ارتباط مامبو با نرم افزار های سیستمی

jalili497

New Member
با عرض سلام و خسته نباشید
کسی میتونه راهنمایی کنه که چطوری میتونیم بوسیله نرم افزار های مدیریت محتوا با یک نرم افزار سیستمی که دارای پایگاه داده sql server هستش و در حقیقت سیستمی از مدل client , server هستش ارتباط برقرار کنیم؟
مثلا یک سیستم امنیتی برای بانک یا مثلا موزه ؟ یا جایی که میخاهیم آن را بوسیله اینترنت کنترل کنیم؟
و در ضمن چرا مامبو و بعضی از سیستم های مدیریت محتوا نمیتونن با اپلت های جاوا سازگار باشن؟ یک مشکل کلی هستش

d@nyal

Member
سلام آقا محمد . آقا خيلي خوش اومدي به مجيد آن لاين . همه جوره درخدمتيم- آخه همسايه هستيم_
وايسين به اساتيد اينجا هم معرفي تون كنم . _ با اينكه از سوالتون چيزي حاليم نشد_
آقا محسن فيروزمنديان استاد طراحي وب كه فكر كنم ايشان بايد جوا بدن
آقا صادق كه استادن كه شايد ايشون هم جواب بدن .
بر هر خيلي خوشحال شدم.
البته استاد محسن بايد بگم كه اين اقا محمد دوست همين وحيد خودمونه

jalili497

New Member
ممنون

آقا دانیال عزیز ممنون که معرفی ام کردین ولی من خیلی وقت هستش که توی سایت مجید آنلاین عضو هستم منتها با نام کاربری دیگه ای و این نام کاربری رو تازه باز کردم قبلا ها که رفته بودم توی خط برنامه نویسی بیشتر توی سایت دوقلو های برنامه نویس و سایت انجمن برنامه نویسان ویژوال بیسیک و سایت انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران و ... فعالیت داشتم و حالا هم خواستم یک خورده هم برم توی خط طراحی وب و گرافیک و این چیزا . به هر حال از معرفیتون ممنونم.​
امیدوارم پیروز و شاد باشین همیشه
:)

mambolearn

Active Member
سلام دوست عزیز

از آشنایی شما خوشبختم .
واقعیت امر اینه که شما میگید مدیریت محتوا Content Managment System
همانطور که خودتون هم میدونید تنها کاری که این گونه برنامه ها انجام میدن مدیریت محتواست . البته اینطور هم نیست که فقط محدود به این کار باشن . شما میتونید با تغییراتی که در هسته مامبو میدین اون رو برای هر منظوری به خدمت بگیرید . مهم شناختن ساختار مامبو ، کلاسها و توابع اونه ... بعد از اون شما به راحتی میتونید مامبو رو به هر صورتی که بخوایین تغییر بدین و استفاده کنید . مامبو قدرت مانور بالایی داره .

البته این جوابی که دادم با توجه به برداشتی بود که من از سوال شما کردم . اگر اشتباه برداشت کردم پیشاپیش عذر میخوام ./

یا علی
محسن فیروزمندان

جدیدترین ارسال ها

بالا