ارسال اتوماتیک مطالب سایت به 50 شبکه اجتماعی - بانک اطلاعات مشاغل

ojetafavot.ir

New Member
با سلام دوستان امروز قصد دارم یه ترفند بسیار عالی رو یادتون بدم
من 3 ماه پیش وب سایتی رو در زمینه بانک اطلاعات مشاغل راه اندازی کردم
حدود 50 تا محصول گذاشتم بعد میخواستم این محصولات رو در شبکه های مجازی جهت گرفتن بک لینک درج کنم
دونه دونه که نمیشد چراکه که 70 تا محصول بود و 50 تا شبکه اجتماعی که به عبارتی می شو. 350 تا پست
گشتم تا یک سایت بسیار خوب رو پیدا کردم
شیوه کار این سایت به این صورت هست که اول ثبت نام میکنید بعد لینک rss سایت رو بهش میدید و اون تمامی لینک هایی که در سایت و rss هست رو به شبکه های اجتماعی که تعریف کردید بصورت منظم ارسال میکنه
لینک سایت OnlyWire | Social Media Auto-Submission
اگر هم خواستید اکانت یک ماهه که مبلغش میشه 100000 تومان هم بخرید می توانید از طریق سایت ارائه دهنده راهکارهای پرداخت بین المللی | Payment24 درخواست بدید که براتون بخرن
پست های سایت بنده مرجع بانک اطلاعات مشاغل/ را که در زمینه بانک اطلاعات مشاغل هست مشاهده کنید
چند تا عکس هم براتون میزارم که کامل مشاهده کنید نمونه ها رو
امیدوارم این مطالب به دردتون بخوره و ممنون میشم به سایت من هم سر بزنید https://bank118.com

پیوست ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    164.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ghomeishi

New Member
کدوم شبکه های اجتماعی را ساپورت میکنه؟
اینستاگرام اکانت را پاک نمیکنه

gonzaless

New Member
یک سوال دیگه،
این سایت امکان این رو داره که 50 تا شبکه اجتماعی که نشر میشه ، به تعداد بالا اشتراک هم گذاشته بشه؟ چون نشر لینک به تنهایی فایده ای نداره
در صورتی که لینک های share شده تعداد بالایی Comment هم زیرش بیاد خیلی عالیه

martiaonline

New Member
سلام
معرفی خوبی بود ولی محدودیتهایی در نسخه رایگان داره من در مقاله دستیار خودکار شما در سایتم سرویسی رو معرفی و اموزش دادم(همراه با ویدئو ) که نه تنها رایگان هست بلکه هر کاری رو دلتون بخواد میتونید اتوماتیک سازی کنید و هیچ محدودیتی هم نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا