Fa ارتباط با بانک اطلاعاتی درون فضای ftp بدون دانلود کردن دیتابیس

arash-mmb-tz

Active Member
با عرض سلام

سوالی داشتم. آیا پلاگینی وجود داره که بتونه محتوای یک دیتابیس رو در سرور ftp بخونه بدون اینکه کامل دیتابیس رو دانلود کنه؟

مثلا ما تعداد یک افرادی رو در یک دیتابیس در سرور ftp ذخیره می کنیم. حالا برای اینکه اطلاعات یکی از مثلا table هاشو بخونه، آیا می شه بدون اینکه بشه کل دیتابیس رو دانلود کرد بشه یکی از قسمت های دیتا بیس رو بخونه؟

ممنون می شم جوابم رو بدید.

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
برای این کار باید با استفاده از php اون اطلاعات مد نظرتون رو بدست بیارید و توی فایل اچ تی امل نشون بدید ( بدور از چشم کاربر ) و بعدش اون رو دانلود کنید و اطلاعاتش رو بخونید این یک روشی هست که من ازش استفاده کردم قبلا

پلاگینشو هم بخوایید فکر کنم تنها کسی که بتونه اوکی کنه حامد عزیز هست

arash-mmb-tz

Active Member
برای این کار باید با استفاده از php اون اطلاعات مد نظرتون رو بدست بیارید و توی فایل اچ تی امل نشون بدید ( بدور از چشم کاربر ) و بعدش اون رو دانلود کنید و اطلاعاتش رو بخونید این یک روشی هست که من ازش استفاده کردم قبلا

پلاگینشو هم بخوایید فکر کنم تنها کسی که بتونه اوکی کنه حامد عزیز هست

پس یعنی من باید آدرس فایل SQL رو بدست بیارم و با پلاگینی که آدرس صفحه اینترنتی رو دانلود می کنه (مثل پلاگین Internet ) محتویات اونو دانلود کنم و بعد به پلاگین SQLite بدم که اطلاعاتشو با فرمان SELECT نشون بده. درسته؟

البته فکر نکنم آقا حامد الان وقت کنن پلاگین رو درست کنن. همون پلاگین SQL رو که درست کردند خودش یک کمک بسیار بزرگی به ما بوده.

MahmoodM30

نه دیگه نیازی به پلتگین SQLite ندارید که ! مگه شما اطلاعاتتون MYSQL ذخیره نکردید؟ شما میخوایید اطلاعاتتون رو از کجا بخونید؟

arash-mmb-tz

Active Member
نه دیگه نیازی به پلتگین SQLite ندارید که ! مگه شما اطلاعاتتون MYSQL ذخیره نکردید؟ شما میخوایید اطلاعاتتون رو از کجا بخونید؟

دوست عزیز می خوام اطلاعات درون Table ( یعنی فیلد ها و رکورد ها و...) خونده بشه و به نرم افزار ارسال داده بشه ( البته دیتا بیس در FTP وجود داره). بدون اینکه تمام فایل بانک اطلاعاتی به طور کامل در PC دانلود بشه.

البته اگه تو FTP هم نشد ، اگه بشه که حتی توی یک هاست بارگذاری بشه مثل www.myweb.com\mydb.db خب خیلی خوب می شه.

البته شاید شما روش دیگه ای رو داشته باشید ، ممنون می شم برام توضیح بدید.

عید سعید فطر مبارک

یا حق

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز می خوام اطلاعات درون Table ( یعنی فیلد ها و رکورد ها و...) خونده بشه و به نرم افزار ارسال داده بشه ( البته دیتا بیس در FTP وجود داره). بدون اینکه تمام فایل بانک اطلاعاتی به طور کامل در PC دانلود بشه.

البته اگه تو FTP هم نشد ، اگه بشه که حتی توی یک هاست بارگذاری بشه مثل www.myweb.com\mydb.db خب خیلی خوب می شه.

البته شاید شما روش دیگه ای رو داشته باشید ، ممنون می شم برام توضیح بدید.

عید سعید فطر مبارک

یا حق

شما میتونید بسته به زبان سرورتون این سناریو رو پیاده کنید که بنا به هر درخواست کاربر اطلاعات رو از دیتابیس واکشی و برای کاربر echo کنه که میتونید از طریق Post یا Get تعریف شده سمت سرور برای ارسال درخواست با کمک AutoIt در بیلدر این اطلاعات را دریافت کنید در صورتی که در مورد AutoIt اطلاعاتی ندارین میتونید تو همین انجمن جستجو کنید در صورتی که جوابگوی سوالاتتون نبود با یه جستجو تو گوگل میتونید متوجه همه چیز بشید موفق باشید. عید شما و همه دوستان انجمن هم مبارک.

MahmoodM30

دقیقا به همون شکلی که محمد عزیز توضیح دادن ولی بدون AutoIt هم میشه همین کار رو کرد و صفحه که دارای اطلاعات مورد نظر شماست رو دانلود و اطلاعاتش رو خوند همین البته شاید با استفاده از AutoIT بهترو راحتر بشه این کار رو کرد در کل از هر روشی استفاده کردید اینجا برای استفاده بچه ها قرار بدید

عید همه هم مبارک

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
دقیقا به همون شکلی که محمد عزیز توضیح دادن ولی بدون AutoIt هم میشه همین کار رو کرد و صفحه که دارای اطلاعات مورد نظر شماست رو دانلود و اطلاعاتش رو خوند همین البته شاید با استفاده از AutoIT بهترو راحتر بشه این کار رو کرد در کل از هر روشی استفاده کردید اینجا برای استفاده بچه ها قرار بدید

عید همه هم مبارک

دلیل پیشنهاد ندادن من برای استفاده از پلاگینهای موجود برای دانلود این است که همگی از هسته اینترنت اکسپلورر استفاده میکنن و چون همه فایلهایی که دانلود میشه رو به صورت Cache برای خودشم ذخیره میکنه تو دانلود بعد از همون لینک فایل قبلی با اینکه محتوای فایل تغییر کرده فایل دانلودی جدیدی که نصیب شما میشه همون فایل قبلی است که اینترنت اکسپلورر از Cache خودش به شما تحویل میده که البته برای رفع این مشکل میشه اون فایل رو از Cache اینترنت اکسپلورر پیدا و قبل از هر دانلود حذف کنید. البته در صورتی که قصد دانلود از طریق FTP رو داشته باشید میتونید از پلاگین FTP جناب Silvercover استفاده کنید که تمام عملیات ها به صورت مستقل انجام میشه و چنین مشکلی رو در دانلود نداره. موفق باشید.

arash-mmb-tz

Active Member
بسیار ممنونم از محمود و محمد جان.

از AutoIT ـی که فرمودید استفاده می کنم و اگه روش کارشو یاد گرفتم ، آموزشش رو در همین انجمن می زارم.

یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا