اخطار! : Capcha (کدامنیتی) قابل عبور است!!

parsiteam

Member
ببخشید فوضولی میکنم توی بحث . ولی من یک ایده دارم . چرا jpg ? چرا png ? چرا bmp ?

تا حالا فکر کردین چرا Gif متحرک نباشه ؟؟؟؟!؟!!!!؟!!؟!!!!!!؟؟ اگر تصویر متحرک بسازیم دیگه رد خور نداره :)

راهشو هم من دیدم توی نت .

foranyone

Well-Known Member
ببخشید فوضولی میکنم توی بحث . ولی من یک ایده دارم . چرا jpg ? چرا png ? چرا bmp ?

تا حالا فکر کردین چرا Gif متحرک نباشه ؟؟؟؟!؟!!!!؟!!؟!!!!!!؟؟ اگر تصویر متحرک بسازیم دیگه رد خور نداره :)

راهشو هم من دیدم توی نت .

php میتونه تصویر متحرک بسازه ؟:shock: ایول!:green:

مثلا عدد چشمک بزنه ؟:green:

parsiteam

Member
php میتونه تصویر متحرک بسازه ؟:shock: ایول!:green:

مثلا عدد چشمک بزنه ؟:green:
بله . Php همه کار میتونه انجام بده . اگر کاری دیدی نمیشه با php انجام داد بدون این ضعف از ماست نه php . چون منطق برنامه نویسی این اجازه رو بهت میده که هرچی توی ذهنته پیاده سازی کنی و اینکه چطوری پیاده سازی کنی مهمه .

k2-4u

Well-Known Member
تا حالا فکر کردین چرا Gif متحرک نباشه ؟؟؟؟!؟!!!!؟!!؟!!!!!!؟؟ اگر تصویر متحرک بسازیم دیگه رد خور نداره
جالبه منم با php ندیدم ولی به قول شما کار نشد نداره

ولی . کلا از ساختار GIF animator زیاد سرم نمیشه
فقط می دونم از چند frame تشکیل شده که هر frame خودش یک عکسه
ولی . ممکنه به نظر با امنیت بیاد ! .

parsiteam اسم شما رو نمی دونم .
اگر کلاسی یا اسکیریپی سراغ داری میگذاری که کمی روش کار کنیم ؟

آخرین ویرایش:

parsiteam

Member
جالبه منم با php ندیدم ولی به قول شما کار نشد نداره

ولی . کلا از ساختار GIF animator زیاد سرم نمیشه
فقط می دونم از چند frame تشکیل شده که هر frame خودش یک عکسه
ولی . ممکنه به نظر با امنیت بیاد ! .

parsiteam اسم شما رو نمی دونم .
اگر کلاسی یا اسکیریپی سراغ داری میگذاری که کمی روش کنیم ؟
چشم ما روشن کورش جان . دیگه ما هم به تاریخ پیویستیم ؟؟!؟!؟!؟!!؟!!!؟!؟!؟!؟!

ساسانم دیگه . ساسان نوبخت !!!

من حقیقتش کلاس آماده تصاویر متحرک ندیدم . ولی فکر کنم تا جایی که یادمه یک کلاس هست که با GD2 نوشته شده بنام GD3 :green:

با این کلاس فکر کنم می شد تصاویر متحرک ساخت . حالا الان این روزا خیلی سرم شلوغه . دارم سایت دانشگاهمون رو درست میکنم . ولی توی همین مهر سعی میکنم یک آموزش براش بنویسم .

k2-4u

Well-Known Member
با فایل های GIF animator کمی بازی کردم
و به این نتیجه رسیدم که هیچ فایده ای نداره !

