ادوبی به کاربران هشدار داد

simo120

Active Member
- همکاران سیستم- شرکت ادوبی اعلام کرده است بدافزارهایی که اخیراً نرم‌افزار فلش پلیر را هدف قرار داده است، می‌تواند به مرورگرهای اینترنت اکسپلورر آسیب بزند.
شرکت ادوبی نسبت به آسیب‌های ناشی از استفاده از فلش پلیرهای معیوبی که از طریق ایمیل برای کاربران ارسال می‌شود، هشدار داده است. ادوبی در واکنش به این بدافزار یک بسته فوری برای مقابله با این بدافزار عرضه کرده است.
بنا بر اعلام شرکت ادوبی، این بسته کمکی هم اکنون برای فلش پلیرهایی که بر روی سیستم عامل‌های ویندوز، مکینتاش ، لینوکس و اندروید نصب شده، در دسترس کاربران قرار دارد. این شرکت از کاربران و بویژه کاربران سیستم عامل ویندوز خواسته است نصب بسته کمکی ادوبی را برای پیشگیری از آسیب‌های احتمالی در دستور کار خود قرار دهند.
بر اساس این گزارش، با اینکه فلش پلیرهای نصب شده بر هر پلت فرمی در معرض خطر است، اما حملات بدافزارهای جدید عملاً متوجه فلش پلیرهایی است که بر روی مرورگر اینترنت اکسپلورر نصب شده است.
شرکت ادوبی حمله این بدافزارها را هدفمند خوانده است و به کاربران خود هشدار داده است که این بدافزارها می‌تواند به برنامه فلش پلیر آسیب جدی وارد کند و به هکرها اجازه دهد کنترل سیستم دارای این بدافزار را در اختیار بگیرند.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا