ارزش سایت شما به دید گوگل چند است؟ (چگونه رتبه سایت خود را افزایش دهیم)

bia2web

New Member
آقا سلام به همگی منم مشکل یکی از دوستان که بالاتر پست داده بودن رو دارم

سلام ...
من یه مشکلی دارم و خوشحال میشم اگر کسی بتونه به من کمک کنه
من یک یایت دارم با عنوان مجله اینترنتی سوتک و با آدرس www.sootak.ir
من بیش از 3000 صفحه مطلب دارم و روزانه حدودا 50 صفحه دیگه به سایتم اضافه میکنه اما گوگل با سرعت بسیار پایینی فقط روزی حدودا نهایتا 10 صفحه من رو در سایت خودش ایندکس میکنه و بعد از 4 ماه کلا تا بحال 400 صفحه از سایت من رو در داخل دیتا بیسش ایندکس کرده
دوستانی که در seo تخصص دارند خوشحال میشم اگر منو راهنمایی کنند و مشکل سایت من رو بهم بگویند
مال منم همینه مشکلم
تازه بدتر از همه اینکه
من 3ماه سایتمو ول کردم از رنک 0 به 3 اومد بعد الان حدود 1 ماهه دارم روزی 200 تا حداقل پست میدم یکهو رنکم شد 2
لینکهام تویه یاهو 4000 و تویه گوگل 200 تایه
رتبه المسا در رنک 3 بود 388.000 و الان 200.000
بازدید بود 8000 الان زورکی به 1000 میرسه

همه ی شواهد زیاد شده رنک و بازدید اومده پایین .. مشکل از کجاس لطفا سوال بالایی هم یادتون نره ایندکس هم نمیکنه
تازه انجمن هم اضافه کردم
آدرس
www.Bia2web.org
Forum.bia2web.org

DaRiOuShJh

Member
ما که اخر سر از کاره این گوگل در نیاوردیم!
یه دقیقه رنک رو میبره بالا یه دقیقه صفر میکنه

bia2web

New Member

مال منم همینه مشکلم
تازه بدتر از همه اینکه
من 3ماه سایتمو ول کردم از رنک 0 به 3 اومد بعد الان حدود 1 ماهه دارم روزی 200 تا حداقل پست میدم یکهو رنکم شد 2

همه ی شواهد زیاد شده رنک و بازدید اومده پایین .. مشکل از کجاس لطفا سوال بالایی هم یادتون نره ایندکس هم نمیکنه
تازه انجمن هم اضافه کردم
آدرس
www.bia2web.org
forum.bia2web.org

از دوستان کسی نیست یک کمکی به ما بکنه واقعا بازدید اومده پایین بدجور حالم گرفته شده :-?

mehdiBC

Member
با سلام

چند سوال دارم خیلی عجیبه برام :

1) اگر مثلا چند ماه پیش دامنه را در گوگل ثبت کرده باشیم دوباره ثبت کنیم گوگل اینا کلک محسوب می کنه و ..... حالا برای اینکه به گوگل بگیم غلط کردیم چی کار باید کرد ( شوخی) یعنی چی کار کنیم تا گوگل همون یک بار محسوب کنه و فریب حساب نکنه

من یک فروشگاه زدم تو یک روز مثلا 30 تا محصول وارد کردم سه رو بعد ایندکس کرد تو گوگل اما فقط 3 تا محصولا حالا سوالم اینه که
2) اولا اگه مشکل از سیستم فروشگاهی منه پس چرا همون سه تا محصولا ایندکس کرده ؟ یعنی همونشم نباید ایندکس می کرده و اگر نه پس چرا همه محصولاتی که اون روز وارد کردم را ایندکس نکرده علت این اتفاق عجیب را توضیح بدید

3) از روز اول سه روز بعد اون 3 محصولات ایندکس شد اما الان 10 روز گذشته دیگه به غیر اون 3 صفحه هیچ ایندکسی نمی شه که نمشیه علت این امر هم می خواستم بدونم چیه //// آیا من ممکنه خلافی انجام داده باشم که گوگل منا از خودش حذف کرده ؟؟

4) چرا همون 3 تا محصولی که ایندکس شده وقتی از گوگل پیدا می کنم و می روم روش تو صفحه سایتم قسمت فوترش مال اولا هست در حالیکه من فوترا عوض کردم مگه وقتی مثلا امروز گوگل فلان صفحه را ایندکس کرد صفحه اگر اپدیت شد گوگل خودش حالیش نمیشه ؟ و باید دوباره صبر کرد تا طبق همون صفحه اپدیت تغییرات اعمال بشه

در ضمن اگر می پرسید از کجا اینقدر مطمئن هستم که گوگل کدوم محصولاتم را ایندکس کرده از فرمول زیر :
site:www.domain.com را در گوگل برای سایت خودم سرچیدم

6) راستی از کجا بفهمیم الان گوگل به دلایل فریب سایتی را حذف کرده

لطفا به همه سوالات پاسخ وفرمایید

مال منم همینه مشکلم
تازه بدتر از همه اینکه

تازه انجمن هم اضافه کردم
آدرس
www.Bia2web.org
Forum.bia2web.org

با سلام
در مورد افت یا پرش رنک شما تو گوگل باید بگم که بنا به صلاح موتور گوگل هستش
این الگوریتم های افزایش یا کاهش رنکتون رو میتونید سرچ کنید چون نسبتا زیادن
اگه پیدا نکردید بگید تا چند تاییش رو که میدونم توضیح بدم
در مورد ایندکس صفحاتتون هم باید بگم اگه فرض کنیم ساختار ساییتتون واسه گوگل کراول ایده آل باشه اونوقت دو تا مسئله وجود داره :
1) اگه رنک سایتتون بالا هستش و صفحه هاتون دیر ایندکس میشن باید برید تو webmaster tools خودتون در گوگل و سرعت کراول پیشنهادی خودتون رو در گوگل بالا ببرید .
2)اگر رنک صفحتون پایینه باید بگم کاریش نمیشه کرد تقریبا. چون گوگل بیشتر توجهش به سایت های با رنک بالا هستش پس سعی کنید اهداف SEO رو برآورده کنید تا رنکتون تو گوگل رو ببرید بالا.
نکته ای که یادم نره بگم اینه که وقتی سرعت کراول رو تغییر میدید تو وب مسترتون ، گوگل الزامی به رعایت این سرعت نداره . یعنی سعی خودش رو میکنه که زود به زود به سایتتون سر بزنه و ایندکس کنه اما این حتمی نیست. این رو خود گوگل تو Help میگه. اگه رنکتون بالا باشه اونوقت گوگل هم خوش قول تر میشه
حله؟:cool:
ایام به کام:paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا