟؟؟؟؟ نمیشه کاری کرد که بدون اینکه به قسمت تماس با ارسال پیام وارد بشیم بشه مستقیم تماس گرفت و یا پیام فرستاد. چون اینجوری کاربر میتونه متن را تغییر بده و بعد ارسال کنه و من نمیخام این دسترسی رو کاربر داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من با این کد به این مشکل برنخوردم. یعنی با دکمه برگشت به عقب گوشی مشکل حل نمیشه. برای من که فقط به صفحه مربوط به تماس یا ارسال پیام منتقل میشم تا از طریق اون بقیه کار انجام بشه و برنامه ام اصلا بسته نمیشه برای همین میتونم برگردم عقب.

حالا یه سوال دارم؟؟؟؟؟؟ نمیشه کاری کرد که بدون اینکه به قسمت تماس با ارسال پیام وارد بشیم بشه مستقیم تماس گرفت و یا پیام فرستاد. چون اینجوری کاربر میتونه متن را تغییر بده و بعد ارسال کنه و من نمیخام این دسترسی رو کاربر داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام تا اونجایی که من اطلاع دارم میشه ولی مشکل تایپ فارسی در تکس باکس برای ارسال پیام که من ازش اطلاعی ندارم البته اساتید بزرگ مخصوصا فانوس عزیز میتونه کمک کنه که حدس میزنم داره پروژه ای آماده میکنه که چند روزی ازش خبری نیست.:rose:

Fanous

Well-Known Member
سلام فانوس جان خیلی دوسِت دارم
نه فقط کدهای بالا را در فریم مورد نظر استفاده کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنی

سلام دوست من
ممنون از لطف شما
مدتی بدلیل بیماری نبودم ، سعی می کنم بیشتر به اینجا سربزنم
این برای اس ام اس:
کد:
<uses-permission android:name="android.permission.SEND_SMS" />
و تماس :
کد:
uses-permission android:name="android.permission.CALL_PHONE">>

سلام شماره موبايل و متن پيامك را كجاي اين كد بايد گذاشت. يعني اين كد ساده كار برقراري مستقيم تماس و يا ارسال پيام را انجام ميده؟

جدیدترین ارسال ها

بالا