ارتقاء

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
میخواستم اگه میشه یه کمک خارج از این بخش ها یعنی مرتیط با نرم افزار های 3D ، البت کسی که میخواد سیستمش رو ارتقاء بده میخواد از من 3D یاد بگیره ولی میدونید زیاد مهم نیست چه کار گرافیکی غیر از quadro استفاده بشه.

من نمیخوام رو دست بابا طرف زیاد خرج بذارم، RAM سیستمش 4 ، CUP هم فعلا براش بسه core 2 duo 2.80 فکر کنم براش بس باشه ولی چیزی که اینجا مشکله کار گرافیکه
همون موقع هم میخواست بخره بهش گفام چی بخره ولی گوش نکرد و اینجا ضرر دید.
مادر بوردش ASUS P5KPL/1600 میخواستم ببینم بالاترین کارت گرافیکی که میتونه رو این سیستم قرار بگیره چیه؟ یا کالا یه رنج کلی بگید که من یه کدوم رو از توش انتخاب کنم
من تو بخش سخت افزار اون قدر سر رشته ندارم.

ممنون میشم کمک کنید :rose:

benyamin_pc

Well-Known Member
حرف سیستم و ارتقا میشنوم من یکی حالم بد میشه همین چند روز پیش رفتم تو بازار , قیمت های نجومیو دیدم , حدودا قیمت ها 2 الی 3 برابر و تو برخی قطعه ها تا 4 برابر بالا رفتن

SajadCG

کاربر فعال
سوکت گرافیک این مادربورد PCI Express x16 و تقریبا سری های جدید کارت گرافیک این سوکت را پشتیبانی میکنند.
این مادربورد حتی مدل GeForce GTX 560 Ti را هم ساپورت میکنه
که واقعا یه غول واسه خودش:green:
فکر کنم الان قیمتش حدود 300-400 تومان باشه.
ولی پیشنهاد من به شما کارت geforce GTX 450 هست که نسبت به قیمت حدود 200 تومنش خیلی قویه
من خودم الان از همین GTX 450 استفاده میکنم.
موفق باشید.

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
SajadCG جان ، خیلی خیلی ممنون عزیز ، همون موقع به طرف گفتم بابا بجای GT یه GTS ـی GTX ـی چیز بخر که الان خورده با صورت تو دیفال

آره همون 450 فکر کنم براش خیلی خیلی خوب باشه. فقط اگه یه مجبت دیگه هم بکنی، power ـی که برای این گراف مناسب باشه، ممنون میشم این رو هم محبت کنی خیلی دعات میکنم عزیز دم افطاری اگه لایق باشم

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
عزیز من یه سرچ کلی کردم چیزی به نام geforce GTX 450 نبود، geforce GTS 450 بود ریفیق.

SajadCG

کاربر فعال
عزیز من یه سرچ کلی کردم چیزی به نام geforce GTX 450 نبود، geforce GTS 450 بود ریفیق.
اره اشتباه لوپی بود.:lol:

در مورد پاور هم بگم که اگه یه چیز توپ بخوایند memonex 540w فوق العاده است.
و اصلا صدا نداره و خیلی هم قوی و حرفه ای هست.
قسمتش اون زمان که قطعات کامپیوتر ارزون بود (حدود 7 ماه پیش) 80 تومن بود.:sad:
ولی الان فکر کنم حدود 120 باشه.

ولی اگه چندان نمیخواد خرج کنه پاور green گزینه خوبیه
ولی باید بعد یه مدت سروصداش بلند شا یا اینکه سوخت زیاد تعجب نکنید.:green:
ولی هرچی انتخاب کردید سعی کنید کمتر از 500w نباشه
چون اگه قرار کار سنگین بکنید کم میاره.
موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا