ارسال دعوت نامه : Sms رایگان به تمام نقاط دنیا

Parham

Well-Known Member
ارسال شد...
... لطفا برای منم بفرست ازت ممنونم
آدرس ایمیل ... ؟
دوست عزیز شما یک اعتبار محدود دارید ، پس از به پایان رسیدن این اعتبار با معرفی‌ دوستان میتونید حساب خودتون را زیاد کنید ...

Parham

Well-Known Member
ارسال شد...
اگر ارسال پيغام از اين سايت رايگان است پس چرا هنگاماگتيو كردن از ما pin code سيم كارت را مي خواهد؟
ببینید وقتی‌ که شما ثبت نام می‌کنید برای اینکه این سیستم مطمئن بشه که شما یک شخص حقیقی‌ هستید برای شماره ای که در هنگام ثبت نام وارد می‌کنید یک شماره Pin Code فرستاده می‌شه که شما پس از دریافت این SMS باید این شماره را در مرحله بعدی ثبت نام وارد کنید ...

Marzban

Well-Known Member
Parham گفت:
ببینید وقتی‌ که شما ثبت نام می‌کنید برای اینکه این سیستم مطمئن بشه که شما یک شخص حقیقی‌ هستید برای شماره ای که در هنگام ثبت نام وارد می‌کنید یک شماره Pin Code فرستاده می‌شه که شما پس از دریافت این SMS باید این شماره را در مرحله بعدی ثبت نام وارد کنید ...
حالا اومديم و طرف گوشيش براي مدت بيش 48 ساعت خاموش بود مثلا خود من الان گوشيم حدود 2 روز است كه در تعميرگاه است خب SMS ها كه بعد از 24 ساعت از بين مي ره.
اون وقت تكليف چيست؟

Parham

Well-Known Member
والا من متوجه منظور شما نشدم ... اما این سیستم تا مدت فکر می‌کنم 12 ساعت پیغام ها را نگه میداره که تا ارسال انجام بشه ... به هر حال اون بحثی‌ که در مورد شماره Pin Code مطرح کردی فقط در موقع ثبت نام هستش و پس از اون دیگه نیازی نیستش ... به هر حال من خودم بیشتر برای ارسال SMS به خارج از این سیستم استفاده می‌کنم که تا الان که حدود 5،6 ماه می‌شه خوب جواب داده ...

جدیدترین ارسال ها

بالا