اذان انتظار

mr-jojo

New Member
سلام
من خیلی با این سایت کار نمیکنم شاید این تاپیک رو جای اصلیش نزده باشم که به بزرگی خودتون ببخشید:rose:
این طرحی که زدم اولین طرح جدی منه البته هنوز هم کامل نشده یه قسمتشو گذاشتم تا اگه مشکلی داره دوستای گلم تذکر بدن که درستش کنم حالا بسم الله هرکی مشکلی میبینه بگه.:cool:
لینک دانلود کلیپ:
http://www.4shared.com/video/v5zASY3...w_edition.html

چند تا فریم با کیفیت اصلی:
1282649379.jpg
1282655221.jpg
1282685290.jpg

من انتقاد پذیرم:green:

آخرین ویرایش:
سلامو خسته نباشید

مشکلی که من میبینم اینه که این کار هم مثل کارای دیگس ، منظورم اینه کهچون اذان یه چیزیه که همیشه تکرار میشه باید بیشتر روش کار بشه و حد الامکان از فایلهای آماده توش استفاده نشه یا اینکه جوری استفاده بشه که کسی از تکرار اون چیزی نفهمه و اینکه برای اذان به نظر من اونم با این صدا نباید حرکتها سریع باشن ولی برا نمونه اولت از نظر کار افتر افکتی، میشه برا شوروع روش حساب کرد :wink:

mr-jojo

New Member
مرسی از نظرتون ولی تا جایی که تونستم از فایل آماده استفاده نکردم بیشترشو خودم درست کردم به جز این طرح ها و نقش های اسلیمی که درست کردنش کار راحتی نیست معمولا همه از آمادش استفاده میکنن

mr-jojo

New Member
اتفاقا من خیلی دوست دارم که این طرح های اسلیمی رو با سلیقه خودم درست کنم اگه آموزش ساختشو دارید بیزحمت برای من میذارید
منون میشم

من با آموزش زیاد خوش نیستم :wing: ولی اگه تو همین مجید بگردی چیزایی پیدا میکنی ...

جدیدترین ارسال ها

بالا