آخرین ویرایش:

k2-4u

Well-Known Member
میشه بگی چطوری به این نتیجه رسیدی که فایده ای نداره کورش جان ؟
بله .
خب دیدم چند تا عکس هستش که . گذاشتنش پشت سر هم
خب . یه دونه از عکس ها رو پردازش می کنه
یا اگر عکس . بی معنی وسطش بود . میره سراغ عکس بعدی

parsiteam

Member
بله .
خب دیدم چند تا عکس هستش که . گذاشتنش پشت سر هم
خب . یه دونه از عکس ها رو پردازش می کنه
یا اگر عکس . بی معنی وسطش بود . میره سراغ عکس بعدی
کورش جان چند تا عکس که کنار هم قرار میگیرن میشن یک عکس . رفتن به عکس بعدی و قبلی کار به این سادگی ها نیست که بخوایم حتی بهش 2 درصد هم احتمال کرک شدنشو بدیم . یک نکته دیگه اینکه اگر انیمیشنی بسازی که طی کل انیمیشن طرف پی به عبارت ببره مسلما با یک تصویر از این فایل گیف نمیشه کرک کرد .

حالا من سعی میکنم یکی بنویسم که متوجه منظورم بشی داداشی .

k2-4u

Well-Known Member
کورش جان چند تا عکس که کنار هم قرار میگیرن میشن یک عکس . رفتن به عکس بعدی و قبلی کار به این سادگی ها نیست که بخوایم حتی بهش 2 درصد هم احتمال کرک شدنشو بدیم
یعنی نمیشه عکس ها رو از هم جدا کرد ؟

parsiteam

Member
من که برنامه حتی تحت ویندوز این کارو ندیدم . چه برسه به تحت وب . خیلی بعید میدونم .

foranyone

Well-Known Member
من تو یکی از وبسایت ها (الان هرچی فکر میکنم یادم نیست )

یه مثال دیدم که با flash کار میکیرد و خیلی جالب و خوشگل شده بود .

اگه یکی xml و flash بلد باشه captcha های خیلی خوشگلی میتونه بسازه :green:

mst_ab

New Member
من که برنامه حتی تحت ویندوز این کارو ندیدم . چه برسه به تحت وب . خیلی بعید میدونم .
بعید ندونید! خیلی راحت میشه! ( تحت ویندوز که خیلی راحت تر! تمام نرم افزارهای گرافیکی فریم های gif رو نشون میدن)
من چند تا کپتچا باز کردم ، سوال امنیتی خرید شارژ همراه اول رو هم باز کردم، این ها خیلی ساده هستن ، حتی عکس های ساده.
پیشنهاد می کنم اینا رو یه نگاهی بندازین:
http://caca.zoy.org/wiki/PWNtcha
http://www.cs.sfu.ca/~mori/research/gimpy/

آخرین ویرایش:

mosi20

Active Member
پس شما با چی کد امنیتی همراه اول را میخونید؟
من این مورد را خیلی نیاز دارم.
میتونی توضیح بدی؟

mst_ab

New Member
ببینید بستگی داره کجا بخواین ازش استفاده کنین ، برای نرم افزار اتومات خرید شارژ عیبی نداره تحت ویندوز باشه ، ولی اگر بخواین کپچا باز کنید بهتره آنلاین باشه ، شما می تونید سایتی بنویسید که بدون اینکه کاربر سایت شما متوجه شود از توی سایت شما و به نام شما از سایت همراه اول کارت شارژ بگیره و به مشتری شما تحویل بده بدون اینکه کوچکترین اسمی از سایت همراه اول آوورده بشه!
برای سوال امنیتی ، فقط می تونم راهنماییت کنم ، ببین یک سری سوال هست و یک مجموعه ی جواب ، یعنی برای یک سوال ممکنه چندین جواب وجود داشته باشه ، با گرفتن رشته ی سوال و تحلیل اون و بررسی جواب ها میشه جواب صحیح رو پیدا کرد ،از این بیشتر نمیشه کمک کرد!:green: اینا فکرشون به این نرسیده که یک کپچای خیلی قوی بذارن! به جاش کار رو راحت کردن! البته دوستان حدس می زدن که تا چند موقع دیگه سیستم امنیتی عوض شه. و همه ی ما رودست بخوریم!

آخرین ویرایش:

parsiteam

Member
به نظر من فلش هم فکر جالبیه .ولی از طریق اون فایل xml میتونن پی به کد ببرن .

ولی من هنوز واسه جداسازی فریم های فایل gif قانع نشدم .

جدیدترین ارسال ها

بالا