احتیاج به پلاگین Hair Farm

rezvooli

Member
سلام به همه دوستان

از بچه ها اگر کسی این پلاگین Hair Farm را در کامپیوترش داره لطفا اپلود کنه که خیلی بهش احتیاج دارم

لینک های موجود ازش همه پاک شدن

خیلی ممنون میشم اگه کسی تو ارشیوش این پلاگینو داره اپلود کنه

ممنون از همه دوستان :rose:

amir.nemati63

کاربر VIP
دوست عزیز تا جایی که من میدونم کرکی برای این پلاگین موجود نیست.
البته صحبتهایی در مورد کرک نسخه ی 64 بیتی ورژن 2011 شده، ولی من مطمئن نیستم درست باشه.

پس به احتمال زیاد هر ورژنی که گیر بیارید نسخه ی demo هست که همین الان براحتی میتونید از سایت سازنده دانلود کنید.

غیر از save و export و تبدیلها ف بقیه ی امکاناتش بازه .

از این لینک میتونید نسخه ی demo رو دانلود کنید.
موفق باشید.

rezvooli

Member
با demo کار میکنم فقط الان یه پروزه ای هست که داریم روش کار میکنیم برای همین باید سیستم ها کلا یه مدتی روشن باشه تا کار تموم بشه و اگه یهو یه اتفاقی بیوفته که مکس بسته بشه کلا بیچاره ایم ...برای همین گفتم شاید کسی از بچه ها قبلا همین نسخه 2011 64 bit دانلود کرده باشه تو ارشیوش داشته باشه این جا قرار بده

در کل ممنون من منتظر میمونم شاید یه فرجی شد :wink:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
از شانست من این ورها نمیام اصلا اولین بارمه ولی باید بگم من این رو 2011 64 bit دارم

rezvooli

Member
اقا دمت گرم اگه داریش و میتونی لطفا یه جایی اپلود کن که خیلی بهش احتیاج دارم

بازم ممنون خیلی لطف میکنی :rose:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
بفرمایید این هم کرکی که من دارم. انشا الله که خوب و درست براتون کار کنه تا من این ماه رمضونی یه کارکی کرده باشم برای خلق الله :green:

تصویر فایلهای موجود رو هم گذاشتم اگه کسی دارتش الکی دانلود نکنه بگه اِ اِ این که همونه.

اگه درست بود و کار کرد یا حتی کار نکرد بیان همینجا بگین تا بچه ها بدونن دانلود کنن یا نه.

حق یارتون

پیوست ها

• HairFARM2011.rar
    11.1 مگایابت · بازدیدها: 43
  • Hair farm.jpg
    Hair farm.jpg
    66.3 کیلوبایت · بازدیدها: 13

h@midreza

Member
خیلی خیلی ممنون
من یکی دارم اما کمی که باهاش کار میکنی تو سیمولیت از مکس با احترام پرت میشی بیرون
امیدوارم این کار کنه
خبرشو میدم عزیز
خدا اجرت بده:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا