ادوبی فوتوشاپ مبتنی بر وب عرضه شد

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
کمپانی Adobe امروز نسخه آنلاین نرم افزار فوتوشاپ را بطور عمومی و رایگان عرضه کرد.

همانطور که در خبرهای پیشین به اطلاع رسیده بود، این نسخه از ویرایشگر تصاویر شرکت ادوبی بصورت تحت وب و آنلاین تولید شده است و فعالیتی مشابه سایت های Flickr و Snapfish خواهد داشت.

کاربران Photoshop Express می توانند بطور مستقیم فایل های تصویری خود را از روی حافظه رایانه وارد حساب کاربری خود کنند و یا آلبوم های عکس از سایت های Facebook, Photobucket و Picasa را به محیط Photoshop Express بفرستند. در این میان سایت محبوب Flickr از غایبین بزرگ این مجموعه است و دلیل آن شراکت این سایت با فناوری ویرایشگر آنلاین Picnic می باشد.

هر دو سایت محبوب ذخیره عکس Picasa و Photobucket از ابزاری پیش فرض مشابه برای ویرایش عکس بهره می برند اما کاربران علاقهمند می توانند تصاویر ذخیره شده در این سایت ها را بوسیله ابزار Photoshop Express نیز ویرایش کنند.

این سایت تمامی امکاناتی که در ماه های نخست انتشار آزمایشی آن اعلام شده بود را دارا است و به هر حساب کاربری فضای رایگان 2 گیگابایت را اختصاص می دهد. گفته می شود که در مقایسه امکانات تعداد خصوصیات و ابزارهای موجود در Photoshop Express بیش از دیگر سایت های مشابه اعلام شده است.


برای دیدن تصاویر به منبع مراجعه شود
 

جدیدترین ارسال ها

بالا