ارسال ایمیل به اعضای خبرنامه

pesarelor

Member
من چند مدت پیش با یه اسکریپت به 50 هزار نقر یه ایمیل زدم نیم ساعت طول کشید ولی یه جا یه اسکریپت دیدم رو یه سایت نصب بود خیلی سریع لیست رو میدادی امپورت میکردی بعد از یه رفرش معمولی میگفت ارسال شدند.......
من تو اون اسکریپت اولی تک تک به کاربران میل میزدم:
PHP:
mail('email',...);
خب به نظره شما دوستان
PHP:
mail('email,email,email,email,email',..);
اینطوری انجام بدم تا سقف 100 هزار نفر و... جواب میده وسرعت رو میبره بالا؟
یا راه بهتری سراغ دارید ؟

آخرین ویرایش:

k2-4u

Well-Known Member
اینطوری انجام بدم تا سقف 100 هزار نفر و... جواب میده وسرعت رو میبره بالا؟
یا راه بهتری سراغ دارید ؟
اصلا درست حسابی جواب نمیده .بهترین کار اینه که در یک حلقه و دونه دونه ارسال کنید
---
تازه اگر از تابع sleep هم استفاده کنید بد نیست

foranyone

Well-Known Member
من هم phpmailer رو پیشنهاد میکنم .

نباید همه ی ایمیل ها رو یکجا ارسال کرد باید ده تا ده تا بیستا بیست تا در روز های مختلف ارسال کرد .

این احتمال هست که مسئول هاست به دلیل حجم بالای ایمیل های ارسالی اکانت شما رو suspend

کنه:green:

pesarelor

Member
روش اول که جواب گو نیست یعنی دونه دونه.چون اگه قرار باشه بعد از ارسال مطلب نیم ساعت مدیر سایت صبر کنه که دیگه به این نمیگن سیستم و سایت...
روش دوم سرعتش بالاست و.. یه کم در موردش توضیح میدید

k2-4u

Well-Known Member
روش اول که جواب گو نیست یعنی دونه دونه.چون اگه قرار باشه بعد از ارسال مطلب نیم ساعت مدیر سایت صبر کنه که دیگه به این نمیگن سیستم و سایت...
روش دوم سرعتش بالاست و.. یه کم در موردش توضیح میدید

قرار نیست چرخیدن یک حلقه 1 ساعت طول بکشه
:green:
شما اگر از sleep استفاده نکنید
هیچ مشکل سرعتی وجود نداره
در ضمن اگر ایمیل ها خیلی زیاد باشن مجبورین . چند سری ارسال کنید

Masoud1365

مدیر انجمن
چون ارسال ایمیل انبوه در اکثر هاست ها مغایر با قوانین هست شما مجبورید چند سری ارسال کنید یا از sleep و ... استفاده کنید اگر این کارو نکنید به عنوان spamer شناخته میشید و ممکنه سایتتون بسته بشه ! :wink:

pesarelor

Member
یه نمونه کد ارسال میل انبود به اعضای خبرنامه با sleep میشه بگذارید که وقتی کاربر زد ارسال به سرور دستور ارسالش داده بشه و بتونه بقیه کاراش رو انجام بده.
و اینکه تایم اسلپ+تعداد میل مجاز رو هم بگید ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا