ارتباط یوزر و دیتا بیس در نصب phpbb

شروع موضوع توسط mgh118 ‏29 آوریل 2009 در انجمن مقالات آموزشی phpBB

1. mgh118

mgh118 New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    با سلام
    host من plesk هست من میخوام انجمن phpbb را نصب کنم ولی تو کنترل پنل plesk نتونستم گزینه ای برای ارتباط یوزر و دیتا بیس پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید --- نیاز فوری !!!!!!:-?

نوشته شده توسط mgh118 در ‏29 آوریل 2009
  2. BetaMaster

BetaMaster Member

امتیاز دستاورد:
    16
    اگه دوست داشتید یوزر پستون رو برام pm کنید ببینم چی میشه کرد

نوشته شده توسط BetaMaster در ‏30 آوریل 2009
  3. mgh118

mgh118 New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    betamaster جان ممنون من phpbb را نصب کردم ولی اول نصب وقتی زبان را فارسی کردم و change را زدم error های زیر بالای صفحه امد که من به اونا توجه نکردم الا ن هم phpbb نصب شده ولی تو قسمت مرکز مدیریت توی قسمت کاربران و گروه ها همین error ها بالای صفحه میان :
    [phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 150: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/fa/posting.php:1)
    [phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 152: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/fa/posting.php:1)
    [phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 153: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/fa/posting.php:1)
    [phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 154: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/fa/posting.php:1)

نوشته شده توسط mgh118 در ‏30 آوریل 2009
  4. BetaMaster

BetaMaster Member

امتیاز دستاورد:
    16
    از این استفاده کنید : www.phpbb.maghsad.com و از همون اول فارسی نصبش کنید (کلیه مراحل نصب فارسیه)

نوشته شده توسط BetaMaster در ‏30 آوریل 2009
    mgh118 از این پست تشکر کرده است.

به اشتراک بگذارید