ارائه قیمت برای طراحی سایت

shahredo

New Member
من شرکتمو تازه راه انداختم و می خوام بدونم از کجا می تونم لیست تعرفه های طراحی سایت رو در بیارم.در حال حاضر هر کسی یک قیمتی می ده!این قیمتها بر چه اساسیه؟.من دستمزد برنامه نویسم رو به ازای هر پروژه چه طور باید تعیین کنم؟الان برای این حل این موضوع شدیدا به مشکل برخوردم.:-?

Cisco

مدیر انجمن
می تونید به چند تا سایت مراجع کنید وقیمت هاشون رو ببینید و بر اساس حرفه تون قیمت بذارین.
موفق باشین.

chimikhay

Member
متاسفانه در حال حاضر طراحی سایت قیمت مشخصی نداره چون صنف مشخصی نداره!

خود طراحی سایت هم 2 نوعه، بعضی ها از پرتال های آماده مثل جوملا استفاده می کنن و بعضی ها خودشون پرتال می نویسن! بین هزینه اینها هم فرق وجود داره...

بهتره دستمزد برنامه نویس رو ماهانه یه مبلغ ثابتی در نظر بگیرید و ساعات کاری مشخصی براش تعریف کنید. البته به سرعت اجرای کارش توی مثلا یک ساعت (پیشرفت پروژه) توجه کنید.

اگر پروژه ای می خواید حقوق بدید باید برنامه نویس باشید تا دقیق بتونید به مقدار زحمتش حقوق بدید!

tarhyir

New Member
سلام

قیمت طراحی بیشتر نظر شخصی به خصوص کسانی هستند تمپلیت ها اماده به عنوان طراح کار می کنند.کسانی که اینها را می بینند متاسفانه انتظار دارن قیمت شما هم پایین باشد
-----------------------------------------------------------------------------------
طراحی: www.tarahy.ir پادشاه اسکریپت: www.kingscript.ir

id :tarahy_ir

آخرین ویرایش:
با سلام.

من خودم و دوستان یک گروه طراحی سایت داریم.

مزد طراحی سایت براساس کار انجام شده تائین می شود.

از 100 هزار تومان تا 500 هزار تومان.

اگر پروژه ای خواستید ، باهام تماس بگیرید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا