تغییرات فایل 1 ارتقاء ram

Hitchcock

Member
سلام دوستان.
من امروز رم 1 گيگ خودمو ارتقاء دادم و كردمش 4 گيگ...اما توي اديوس،‌ تاثيرشو نديدم.
يعني وقتي افكتاي سنگين روي فيلمم اجرا ميكنم، موقع play كردن، ريپ ميزنه و رو اعصابه.
و مثل قبل پايين سمت چپ اديوس مينويسه:
Buffer: 1/31

چطور اين مشكلو حل كنم.
:-?
:-?

jeyson

Active Member
سلام!
دوست عزیز قبل از play باید رندر کنید!
آیا Render می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟
ضمنا کی گفته با افزایش رم ، ادیوس درست میشه؟
بذارید یه چیزی بگم همه بدونید!
فقط وقتی با ارتقا رم مشکل نرم افزار ها حل میشه که این نرم افزار فضای زیادی از رم رو بخواد اما رم شما نتونه این فضا رو بهش بده!
اونوقت باید ارتقا بدید تا فضای رم بیشتر شه و نرم افزار روان تر کار کنه!
وگر نه اگه موقع کار و رندر کردن با ادیوس و ... ، رم شما هنوز جای خالی داشته باشه و مقداری از رم بازم خالی بمونه ، اصلا با ارتقا رم کاری پیش نمی ره!!!!
امیدوارم منظورم رو درست گفته باشم!
ضمنا اگه ویندوز شما 7 هستش ، چندان نیازی نداشتید که رم رو ارتقا بدید!
کافی بود یو اس بی فلشتون رو به کامپیوتر وصل می کردید و از برنامه ی Ready boost ویندوز 7 استفاده می کردید و فضای خالی یو اس بی فلشتون رو مینداختید روی رم :)

jeyson

Active Member
نظری که در بالا دادم نظر شخصی بنده بود!!! اگه اشتباه بود یا کم و کثری داشت دعوا نکنید :green:
ضمنا به دوست عزیزم پیشنهاد می دم اگه می خواد نرم افزار ها و حتی ویندوز روان بشه ، CPU و گرافیک رو ارتقا بده!
البته درستی این حرف رو نمی دونم! یکی تو تلوزیون گفت ما هم شنیدیم :green:

Hitchcock

Member
سلام.

:shock:
يكي از معايب همينجوري ياد گرفتن نرم افزارا همينه ديگه...شايد باورت نشه. اما تازه فهميدم كه قبل از play بايد اول render كنم!!! :sad:
شايد يه دليلش اينه كه توي نرم افزاراي ديگه تعريف render فرق داره...درست ميگم؟
عجيبه!
حالا ميشه راجع به رندر كردن يه توضيح بدي...كه كاربرداش توي اديوس چيه؟ به جز اين كار؟

يعني من الكي اين همه پول ram دادم؟! :cry: :cry:

jeyson

Active Member
دوستانی که توی ادیوس تخصص دارن بیان با این دوستمون کار کنن!
راستش من تخصص اصلیم فتوشاپ و طراحی وبه!
از ادیوس چندان سر در نمیارم!
اما می دونم قبل از play باید رندر کنید تا اطلاعات درست بشن!

delta_netgroup

New Member
سلام دوسته عزیز
افزایش رم در زمانی باعث کارایی بهتر سیستم میشه که اولا رم شما از fsb بالا برخوردار باشه سیستم عاملت xp 32bit نباشه چون این نسخه از ویندوز اصلا رم بالای 3.5 گیگ رو ساپورت نمیکنه یعنی اگه رم 10گیگ هم بزاری فقط 3.5 گیگش قابل استفاده است.ویندوز 7 کارایی بهتری داره و خود نرم افزار نیاز به فضای آزاد بیشتر در رم داشته باشه.که در غیر این صورت افزایش رم به هیچ دردی نمیخوره
نرم افزارهای گرافیکی مثل ادیوس نیاز به cpu-ram-vga بالا دارن تا شما در حین کار معطل نداشته باشی.مثلا خود رندر کرن که با بالا بودن سیستم در زمان خیلی کمتر رندر انجام میشه
حالا شما مشکل ریپ زندن فیلم داری که به چتد تا عامل بستگی داره.
1-پسوند فایلی که میاری رو تایم لاین نیاز به encode داشته باشه که بهتره avi باشه
2-بیت ریت فیلمت پائین باشه
3-نوار تایم لاینت پر از افکت و جلوه های سنگین باشه
حالا من پیشنهاد میکنم اگه فیلمت تو حالت عادی هم ریپ میزنه یا با نرم افزار pro coder یا با خود ادیوس یک بار فیلمتو بدون افکت بیار رو تایم لاین و با f11 خروجی استاندارد خود ادیوس رو بگیر و بعد فایل تبدیل شده رو کار کن.البته اگه با pro coder میتونی کار کنی بیت ریت فیلمتم بزار بالای 8000
موفق باشی:cool:

آخرین ویرایش:

Hitchcock

Member
دوستانی که توی ادیوس تخصص دارن بیان با این دوستمون کار کنن!
راستش من تخصص اصلیم فتوشاپ و طراحی وبه!
از ادیوس چندان سر در نمیارم!
اما می دونم قبل از play باید رندر کنید تا اطلاعات درست بشن!

:lol: دمت گرم. قشنگ گذاشتي تو كاسه ام!!

Hitchcock

Member
سلام دوسته عزیز
افزایش رم در زمانی باعث کارایی بهتر سیستم میشه که اولا رم شما از fsb بالا برخوردار باشه سیستم عاملت xp 32bit نباشه چون این نسخه از ویندوز اصلا رم بالای 3.5 گیگ رو ساپورت نمیکنه یعنی اگه رم 10گیگ هم بزاری فقط 3.5 گیگش قابل استفاده است.ویندوز 7 کارایی بهتری داره و خود نرم افزار نیاز به فضای آزاد بیشتر در رم داشته باشه.که در غیر این صورت افزایش رم به هیچ دردی نمیخوره
نرم افزارهای گرافیکی مثل ادیوس نیاز به cpu-ram-vga بالا دارن تا شما در حین کار معطل نداشته باشی.مثلا خود رندر کرن که با بالا بودن سیستم در زمان خیلی کمتر رندر انجام میشه
حالا شما مشکل ریپ زندن فیلم داری که به چتد تا عامل بستگی داره...

سلام. ممنون. نه. با همون render گويا حل شده.
و قراره 64 بيتي نصب كنم ببينم چي ميشه...

جدیدترین ارسال ها

بالا