تغییرات فایل 1 ادیوس

sezar_manoto

New Member
سلام من با ادیوس 6.02 کار میکنم تو فرمت hd وقتی اسپید کم میکنم مثلا رو 50 می یارم تصویر تیک میزنه مشکل چیه

mnh40

Well-Known Member
سلام من با ادیوس 6.02 کار میکنم تو فرمت hd وقتی اسپید کم میکنم مثلا رو 50 می یارم تصویر تیک میزنه مشکل چیه

رندر بگیر یعنی اول و آخر اونجایی رو که میخوای آهسته کنی رو مشخص کن یعنی in-out رو مشخص کن بعد کنترل و کیو رو بزن:sad:

آخرین ویرایش:

sezar_manoto

New Member
رندر گرفتم اما بازم تیک داره پروژه رو 1440*1080 رو 100 درسته اما تا اسپیدو کم می کنم تیک میزنه

دوست عزیز من خودم وقتی برام همچین مشکلی پیش میاد رندر میگیرم ومشکلم حل میشه
ولی بعضی موقعه ها وقتی رندر میگرفتم باز مجددا تیک میزد چون اون لحظه داشتم با برنامه های دیگه کار میکردم سرعت پردازش هم پایین اومده بود و وقتی که همه ی برنامه های اضافی رو بستم دیگه تیک نمیزد
اگه غیر از این چیزایی که بالا گفتم درست نشد فکر کنم مشکل از حافظه درایوی که توش ادیوس رو نصب کردین باشه ، اگه حافظه از مقدار معین کم باشه مسلما ادیوس بد رندر میگیره و یا رندر نمیگیره اینو حواستون باشه
یاعلی

sezar_manoto

New Member
اقا بازم تیک داره احتمال داره ماله کپچر باشه چون من کپچرشو دارم نمی دونم با چی خروجی گرفتن نوار اصلی دستم نیست

نمیدونم حقیقت چی بگم
شما ی کاری بکن همون راش رو به یه فرمت دیگه باهمون کیفیت کانورت کن بعد بنداز تو ادیوس ببین باز تیک میندازه
اگه درست شد که هیچ ، اگه نشد کلا یه فیلمی یا یه راشه دیگه ای بنداز ببین چجوریه تیک میندازه یانه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا