ارسال ایمیل به طور اتوماتیک با استفاده از php

elahe368

New Member
سلام دوستان.
میخوام با استفاده از php برنامه ای بنویسم که وقتی کاربر موقع ثبت نام آدرس ایمیل خودش رو وارد می کنه به طور اتوماتیک پسوردی که از طرف Admin انتخاب شده برای کاربر ارسال شود ولی نمیدونم چه طوری باید این کار رو انجام بدم. تازه عجله هم دارم. :cry:
ممنون میشم راهنمایم کنید.:rose:

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
سلام دوستان.
میخوام با استفاده از php برنامه ای بنویسم که وقتی کاربر موقع ثبت نام آدرس ایمیل خودش رو وارد می کنه به طور اتوماتیک پسوردی که از طرف admin انتخاب شده برای کاربر ارسال شود ولی نمیدونم چه طوری باید این کار رو انجام بدم. تازه عجله هم دارم. :cry:
ممنون میشم راهنمایم کنید.:rose:
دقیقا تو کدوم مرحله از کار مشکل دارید؟

Masoud1365

مدیر انجمن
دقیقا تو کدوم مرحله از کار مشکل دارید؟

فکر کنم توی روند کلی کار و الگوریتم مشکل داشته باشن که در این صورت :
1- یک پسورد به صورت تصادفی میسازید و اونو به عنوان پسورد طرف توی دیتا بیس ذخیره میکنید.
2- همون پسورد رو برای کاربر ارسال میکنید.

حالا اگر در این مراحل اشکالی دارید بپرسید.

موفق باشید.

( راستی امیر تبــــــــریک که مدیر شدی :rose: )

elahe368

New Member
ارسال ایمیل به طور اتوماتیک با استفاده از php

واقعا ممنون از توضیح همه دوستان.
روندی که گفتید رو طی کردم توی استفاده از تابع mail اشکال دارم با خطای

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in C:\xampp\htdocs\xampp\projectn\get_info.php on
line 83
مواجه شدم. :sad:
نمیدونم باید چه تغییری در php.ini بدم :?: فقط sendmail_from رو یه ایمیل معتبر دادم، یه خورده زیادی ناشیم.
در ضمن با xampp کار میکنم.
بازم ممنون از لطفتون.

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
واقعا ممنون از توضیح همه دوستان.
روندی که گفتید رو طی کردم توی استفاده از تابع mail اشکال دارم با خطای

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in C:\xampp\htdocs\xampp\projectn\get_info.php on
line 83
مواجه شدم. :sad:
نمیدونم باید چه تغییری در php.ini بدم :?: فقط sendmail_from رو یه ایمیل معتبر دادم، یه خورده زیادی ناشیم.
در ضمن با xampp کار میکنم.
بازم ممنون از لطفتون.
هب مشکل شما اینه که روی لوکال که میل سرور ندارید که بتونه ایمیل رو بفرسته!
شما باید این اسکریپت رو روی وب سرور واقعی تست کنید.
پیشنهاد میشه از کلاس phpmailer استفاده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا